Dominika „Duśka” Lewandowska

Akrobatyka ★★★★★★ Taniec Współczesny ★★★★★★ Taniec Klasyczny - Balet ★★★★★★

Dominika (Duśka) Lewandowska
Posiada 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i umie dostosować
się do wymagań i umiejętności grupy. Wymaga dużo od innych, bo wymaga dużo od
siebie. Przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 8 lat i od tamtej pory wypełnia jej życie. Zaczynała od Hip Hopu i form Street Dance, systematycznie uczestniczy w treningach tańca klasycznego, jednak pełną wolność daje jej Taniec Współczesny. Tańczyła w Skierniewickim Teatrze Tańca, a obecnie doszkala się pod okiem tancerzy Polskiego Teatru Tańca oraz innych świetnych pedagogów: Natalia Iwaniec, Anna Krysiak, Witold Jurewicz, Dawid Zambrano, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Igor Podsiadły i wielu innych.  Regularnie bierze udział w ogólnopolskich, a także międzynarodowych warsztatach i festiwalach tanecznych za równo w świecie tancerzy współczesnych jak i Hip Hopowych.
Trzeba również wspomnieć o półrocznym stypendium tanecznym w International College of Sport & Performance, Denmark, gdzie nabyła wiele ciekawych umiejętności tanecznych jak i teatralnych. Od 2014 roku jest członkiem zespołu tańca współczesnego Natalii Draganik w Poznaniu.
Miała okazje występować w kilku spektaklach m.in: „Rewoludból”,” O-pęd-tane”, „Baby”, „Przebiśnieg” (Agnieszka Madej), „W” (Witold Jrewicz), „Kitowcy” (Studia Tańca PTT w choreografii Marcina Motyla i Urszuli Biernat-Jałochy), „Habibi” (Natalia Iwaniec), “Body. Short stories.” Produkcja STW, Chor: Natalia Draganik-Franke.
Jest wulkanem energii i kreatywności. Cały czas szuka nowych inspiracji.
Jej styl ewoluuje i z roku na rok jest coraz lepsza. Taniec to dla niej jedność ciała, umysły i duszy.

W naszym Studio Dominika prowadzi zajęcia z Akrobatyki oraz Klasyki dla Dorosłych!