Ewa Plakwicz

Taniec Towarzyski ★★★★★★ Salsa on2 ★★★★★★ Bachata ★★★★★★

Jej kariera taneczna rozpoczęła się w przedszkolu od tańca towarzyskiego, który kontynuowała przez 14 kolejnych lat. Brala udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego zdobywając coraz wyższe klasy taneczne. Posiada klasę A w obu stylach: latyno-amerykańskim i standardowym. Posiada certyfikat instruktora tańca. Na swoim koncie zgromadziła doświadczenia z nauki tańca towarzyskiego na koloniach tanecznych, eventach firmowach jak i w klubie tanca sportowego. Podczas studiów prowadziła zajęcia FitDance na siłowni i udzielała lekcji pierwszego tańca dla par.

Poza tańcem towarzyskim Ewa poznała także podstawy takich styli tanecznych jak hip-hop, jazz, balet, dancehall czy reggeaton. Jednak ostatecznie jej serce skradła salsa, bachata i kizomba, dzięki którym zawdzięcza udział w licznych warsztatach i festiwalach tanecznych w Polsce i za granicą.

Aktualnie Ewa prowadzi zajęcia salsy solo w studiu Salsa Siempre i tańczy w damskiej formacji salsowej Salsa Siempre Division. Poza tym chętnie poszerza swoje horyzonty o coraz to nowe doświadczenia związane z ruchem ciała. Nie może żyć bez muzyki, tańca i uśmiechu, które przekaże Wam na zajęciach w formie najbardziej pozytywnej energii :)