retusz 4

Beata&Paweł

Zouk ★★★★★★

Beata i Paweł poznali się w 2014 roku i od tego czasu intensywnie pracują ze sobą. Na co dzień uczą i tworzą lokalną zoukową społeczność w Poznaniu. Są aktywnymi uczestnikami wydarzeń polskiej sceny zoukowej. W swoim stylu stawiają na miękkość i przepływ energii między ciałami.

Beata:
Swoją przygodę z tańcem zaczynała od kursów dla dzieci – poczynając od hip hopu, przez latino, skończywszy na tańcu towarzyskim, który pochłonął ja najbardziej. Pod okiem Pani Barbary Jawor, nauczyła się techniki, tanecznej wrażliwości, wytrwałości. Tańczyła w formacji tańców karaibskich Chilli Art, z którą odniosła wiele sukcesów na arenie polskiej jak i europejskiej:
– wicemistrzostwo Europy w kategorii Latin Show Dance
– mistrzostwo Polski w kategorii Latin Show Dance
– półfinaliści programu Got To Dance
Z czasem zauroczyła się w tańcach socjalnych i swojej obecnej pasji ( zouk ), którą nieustannie szlifuje, jeżdżąc na różnego rodzaju warsztaty i kongresy.

Paweł
Jego przygoda z tańcem rozpoczęła się stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 19 lat. Wraz z rozpoczęciem studiów zapragnął coś zmienić w swoim życiu i zapisał się na kurs tańca towarzyskiego. Jednak dopiero po zetknięciu się z bachatą i zoukiem odkrył, że taniec jest czymś co go pasjonuje. Od tego czasu intensywnie podróżuje po Polsce i Europie zdobywając wiedzę od największych gwiazd. W tańcu największą uwagę przywiązuje do kontaktu, który wytwarza się pomiędzy partnerami. Ostatnio pasjonuje go również bycie DJ-em na imprezach zoukowych i nie tylko.

Kursy tego instruktora

indeks 14

Zouk P3 podstawowy

poniedziałki 19:30 start 01.08.2022 prowadzi Beata&Paweł
Zapisz się!
ZOUK O

Zouk Zaawansowany

poniedziałki 20:45 start 17.04.2023 prowadzi Beata&Paweł
Zapisz się!