Klub Sportowy

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ KLUBU SPORTOWEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZOSTANIE PODANY POD KONIEC CZERWCA

Do kogo adresowany jest TKS Salsa Siempre?

* do dzieci od lat 7 oraz młodzieży  kat. wiekowe to : 7-11 lat, 12-15 oraz powyżej 16 (w takich grupach będą odbywać się zajęcia)

Czego się uczą?

* Klub Sportowy Salsa Siempre ma na cele szkolenie dzieci i młodzież w tzw. Tańcach Karaibskich/Tańcach Par. W skład kategorii turniejowych wchodzą: Salsa Solo (dziewczęta/chłopcy), Salsa Pary, Salsa Duety (dziewczyna-dziewczyna/dziewczyna -chłopiec/chłopiec-chłopiec), Latin Show (Solo, Duety, Pary, Formacje), Bachata SOLO/ Pary, Merengue SOLO/Pary.

ORAZ

Taniec Towarzyski  Turniejowy – tańce latynoamerykańskie i standardowe tańczone na  turniejach

w Polsce i zagranicą.

Nasi podopieczni startują w wybranych przez siebie kategoriach na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata (tak właśnie! Od razu mogą podejmować próby zmierzenia się z najlepszymi!)

Jak często odbywają się zajęcia?

* dwa razy w tygodniu po 1,5 godz plus roztańczenia

Kto prowadzi zajęcia?

*Zajęcia prowadzone są przez Mistrzów Polski i Finalistów Mistrzostw Świata w Salsie, Tancerzy Tańca Towarzyskiego z międzynarodową mistrzowską klasa taneczną „S” o ponad 20-letnim doświadczeniu, z uprawnieniami pedagogicznymi.

Gdzie mogę uzyskać dodatkowe informacje?

*Napisz e-mail:biuro@salsasiempre.pl  lub zadzwoń 570772572  postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Cię pytania!

ZAPISY

* pod numerem telefonu  570772572 lub mailowo:biuro@salsasiempre.pl

Prosimy w mailu o podanie danych dziecka oraz wieku!