Rodzaje kursów

RUMBA w 8 Tygodni!

Technika Tańca Dla Każdego

LATINO SOLO

Latino solo-  to kurs poranny przeznaczony dla pań w każdym wieku.  Na tych zajęciach poznacie głównie kroki salsy i bachaty. Nauczycie się jak kobieco, z gracją i elegancją poruszać się w tańcu. Na kursie nie zabraknie elementów Bodymovementu – dowiecie się  jak poprawnie  używać w tańcu Waszych bioder, rąk, czy klatki piersiowej!

Bachata Conexión

opis już wkrótce!

Kizomba Flashy Tricks Open

opis już wkrótce!

Lyrical Jazz

Lyrical jazz – styl wywodzący się z tańca klasycznego. Kładzie nacisk na technikę i kontrolę ciała. Zajęcia skierowane dla osób pragnących poprawić sprawność swojego ciała wyrażając przy tym swoje emocje w tańcu.

Salsa Cubana Solo LADIES & MEN

OPIS JUŻ WKRÓTCE!

Kizomba

Salsa Fusion

Semba

Stretching

Stretching to zajęcia idealne dla każdego dbającego o swoje samopoczucie oraz niezbędne jeśli chcesz zwiększyć zakres swoich ruchów na parkiecie. Na tych zajęciach rozciągniesz różne partie mięśni, zwiększysz świadomość swojego ciała, a przede wszystkim zrelaksujesz się. Zapraszamy!

7-10 Lat SHOW DANCE

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat opierające się na technikach disco dance, hips hop, salsa. Instruktorka wprowadzi Państwa dzieci w świat show dance, stworzy choreografię taneczną, którą potem będzie można podziwiać :)

cena: 4 zajęcia – 100PLN
Obowiązują zapisy – biuro@salsasiempre.pl

4-6 Lat Happyfeet Dance

Zajęcia taneczno-ruchowe z elementami rytmiki dla dzieci w wieku 4-6 lat!
Dzieci ćwiczą i tańczą w specjalnie przygotowanej sali z lustrami, drążkami baletowymi, drabinkami i materacami, o przyjaznych dzieciom kolorach.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Cena zajęć – 4 zajęcia – 100PLN
Obowiązują zapisy – biuro@salsasiempre.pl

Kizomba Lady Styling

Wyjątkowe zajęcia prowadzone przez wyjątkową instruktorkę!

Monika – to ona nauczy Was świadomości Waszego ciała, a wszystko w rytmach sensualnej kizomby!

Doskonałe zajęcia dla każdej z Was, jeżeli w duszy gra Wam ta muzyka, jeżeli chcecie poprawić jakość Waszego tańca lub po prostu nauczyć się pięknie i z gracją poruszać na parkiecie!

Zajęcia trwają 60 min!

Możesz dołączyć w każdej chwili!

WEST COAST SWING

Niepowtarzalny kurs WEST COAST SWING  w Poznaniu!

West Coast Swing ukształtował się w latach 50-tych w Kalifornii. Wywodzi się z Lindy Hopa, lecz nie pozwala zapomnieć o jazzowych i bluesowych korzeniach. Charakteryzują go elastyczność, uniwersalność oraz duża swoboda w improwizacji. WCS świetnie radzi sobie ze znakomitą wiekszością powszechnie znanej muzyki.  Taniec ten bazuje niejako na dialogu pomiędzy partnerami i piękno jego tkwi w ogromnych możliwościach wspólnej interpretacji muzyki.

Nasz instruktorski duet Jagoda i Piotr to rewelacyjni nauczyciele, którzy non stop doszkalają się na międzynarodowych festiwalach tanecznych, aby Wasze umiejętności były na najwyższym poziomie!

SALSA CUBANA LADY STYLING

Salsa Cubana lady styling to zajęcia solowe z salsy kubańskiej, stworzone specjalnie dla partnerek. Jeżeli chcesz poczuć się kobieca w tańcu, poprawić swoją technikę, koordynację i bawić się muzyką na parkiecie to są to zajęcia właśnie dla Ciebie!
Cuban ladies styling z Patrycją to zajęcia odpowiednie zarówno dla partnerek tańczących salsę kubańską w parach, jak i ruedę de casino, które chcą wyglądać i czuć się lepiej na parkiecie. Dawka pozytywnej energii oraz inspiracji muzycznych w cenie zajęć!

Reggaeton

Afro-Cuban

Ten kurs to prawdziwa grata dla miłośników kultury afro-kubańskiej na skalę europejską!

Wybitny tancerz i pedagog, topowy artysta w Europie –  Alfredo Garcia – Kubańczyk, pokaże Wam afro-kubańskie tańce w najczystszej postaci – sięgnięcie do korzeni salsy!

Zajęcia mają charakter Open, kurs będzie prowadzony od podstaw, więc nawet się nie zastanawiaj! Czekamy na Ciebie!

1000% profesjonalizmu i zaangażowania – na to możesz liczyć ze strony Alfredo!

 

Tango Argentyńskie

Tango argentyńskie to coraz popularniejszy taniec w Polsce, a w Poznaniu już szczególnie. To zainteresowanie wynika z niepowtarzalnego charakteru  i atmosfery, który Tango potrafi zbudować, przy akompaniamencie niezwykłej, emocjonalnej muzyki. Daj się ponieść magii tego tańca pod okiem jednego z najlepszych instruktorów tanga w Polsce – Grzegorza Kałmuczaka!

Latinas Division Amateur Ladies Team

Formacja LATINAS DIVISION to nowy projekt studia Salsa Siempre prowadzony przez Karinę Marglarczyk.

Grupa taneczna składająca się z 15 tancerek, stworzona w maju 2017 roku, będzie formacją pokazową, której bazę będzie stanowić salsa on2 oraz bachata.

Już wkrótce nasz pierwszy pokaz!

Salsa Bodymovement Ladies Open

Tańczysz salsę, ale czujesz, że stawiasz tylko kroki? Brakuje Ci ruchu ciała – rąk, bioder, klatki, ramion? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Zajęcia Salsa Bodymovement przeznaczone są dla Pań, które pragną ulepszyć swój taneczny salsowy warsztat:)

Zapraszamy  wszystkie Panie, które tańczą różne rodzaje salsy! Zajęcia są dedykowane osobom na różnych poziomach zaawansowania.

Ubiór: wygodny strój, legginsy, top, obuwie taneczne lub takie, które nie hamuje ruchów (bez gumowej podeszwy)

Zajęcia mają charakter OPEN, można dołączyć w każdej chwili! Zajęcia trwają 60 min!

Zajęcia autorskie Kariny Marglarczyk, finalistki Mistrzostw Polski w Salsie, jednej z głównych instruktorek i performerek salsy w kraju!

 

Salsa New York on2

Salsa to taniec w parach, charakteryzujący się różnorodnością stylów, ruchów i figur oraz ogromnymi możliwościami improwizacyjnymi… Na zajęciach będziemy tańczyć najpopularniejszy na całym świecie styl salsy New York, nazywany „Mambo” lub Salsą on2. 

Tej Salsy w naszym studio uczą najlepsi tancerze salsy NY w Poznaniu i jedni z najbardziej uznanych instruktorów w Polsce – Rafał Rosiak i Karina Marglarczyk. Osiągniesz fantastyczne efekty pod ich czujnym okiem!
Nauczymy Was – Panowie –  jak prowadzić partnerkę w tańcu (użyteczne nie tylko w salsie), a Panie – jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera, jak ozdobić swój taniec w parze, czyli elementy stylingu. Oprócz tego, że uczymy Cię tańczyć- zajęcia u nas są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości:)

Salsa Solo Ladies Styling

Zajęcia z techniki ruchu w salsie oraz generalnie w tańcu, przeznaczone dla Pań. Intensywne zajęcia pozwalające poznać prawidłowe techniki salsy, rozwijające kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynację i pamięć ruchową. Uczestniczki tych kursów nabierają pewności siebie i większej otwartości w tańcu, ich ruchy stają się bardziej kobiece. Zajęcia o charakterze typowo stylingowym, na których nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Na kursie kładziemy nacisk na techniki izolacji, obrotów i stylingu. Bardzo pożyteczne dla osób chcących rozwijać się w tańcu, ale także dla tancerzy chcących poznać podstawy ruchu ciała i technik stosowanych praktycznie we wszystkich stylach tanecznych. Celem zajęć, oprócz rozwijania technicznych umiejętności uczestników, jest także podniesienie świadomości ciała kursantów, rozwijanie umiejętności improwizacji ruchowej, oraz podniesienie pewności siebie w tańcu
Preferowany strój:
komfortowy- taneczny, mile widziany strój podkreślający kobiecą figurę- bliższa ciału góra,
lub dół stroju, buty na lekkim obcasie- mile widziane obuwie taneczne.
Zajęcia prowadzone na poziomach P1 , P2, P3, OPEN – trwają 60 min.

Zajęcia prowadzą: Karina Marglarczyk, Alicja Frankowska

Salsa Cubana

Styl SALSY wywodzący się z Kuby – bardzo popularny w Polsce i często tańczony na imprezach salsowych (tzw. salsotekach) na całym świecie. Jest to energetyczny taniec dający dużo radości tańczącym go parom. Charakteryzuje się częstą zmianą kierunków tańca – tańczony jest „po kole”. W salsie kubańskiej potocznie nazywanej „cubaną” popularne są tzw. „węzły kubańskie” czyli charakterystyczne kombinacje rąk partnerów. Wykorzystuje się w niej elementy afro oraz rumby kubańskiej.

Nasi instruktorzy szybko i efektownie wprowadzą Was w świat salsy kubańskiej – który w naszej szkole jest naprawdę duży! Przekonaj się sam, ile osób tańczy salsę!

Ten rodzaj tańca w połączeniu z kubańską muzyką to idealny przepis na fantastyczną zabawę podczas kursów oraz możliwość dołączenia do szerokiego grona Salseros w Poznaniu! Daj się porwać gorącej salsie!

Salsa L.A. on1

Salsa Los Angeles Style – rodzaj salsy liniowej tańczonej w rozliczeniu na „1”.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z salsą oraz dla osób tańczących Mambo, chcących nauczyć się również tej odmiany salsy liniowej.

Salsa LA  to bardzo popularny rodzaj salsy, tańczony na całym świecie – kusi szybkością, ale idealnie sprawdza się też  wtedy, gdy zależy Wam na eleganckim tańcu!
Nasza instruktorska para Mariusz i Lena, to jedna z najbardziej doświadczonych par instruktorskich w Poznaniu – na ich zajęciach nie ma możliwości, abyście czegoś nie zrozumieli i nie nauczyli się – są naprawdę wyjątkowymi nauczycielami! Przekonaj się sam!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 1h 15 min.

 

Bachata Sensual

Bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzykaTo wszystko sprawia, że kiedy raz zatańczysz bachatę – nie możesz już przestać tańczyć. Na kursie nauczysz się kroków podstawowych, obrotów a także wielu innych podstawowych elementów tańca w parze tj. contra, slide, wychylenia, techniki prowadzenia partnerki oraz ruch bioder. Jeśli tańczysz salsę i bywasz na latynoskich imprezach, a jeszcze nie umiesz tańczyć bachaty …to najwyższy czas nadrobić tę zaległość!

Nasi instuktorzy bachaty (zawsze jest to para!) – wprowadzą Cię w ten rewelacyjny taniec!
Jeśli chcesz brać udział w salsotekach, nauka bachaty będzie najprostszą i najmilszą na nie przepustką. Kurs polecany dla osób, które pragną wynieść z zajęć niezapomniane wrażenia, a także dla tych, które chcą dobrze się bawić w rytmach gorącej muzyki.

Polecamy ten taniec wszystkim pragnącym nauki prostego, ale bardzo zmysłowego tańca !

 

Sensual Ladies Styling OPEN

W odpowiedzi na Wasze zainteresowanie, otworzyliśmy prawie rok temu kurs SENSUAL Ladies Styling (OPEN)!

Elementy bachaty, kizomby i zouka podczas jednego kursu!

Kobiecy, płynny, zmysłowy ruch bioder,  różnego rodzaju fale, falki i faleczki, pełny ruch głowy, gest…. To wszystko przeplata się w sensualowych tańcach takich jak : Bachata, Kizomba i Zouk!

Zapraszamy na zajęcia, podczas których będziemy zgłębiać tajniki kobiecego bodymovement!

Uwaga! Większy nacisk na ruch ciała niż na kroki!

Zajęcia poprowadzi dla Was Karina Marglarczyk!

Bachata Solo Ladies

Kurs tańca prowadzony w charakterze OPEN.

Podczas zajęć Dominika, wcielenie gracji i kobiecości!  wprowadza Was w tajniki bachaty, pokazując zarówno elementy bachaty sensual jak i oryginalnej bachaty dominikańskiej.

To idealne zajęcia dla każdej kobiety, która chce spędzić wieczór tańcząc i dodatkowo odkryć w sobie pokłady sensualnych ruchów!

Kobiecość, elegancja ruchów, spontaniczność – to wszystko czeka Was na zajęciach BACHATA SOLO LADIES!

 

 

Urban Kizz

Taniec, który swoja popularnością w ostatnich latach zdobywa parkiety na wszystkich festiwalach i imprezach tanecznych!

Oryginalnie wywodzący się z Angoli, tańczony jest w różnych odmianach na całym świecie. Proponujemy Wam naukę Kizomby Urban Style – jeżeli taniec Curtisa i Caroli jest dla Was czymś magicznym… zapraszamy na zajęcia!

Będą uczyć Cię najlepsi instruktorzy UrbanKiz w Poznaniu!

 

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par

Kurs ten skierowany jest do par chcących … po prostu nauczyć się tańczyć :)

W szczególności polecamy przyszłym Młodym Parom, które chcą przetańczyć całą noc na swoim Weselu!

Program zajęć zawiera naukę podstawowych kroków i figur tzw. „2 na 1” :), elementy discofoxa, naukę króla wszystkich tańców – Walca Wiedeńskiego oraz podstawy Walca Angielskiego i Cha-Cha-Cha, znajdzie się również czas i miejsce na szaleńczego Rock’n Rolla!

Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak ma wyglądać Wasz Pierwszy Taniec – najlepiej na początku roztańczyć się z nami podczas kursu grupowego  – przekonacie się wtedy, co tak naprawdę Wam się podoba i w jakim stylu i konwencji ma być utrzymany Wasz Pierwszy Taniec.

Jeżeli natomiast szykują się liczne wesela dla Ciebie, jako gościa – to również idealny kurs po to, aby nauczyć się klasyki polskich wesel :)

Tego wszystkiego nauczą Was Dominika i Krzysztof Jakubowscy

Rueda de Casino

Kubański styl salsy tańczony po kole z częstą zmianą partnerów.

Nasz charyzmatyczny instruktor Krzysiek Salsero to studnia ruedowych pomysłów bez dna! Każda rueda pod jego okiem to nowe wyzwanie, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii! 

Tancerze i tancerki w parach poruszają się dookoła wspólnego środka wykonując figury i zmieniając kierunek. Główna część lekcji to nauka nowych elementów tańca w parze. Podczas zajęć kursanci poznają mniej lub bardziej skomplikowane figury, które wykonywane są przez wszystkich równocześnie po usłyszeniu określonego hasła podawanego przez prowadzącego (kantora). Każdy nowy element tańca jest ćwiczony przez praktyczne zastosowanie go do wolnej i szybszej muzyki. Przed zapisaniem się na Ruedę de Casino polecamy skończyć przynajmniej jeden stopień salsy kubańskiej w parach.

To taniec, który idealnie nadaje się do tańczenia w grupie znajomych lub na imprezach salsowych – daje bardzo dużo radości (zwłaszcza jak ktoś się pomyli:))

Zajęcia prowadzi dla Was Krzysiek Salsero – najlepszy ruedowy instruktor w Poznaniu!

Zouk

Brazylijska odmiana zouka (Lambada-Zouk) jest bardzo zmysłową formą tańca.  Składa się przede wszystkim z  ruchów bioder oraz ramion. Ale to nie wszystko…  Tańcząc zouka, para musi wykonywać płynnie ruchy rąk, ramion i nóg, a panie powinny szczególnie zwracać uwagę na zmysłowe krążenia głowy. ZOUK to przewrotny ruch w rytm popularnej Lambady. Jest jednak bardziej zmysłowy, wyzwalający kobiecą seksualność oraz bliskość pomiędzy partnerami. Podstawą w zouk’u jest duża ilość obrotów, które mimo ich liczebności, nie są niczym trudnym – muzyka Zouk jest rytmiczna, stosunkowo wolna. Dodatkowym atutem jest możliwość tańczenia Zouka do muzyki r’n b.

Nasi kursanci są oczarowni zoukiem do tego stopnia, na poziomie P3/P4 odbywają się 2 razy w tygodniu!

 Zatańcz z nami ten taniec, poczuj jego magię w swoim ciele!

 

Salsa Siempre Division Professional Team

Salsa Siempre Division  PRO Team(wcześniej: Ladies Siempre) to formacja powstała w 2013 roku w poznańskiej szkole tańca Salsa Siempre, prowadzona przez Karinę Marglarczyk – trenera tańca i utytułowaną tancerkę na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Składa się z młodych i odważnych osobowości, które cechuje różnorodność i umiejętność różnych technik tanecznych. W swojej twórczości dziewczyny wykorzystują style od hip-hopu, afro czy house’u aż po burlesque i jazz. Tym co jednak łączy tę wybuchową mieszankę jest przede wszystkim miłość do salsy.

Formacja składa się z 10 zawodowych tancerek:

Karina Marglarczyk / Katarzyna Bujnicka / Alicja Frankowska / Małgorzata Zawilska / Marta Szymańska / Roksana Raburska / Agnieszka Jarczewska / Ewa Plakwicz / Julita Garbarek / Dominika Szcześniak

Dziewczęta tańczą na festiwalach w Polsce i Europie,  występując podczas gal wieczornych wśród największych gwiazd sceny salsowej.

Grupa Turniejowa 7-14 LAT NABÓR 2017/2018

NABÓR DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ! START ZAJĘĆ – 2 POŁOWA września 2018

TANECZNY KLUB SPORTOWY SALSA SIEMPRE

Co oferujemy?:

Treningi sportowej turniejowej grupy tanecznej, w skład której będą wchodzić solistki naszego Studia tańczące salsę sportową z elementami akrobatyki.

Kategorie taneczne na turniejach:

salsa shines solo, salsa shines duety, bachata solo, merengue solo, caribbean show solo, caribbean show duety

Kategorie wiekowe na turniejach:

do lat 11,    12-15 lat,    16 +

 

Nabór dla dziewcząt w wieku 7 – 14 lat!

Treningi tej grupy będą odbywać się 3 razy w tygodniu:

  1. wtorki 16:30 – 18:00
  2. czwartki 16:30: – 18:00
  3. piątki 17:00 – 18:00 Akrobatyka, 18:00 – 19:00 Roztańczenie
KONTAKT DO TRENERA: 505219237 – Karina Marglarczyk

Grupa Turniejowa Zaawansowana

Treningi sportowej turniejowej grupy tanecznej, w skład której wchodzą solistki naszego Studia tańczące salsę sportową z elementami akrobatyki.

Dziewczęta są w wieku 9 – 13 lat, mają już na swoim koncie pierwsze poważne osiągnięcia sportowe!

 

Treningi tej grupy odbywają się 3 razy w tygodniu:

  1. poniedziałki 17:00 – 18:30
  2. środy 17:00 – 18:30
  3. piątki zmiennie co 2 tygodnie : a) 19:15 – 20:15 Footwork lub b) 17:45 – 19:45 Akrobatyka, 19:45 – 21:00 Roztańczenie

Akrobatyka

Zajęcia prowadzone dla członków Tanecznego Klubu Sportowego. Odbywają się w cyklach 2 godzinnych, co 2 tygodnie.

Jeżeli nie jesteś członkiem TKS Salsa Siempre, a chcesz dołączyć do grupy (wiek max. 30lat) – skontaktuj się z nami!

Dancehall

Absolutnie rewelacyjne, energetyczne, pełne spontaniczności zajęcia Dancehallowe!

Prowadzi je dla Was jedyny w swoim rodzaju ABBY, doświadczony tancerz, pedagog i instruktor tańca.

Te zajęcia są uzależniające! Mimo litów potu, które niewątpliwie znajdziecie na parkiecie po tych zajęciach, uśmiech na długo pozostanie na Waszych buziach!

Daj się skusić! Abby i Dancehall czekają na Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w systemie OPEN – możesz dołączyć w każdej chwili!

 

Bodymovement

Intensywne zajęcia wzmacniające, dzięki którym Twoje ciało stanie się elastyczne, dynamiczne i silne, a ruch bardziej świadomy. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach poszczególnych części ciała – klatki piersiowej, rąk, bioder – w ten sposób, by poruszać nimi niezależnie – wówczas uczymy się specyficznego salsowego ruchu ciała. Odpowiednia ilością powtórzeń sprawi, iż po kilku zajęciach, zwiększy się zakres Twojego body movement oraz świadomość ciała, odkryjesz mięśnie o których istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, zwiększysz swoją wytrzymałość i wydolności organizmu.
Kurs jest adresowany do każdego, ale przede wszystkim dla osób chcących uelastycznić i upłynnić jakość swojego tańca, bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia prowadzi Rafał Rosiak, który swoją energią i nastawieniem zmotywuje Cię do działania jak nigdy wczesniej. Tego trzeba spróbować!
Preferowany strój:
komfortowy- spodnie dresowe lub legginsy, koszulka, skarpetki lub boso.
Poziom zajęć: OPEN.

Balet dla Dorosłych

Balet… czy tylko będąc dzieckiem można zaczać przygodę z klasyką? Oczywiście, że nie!

Zapraszamy serdecznie na kurs : Balet dla Dorosłych (OPEN)

Zajęcia idealnie uzupełniają Twój dotychczasowy warsztat taneczny! Aby zgłębiać technikę tańca, nie możesz pominąć kursu Baletu!

Popracuj nad swoim ciałem, jego dyscypilną!

Zajęcia prowadzi Dominika „Duśka’ Lewandowska – wykwalifikowana instruktorka, stypendystka taneczna!

 

Footwork

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą poćwiczyć pracę stóp  w tańcu,  bazując na Salsie NY (on2). Te zajęcia na pewno długo pozostaną w Twojej pamięci, jako prawdziwe wyzwanie, którego podołanie sprawi Ci mnóstwo przyjemności i satysfakcji!

Zajęcia prowadzi Rafał Rosiak, zawodowy tancerz salsowy!

ROZTAŃCZENIE

Nasze nowe studio oferuje Wam 3 sale, w każdy piątek, na treningi własne!
Do tego – 3 DJ’ów!
Sala 1 – Robert EL CAMINO – odpowiedzialny za salsę :)
Sala 2 – DJ Sonija lub Krzysztof Madejski – odpowiedzialnaiza bachatę i kizz :)
Sala 3 – Rafał :) – odpowiedzialny za zouka:)

Co ROBIMY podczas roztańczeń?
TAŃCZYMY – ĆWICZYMY
SOLO/W PARACH/GRUPAMI

CEL:
ĆWICZENIE ELEMENTÓW POZNANYCH NA ZAJĘCIACH

JAK:
ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH POD OKIEM INSTRUKTORÓW (pytacie nas, jeśli potrzebujecie pomocy)

!!! MUZYKA NIE JEST NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM TRENIGNU!!!

CENA:
5 pln/osoba

Zapraszamy wszystkich chętnych!
Uwaga! – nie musisz być uczniem naszej szkoły, by wziąć udział w roztańczeniu! przyjdź, wymieńmy się wiedzą i doświadczeniem – to wszystko pomoże Wam w rozwoju Waszego tańca!