12092655 907679259267602 1540354307 n 1

Krzysztof i Dominika Jakubowscy

Taniec Weselny / Użytkowy ★★★★★★ Taniec Towarzyski ★★★★★★ Urban Kizz ★★★★★★

Wspólnie przygodę z Tańcem Towarzyskim zaczęli już w przedszkolu, gdzie jako dzieci stawiali swoje pierwsze kroki na parkiecie. Ścieżki ich dróg połączyły się ponownie po latach i wówczas wielka pasja do tańca wróciła ze wzmożoną siłą. Od tego czasu rozpoczęli wspólną, nie tylko taneczną podróż Emotikon smile. Jako tancerze Tańca Towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim trenowali pod okiem wykwalifikowanych trenerów, m.in. najlepszych tancerzy na świecie w stylu standardowym Marka Kosatego i Pauliny Glazik , co pozwoliło im odnosić liczne sukcesy na turniejach tańca, Mistrzostwach Okręgu czy Polski. Po rezygnacji ze sportowego Tańca Towarzyskiego swoją miłość do tańca odnaleźli w Mambo, które trenują od 2 lat. Mają już pierwsze sukcesy na swoim koncie w tej dziedzinie – są półfinalistami Mistrzostw Polski 2014.

Dominika – wieloletnia tancerka sportowego Tańca Towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim, tancerka mambo i kizomby oraz formacji tanecznej Salsa Siempre Division. Licencjonowana Instruktorka fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor fitness latino oraz nauczycielka tańca nowoczesnego licznych przedszkolaków.

Krzysztof – wieloletni tancerz sportowego Tańca Towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim, tancerz mambo i kizomby. Instruktor tańca towarzyskiego, kursów przedmałżeńskich i indywidualnych lekcji tańca.