Julia Kopystecka

Salsation ★★★★★★ Taniec Towarzyski ★★★★★★
Zawodowa tancerka od 13 lat. Posiada najwyższą, światową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Wychowanka szkoły tańca PASO Piotra Duczkowskiego w Poznaniu.
Od 2010 roku reprezentantka Akademii Tańca w Warszawie, jednej z najlepszych szkół tańca w Polsce, z której wywodzi się wielu tancerzy z programu „taniec z gwiazdami”, a także wielokrotni mistrzowie Polski.
Start na turniejach w kategoriach takich jak WDSF, Open oraz Grand Prix Polski. Wielokrotna finalistka, a także zwyciężczyni turniejów tanecznych.
1. Półfinał Grand Prix Polski 2014 w Turnieju Grand Prix Polski w Suchym Lesie,
2. Półfinał Grand Prix Polski w Turnieju Leszno 2012,
3. Ground Cup 2012– 1 miejsce na podium,
4. Womans Day 2012 – 1 miejsce na podium,
5. Poland Grand Prix Final Tournament 2011 – 3 miejsce na podium,
6. Silver Slippers 2011 – 2 miejsce na podium,
7. Rudna Cup 2011 – 1 miejsce na podium,
8. Wrocław Open Championships 2011 – II Vice Mistrzostwo
9. Wlen Open 2011 – 1 miejsce na podium,
10. „Lily of the Valley” Festival 2011 – 1 miejsce na podium.
Zajmuje się tańcem towarzyskim, przygotowaniem narzeczonych do pierwszego tańca podczas uroczystości weselnej, Zumbą oraz jednym z najnowszych programów fitness – Salsation. Jest jedną z pierwszych instruktorek Salsation Elite w Europie. Od niedawna także jedna z pierwszych instruktorek w Europie Rootz by Salsation.
Ponadto organizuje eventy taneczne, a także zajmuje się animacją czasu wolnego podczas uroczystości okolicznościowych. Współpracowała i współpracuje z wieloma szkołami tańca oraz klubami fitness w Poznaniu, a także poza Poznaniem. Prowadziła maratony taneczne i fitness w wielu miejscach w Polsce, a także Niemczech, Hiszpanii oraz na Węgrzech.
Tancerka w jednym z najbardziej popularnych spektakli w Polsce Dirty Dancing Show. Wzięła udział w castingu do Musicalu i otrzymała rolę w 1-szym składzie tanecznym w show oraz rolę dublerki głównej roli – Penny. Spektakl grany jest we wszystkich dużych miastach w Polsce.
Możecie poznać ją lepiej odwiedzając stronę https://www.facebook.com/juliakopysteckainstructor/

Kursy tego instruktora

Salsation Open

poniedziałki 20:45 start 01.10.2018 prowadzi Julia
Zapisz się!

Salsation Open

piątki 19:20 start 09.11.2018 prowadzi Julia
Zapisz się!