Jagoda i Piotr

West Coast Swing ★★★★★★

West Coast Swing według Jagody i Piotra to jeden z najbardziej uniwersalnych stylów tańca, który można tańczyć do niemal każdej muzyki. Możliwość interpretacji w tym tańcu praktycznie nie ma granic.
Dlatego właśnie swoją  przygodę z West Coast Swingiem zaczęli kilka lat temu w Szkole Tańca Adama Czuba.
Dla Jagody taniec to energia, która potrafi ponieść w każdy rytm muzyki. Pierwsze taneczne kroki stawiała w tańcu towarzyskim, później zainteresowała ją żywiołowa salsa, zmysłowa kizomba i zwariowany lindy hop.  Jednak to West Coast Swing postawiła na pierwszym miejscu i to zgłębianiu jego stylu i techniki poświęca każdą wolną chwilę.
Piotr od liceum interesował się muzyką, grał w zespole muzycznym na gitarze elektrycznej. Początkowo zafascynowany filmami przedstawiającymi West Coast Swinga znalezionymi w Internecie postanowił rozpocząć naukę tego tańca. Odkrywając coraz bardziej styl i technikę westa, pierwotna fascynacja przekształciła się  w ogromną pasję.
Jagoda z Piotrem ciągle rozwijają swoje umiejętności, jeżdżąc na polskie i międzynarodowe warsztaty i festiwale West Coast Swing. Regularnie biorą udział‚ w konkursach Jack&Jill, w których mogą pochwalić się odniesionymi sukcesami. Do tej pory byli uczestnikami m.in:

King Swing w Krakowie

Sezon na Westa vol. 7, 8, 9 w Warszawie

Summer Summit w Szaflarach

Wroclove vol. 14 i 15 we Wrocławiu

Warsaw Halloween Swing w Warszawie

Riga Summer Swing w Rydze

Berlin Swing Revolution

D-Town Swing w Dusseldorfie

Autumn Swing Challenge w Budapeszcie

Budafest w Budapeszcie

Hungarian Open nad Balatonem

Kiwifest w Kijowie

Swoją pasją do West Coast Swinga chcą zarazić także Was!