Bachata Ladies-Warsztaty z Agnieszką

Data: 22.09 - 22.09 Godzina: 11:00 - 14:00 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie Panie na wyjątkowe Warsztaty Bachaty Lady Styling,. Warsztaty obejmują 3 intensywne godziny tańca poświęcone tajnikom kobiecego stylingu w bachacie. W programie przewidziane są działy tematyczne takie jak bodymovement, technika pracy rąk i nóg, musicality i flow w tańcu oraz choreografia. Jeżeli chcesz nauczyć się czegoś więcej, by poczuć się pewnie i swobodnie na parkiecie oraz czerpać jeszcze większą radość z tańca, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty poprowadzi dla Was nasza instruktorka Agnieszka Jarczewska, która ma na swoim koncie udział w wielu ciekawych występach i projektach tanecznych, między innymi występ na Bachaturo 2017 w Warszawie ramach Projektu World Hug Dance Festival w choreografii „Soberbio” autorstwa topowej włoskiej pary tanecznej Andrea y Silvia. Agnieszka zdradzi nam wiele detali, które pozwolą lepiej i pełniej wykorzystać swój potencjał taneczny oraz pokaże co zrobić, żeby nasz taniec był bardziej efektowny.

Poniżej znajdziecie grafik z poszczególnymi modułami tematycznymi:

11.00 Bodymovement
12.00 Technika
13.00 Choreografia

Warsztaty są organizowane na poziomie Open, co oznacza, że każda z Pań znajdzie na nich techniki, odpowiednie dla rozwoju swojego poziomu zaawansowania. Minimalny wymagany próg umiejętności: krok podstawowy, obrót w prawo, obrót w lewo.

Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy do zapisu!
biuro@salsasiempre.pl

KOSZT WARSZTATÓW:
1 godzina: Mulitsport Plus/Ok System lub 20 zł
2. godzina: 20 zł
3. godzina: 20 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokosci 30 zł.
Pozdrawiamy, zapraszamy!!!:)