trening motoryczny

Przygotowanie motoryczne tancerzy Open

Termin: wtorki, 20:45 - 21:45 (Sala 2) Instruktorzy: Kasia Data rozpoczęcia: 24.01.2023

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą lepiej tańczyć, poprawić swoje możliwości ruchowe, przyspieszyć rozwój taneczny, a także poprawić sylwetkę i wyćwiczyć prawidłowe wzorce ruchowe. Celem zajęć jest poprawa stabilizacji i mobilności, nauczenie prawidłowej aktywacji grup mięśniowych, a także zwiększenie siły. Wszystko to poskutkuje szybszymi postępami w tańcu, wzmocnieniem ciała, zmianą sylwetki.

Zdarza się że chcemy coś poprawić, mieć lepszy bodymovement lub móc tańczyć lepiej z mniejszym wysiłkiem, a niezbyt nam wychodzi, albo widzimy niezadowalające postępy. Częstą przyczyną jest nieprzygotowane fizycznie ciało, które na chwilę obecną nie jest w stanie wykonać zadanych ruchów. Na tych zajęciach będziemy pracować nad możliwościami fizycznymi tak, aby nasze ciało mogło bezpiecznie wykonywać wszystko czego od niego zażądamy.

Ćwiczenia mają na celu wzmocni core i pozostałe partie mięśniowe, poprawić stabilizację i mobilność w stawach i kręgosłupie (wszystkie falki nie będą nam straszne i łatwiej będzie trzymać pion w obrotach). Oparte są na ćwiczeniach pilates i programie train like a dancer.

Zapisz się!