Grafik

Oznaczenia poziomów

  • P1 podstawowy
  • P2 podstawowy
  • P3 podstawowy
  • Średnio-zaawansowany
  • Zaawansowany
  • Open Pary
  • Open
  • Challenge
  • Formacja
  • Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży

Filtr kursów

Dla par

Dla Pań (solo)

Dla Pań i Panów (solo)

Dla wszystkich

Poniedziałek

Sala 1

Bachata Sensual P1 podstawowy Maciek i Magda 18:00-19:15 Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Maciek i Olga 19:20-20:35 Urban Kizz Zaawansowany Madej i Monika 20:45-22:00

Sala 2

Urban Kizz Średnio-zaawansowany Madej i Monika 18:00-19:15 Urban Kizz P1 podstawowy Madej i Monika 19:20-20:35
Nowy kurs - od 17.09
Taniec Użytkowy i Weselny dla Par Średnio-zaawansowany Krzysiek i Dominika 20:45-22:00
Nowy kurs - od 27.08

Sala 3

Bachata Sensual P2 podstawowy Rafał i Olga 18:00-19:15 Zouk Zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Zouk P3 podstawowy Rafał 20:45-22:00

Sala 4

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Krzysiek i Dominika 18:00-19:15 Latinas Division Amateur Ladies Team Formacja Karina 19:15-20:45 Salsation Open Julia 20:45-22:00
Nowy kurs - od 01.10

Wtorek

Sala 1

Tango Argentyńskie P1 podstawowy Grzegorz 18:00-19:15
Nowy kurs - od 18.09
Technika Tańca Dla Każdego Open Alfredo 19:20-20:20
Nowy kurs - od 04.09
Salsa Cubana P3 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00

Sala 2

Salsa New York on2 P3 podstawowy Rafał 18:00-19:15 Salsa New York on2 Zaawansowany Rafał i Karina 19:20-20:35 Dancehall Open Abby 20:45-21:45
Nowy kurs - od 25.09

Sala 3

Bachata Sensual Zaawansowany Maciek i Aga 18:00-19:15
Nowy kurs - od 04.09
Rueda de Casino P3 podstawowy Krzyś Salsero 19:20-20:35 Ladies Ginga Open Monika 20:45-21:45
Nowy kurs - od 25.09

Sala 4

Salsa Cubana P1 podstawowy Krzyś Salsero 18:00-19:15 Bachata Solo Ladies Open Aga 19:20-20:20
Nowy kurs - od 14.08
Salsa Siempre Division Professional Team Formacja Karina 20:45-22:30

Środa

Sala 1

Afro-Cuban Open Alfredo 18:00-19:00 Salsa Solo Ladies Styling Średnio-zaawansowany Alicja 19:20-20:20 URBANKIZ WYZWANIE Challenge Madej i Monika 20:45-22:00
Nowy kurs - od 26.09

Sala 2

Salsa L.A. on1 P1 podstawowy Mariusz 18:00-19:15
Nowy kurs - od 22.08
Salsa New York on2 P1 podstawowy Adam i Asia 19:20-20:35
Nowy kurs - od 26.09
Bachata Sensual P1 podstawowy Mariusz i Gosia 20:45-22:00
Nowy kurs - od 12.09

Sala 3

Balet dla Dorosłych Open Anna Drzymała 17:00-18:00
Nowy kurs - od 10.10
Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Alicja 18:00-19:00
Nowy kurs - od 05.09
Kizomba P1 podstawowy Paweł i Olga 19:20-20:35
Nowy kurs - od 12.09
Kizomba Flashy Tricks Open Open Pary Paweł i Olga 20:45-22:00

Sala 4

Reggaeton Open Anita 18:00-19:00
Nowy kurs - od 05.09
Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Ewa 19:20-20:20 Rueda de Casino Formacja Andrei 20:45-22:00

Czwartek

Sala 1

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Łukasz 18:00-19:15
Nowy kurs - od 20.09
Salsa New York on2 Średnio-zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Salsa Cubana P2 podstawowy Andrei 20:45-22:00

Sala 2

Lyrical Jazz Open Magda A. 18:00-19:00
Nowy kurs - od 06.09
Urban Kizz P2 podstawowy Krzysiek i Dominika 19:20-20:35 Salsa Siempre Division Professional Team Formacja Karina 20:35-22:00 Salsa Cubana P1 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00
Nowy kurs - od 27.09

Sala 3

Salsa Solo Ladies Styling P2 podstawowy Alicja 18:00-19:00 Salsa New York on2 P2 podstawowy Rafał 20:45-22:00 Bodymovement Open Rafał 20:45-21:45
Nowy kurs - od 04.10

Sala 4

Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Rafał 18:00-19:15 Semba P3 podstawowy Paweł i Olga 19:20-20:35 Kizomba P2 podstawowy Paweł i Olga 20:45-22:00

Piątek

Sala 1

Bachata Sensual P2 podstawowy Mariusz 18:00-19:15 Footwork Open Rafał 19:15-20:15
Nowy kurs - od 07.09
ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 2

WEST COAST SWING P1 podstawowy Jagoda i Piotr 18:00-19:15
Nowy kurs - od 21.09
WEST COAST SWING Średnio-zaawansowany Jagoda i Piotr 19:20-20:35 ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 3

Taniec Współczesny Open Natalia 18:00-19:00
Nowy kurs - od 14.09
Latinas Division Amateur Ladies Team Formacja Karina 19:00-20:30

Sala 4

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Aga 19:00-20:00
Nowy kurs - od 21.09

Sobota

Aktualnie brak zajęć

Niedziela

Sala 1

Salsa Cubana P1 podstawowy Krzyś Salsero 18:00-19:15
Nowy kurs - od 23.09
Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Łukasz 19:20-20:35
Nowy kurs - od 23.09

Sala 2

Salsa L.A. on1 P1 podstawowy Mariusz i Gosia 18:00-19:15
Nowy kurs - od 16.09
Bachata Sensual P2 podstawowy Mariusz i Gosia 19:20-20:35 Rueda de Casino Formacja Andrei 20:45-22:00

Sala 3

Bachata Open Pary Magda i Wojtek 18:00-19:15
Nowy kurs - od 30.09
Salsa Cubana P2 podstawowy Andrei 19:20-20:35 Bachata Sensual P1 podstawowy Mariusz i Gosia 20:45-22:00
Nowy kurs - od 23.09

Sala 4

Salsa Cubana Średnio-zaawansowany Krzyś Salsero 19:20-20:35 Rueda de Casino P2 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00