2 plakat KV 470x305

KORONAWIRUS-INFORMACJA!

Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Szanowni Państwo

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa apelujemy o wzmożoną higienę osobistą (częste, dokładne mycie rąk, powyżej nadgarstka, minimum 30 sekund) oraz o samoobserwacje! Jeśli zauważysz u siebie takie objawy jak: kaszel, katar, duszności, gorączkę pozostań w domu! Jeśli przebywając w Studio Tańca Salsa Siempre dostrzeżesz osobę z podobnymi objawami niezwłocznie powiadom o tym recepcje!

Najważniejsze jest dla Nas Wasze bezpieczeństwo! Dlatego wprowadzamy środki ostrożności! Instruktorzy są poinformowani o konieczności zachowania nadzwyczajnej czujności oraz szybkiego reagowania w sytuacji zagrożenia!  Galeria MM również dokłada wszelkich starań mających na celu zachowanie bezpieczeństwa. Codziennie dezynfekowane są toalety, klamki, windy.

Zachęcamy, żeby przed każdymi zajęcia umyć dokładnie ręce oraz stosować środki dezynfekujące na bazie alkoholu (minimum 60%)!!!

Jednocześnie informujemy, że wszystkie zajęcia w Studio Tańca Salsa Siempre odbywają się zgodnie z planem! Będziemy z Państwem w kontakcie, jeśli zdecydujemy o zamknięciu  Studia Tańca Salsa Siempre.

Apelujemy o zdrowy rozsądek i zachowanie spokoju!

Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości!

Pisz na biuro@salsasiempre.pl lub dzwoń pod numer 501297377/570772572!

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat koronawirusa:

https://www.gov.pl/web/edukacja/materialy-informacyjne-dla-szkol-przedszkoli-i-placowek-oswiatowych-dotyczace-profilaktyki-zdrowotnej

Pozdrawiamy

Studio Tańca Salsa Siempre

Dominika Szcześniak