Warsztaty SEMBA – TRICKS z Madejem i Moniką

Data: 07.04 Godzina: 12:00 - 15:15 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Pierwszy weekend po świętach nie zwalniamy tempa i ruszamy nasze bundy w rytm energicznej semby! Już w sobotnie popołudnie 7.04 serdecznie zapraszamy na warsztaty SEMBA TRICKS! Zajęcia skierowane do wszystkich znających podstawy kizomby i/lub semby.

== PLAN ZAJĘĆ ==

12:00 – 13:30 Semba – Back to Basics
13:45 – 15:15 Semba – Dips & Tricks (semba show)

Poczujcie wiosenny powiew tanecznej świeżości i przypływu energii. Azembora! :)

== PROWADZĄCY ==

MONIKA SKINDER
Podróżniczka, z zawodu inżynier energetyki. Związana z tańcem od najmłodszych lat, począwszy od tańca towarzyskiego, przez hip-hop, po tańce królujące obecnie na parkietach tanecznych (bachata, kizomba, semba, afrohouse, salsa). Wielokrotna uczestniczka wielu festiwali krajowych i międzynarodowych. Tańczyła w kilku formacjach tanecznych zdobywając liczne nagrody (m.in. 1. miejsce w konkursie tańca Archimedes czy 2. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca SKiBA). Uczestniczka dwóch edycji WHD Project, co dało jej możliwość wystąpienia u boku najlepszych instruktorów na arenie międzynarodowej (Ricardo&Paula AfrolatinConnection /kizomba, semba/ oraz Korke&Judith /bachata/). Zwyciężczyni kizombowego konkursu tańca podczasu festiwalu Kizzmeeting 2017. Prowadzi oraz asystuje podczas regularnych zajęć tanecznych (kizomba, bachata) w kraju oraz za granicą.

KRZYSIEK MADEJSKI
Muzyk, realizator dźwięku, barista. Z tańcem związany od ponad 10 lat, pierwsze kroki stawiając na treningach tańca towarzyskiego. Po pierwszym wygranym turnieju zaczął rozwijać inne techniki taneczne, takie jak bachata czy kizomba. Od 2010 aktywnie uczestniczy w największych festiwalach i kongresach kizomby oraz bachaty w kraju i za granicą. Przez 2 lata występował z bachatową formacją Hot Steps na wielu polskich scenach. Doskonali również inne techniki tańca, takie jak: zouk, salsa, contemporary. Od 5 lat prowadzi zajęcia z kizomby w kilku szkołach tańca w Poznaniu. Fascynuje się głównie stylem francuskim (urbankiz), a od 2 lat możecie go spotkać w roli DJa na wielu imprezach sensualowych i kizombowych w kraju. Na zajęciach największy nacisk stawia na praktyczne zastosowanie figur oraz muzykalność w tańcu.

== ZAPISY ==

Wyślij zgłoszenie na adres : biuro@salsasiempre.pl, w tytule wpisz SEMBA TRICKS, w treści swoje dane osobowe oraz dokonaj opłaty na konto poniżej i KONIECZNIE prześlij nam potwierdzenie wpłaty 🙂

Rafał Rosiak
ul. Ząbkowicka 12G/3
60-166 Poznań
02 1140 2004 0000 3802 5946 4944 (mBank)

== CENNIK ==

75 PLN / OSOBĘ
lub 70 PLN przy zapisie w parze