URBAN KIZ – CRASH COURSE VOL.1

Data: 22.10 - 22.10 Godzina: 12:00 - 15:15 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

URBAN KIZ CRASH COURSE VOL.1

W niedzielne popołudnie 22.10 serdecznie zapraszamy na URBANKIZ Crash Course. Warsztaty skierowane są do wszystkich znających podstawy kizomby oraz tych już dobrze czujących się w urbanie.

== PLAN ZAJĘĆ ==

Chcemy poruszyć i ugruntować najważniejsze zagadnienia urbankizu, tj. block, check, slide etc. Poza techniką sprzedamy Wam też kilka figurek, które tak bardzo lubicie i wykorzystamy je w praktyce 🙂

Planujemy 15 min przerwy w trakcie kursu.

Czas trwania: 12:00-15:15

== PROWADZĄCY ==

MONIKA SKINDER
Podróżniczka, z zawodu inżynier energetyki. Związana z tańcem od najmłodszych lat, począwszy od tańca towarzyskiego, przez hip-hop, po tańce królujące obecnie na parkietach tanecznych (bachata, kizomba, semba, afrohouse, salsa). Wielokrotna uczestniczka wielu festiwali krajowych i międzynarodowych. Tańczyła w kilku formacjach tanecznych zdobywając liczne nagrody (m.in. 1. miejsce w konkursie tańca Archimedes czy 2. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca SKiBA). Uczestniczka dwóch edycji WHD Project, co dało jej możliwość wystąpienia u boku najlepszych instruktorów na arenie międzynarodowej (Ricardo&Paula AfrolatinConnection /kizomba, semba/ oraz Korke&Judith /bachata/). Zwyciężczyni kizombowego konkursu tańca podczasu festiwalu Kizzmeeting 2017. Prowadzi oraz asystuje podczas regularnych zajęć tanecznych (kizomba, bachata) w kraju oraz za granicą. Wraz z Krzyśkiem prowadzi formację taneczną Chili Pasos.

KRZYSIEK MADEJSKI

Muzyk, realizator dźwięku, barista. Z tańcem związany od prawie 10 lat, pierwsze kroki stawiając na treningach tańca towarzyskiego. Po pierwszym wygranym turnieju zaczął rozwijać inne techniki taneczne, takie jak bachata czy kizomba. Od 2010 aktywnie uczestniczy w największych festiwalach i kongresach kizomby oraz bachaty w kraju i za granicą. Przez 2 lata występował z bachatową formacją Hot Steps na wielu polskich scenach. Doskonali również inne techniki tańca, takie jak: zouk, salsa, contemporary. Od 5 lat prowadzi zajęcia z kizomby w kilku szkołach tańca w Poznaniu. Fascynuje się głównie stylem francuskim (urbankiz). Od ponad roku możecie go spotkać w roli DJa na wielu imprezach sensualowych i kizombowych w kraju. Na zajęciach największy nacisk stawia na praktyczne zastosowanie figur oraz muzykalność w tańcu. Wraz z Moniką prowadzi formację taneczną Chili Pasos.

== ZAPISY ==

Wyślij mail na adres : biuro@salsasiempre.pl, w tytule wpisz URBANKIZ CRASH COURSE, w treści swoje dane osobowe oraz dokonaj opłaty na konto poniżej i KONIECZNIE prześlij nam potwierdzenie wpłaty 🙂

Rafał Rosiak
ul. Ząbkowicka 12G/3
60-166 Poznań
02 1140 2004 0000 3802 5946 4944 (mBank)

== CENNIK ==

75 PLN / OSOBĘ lub 60 PLN + MULSTISPORT / OK SYSTEM