Rodzaje kursów

12711209 967762263317280 785612728942754068 o e1458550087922 470x305
Zouk

Brazylijska odmiana zouka (Lambada-Zouk) jest bardzo zmysłową formą tańca.  Składa się przede wszystkim z  ruchów bioder oraz ramion. Ale to nie wszystko…  Tańcząc zouka, para musi wykonywać płynnie ruchy rąk, ramion i nóg, a panie powinny szczególnie zwracać uwagę na zmysłowe krążenia głowy. ZOUK to przewrotny ruch w rytm popularnej Lambady. Jest jednak bardziej zmysłowy, wyzwalający kobiecą seksualność oraz bliskość pomiędzy partnerami. Podstawą w zouk’u jest duża ilość obrotów, które mimo ich liczebności, nie są niczym trudnym – muzyka Zouk jest rytmiczna, stosunkowo wolna. Dodatkowym atutem jest możliwość tańczenia Zouka do muzyki r’n b.

Nasi kursanci są oczarowni zoukiem do tego stopnia, na poziomie P3/P4 odbywają się 2 razy w tygodniu!

 Zatańcz z nami ten taniec, poczuj jego magię w swoim ciele!

 

urbankiz na stronę 768x587 3 470x305
Urban Kiz

Urbankiz jest stosunkowo młodym tańcem, powstałym kilka lat temu we Francji, rozsławionym na całym świecie głównie za sprawą takich tancerzy jak Enah Lebon, Moun Red czy Curtis Seldon. Wyewoluował z kizomby, jednakże różni się od niej nie tylko krokami i prowadzeniem, ale także muzycznie, gdzie dominują bardziej elektroniczne brzmienia tarraxy, ghetto zouka oraz remixów z wpływami R&B, Dance czy Hip-Hopu. Obecnie podbija coraz więcej parkietów za sprawą swojej widowiskowości oraz bogactwa interpretacji muzyki w tańcu.

Na zajęciach w pierwszej kolejności uczymy podstaw kizomby, by później sukcesywnie wprowadzać kroki urbankiz oraz pokazywać podobieństwa i różnice między tymi stylami.


Body movement 02 470x305
Technika Tańca Dla Każdego

TECHNIKA TAŃCA DLA KAŻDEGO!

Kiedy znajomość figur danego tańca już Ci nie wystarcza, czas rozpocząć przygodę z nauką techniki tańca – czyli jak się obrócić, aby nie upaść i trzymać tor, jaką przyjąć sylwetkę w tańcu, by potencjalna partnerka/partner z chęcią z Tobą tańczyli, wreszcie jak zrobić „falkę” by nie wywrócić partnerki lub nie przytłoczyć partnera. To wszystko i wiele wiele innych użytecznych rzeczy nauczycie się od Alfredo Garcia – profesjonalnego tancerza baletowego i afro-kubańskiego.

Zapraszamy! – Zajęcia prowadzone w charakaterze OPEN – dla wszystkich

wspolczesny kurswww
Taniec Współczesny

Taniec współczesny opiera się na podstawach tańca klasycznego. Łamie jednak jego sztywne zasady, zachowując przy tym swą unikalną estetykę ruchu. Rozwija naszą wrażliwość. Czerpie inspirację z emocji, których doświadczamy na co dzień. Pozwala nam poczuć się przez moment w „tu i teraz”. Technika tańca współczesnego doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, zwiększając świadomość naszego ciała oraz zakres jego możliwości. W ramach tańca współczesnego skorzystamy z technik dodatkowych: technika tańca jazzowego, praca z oddechem i ciężarem, inne. Kurs stanowi znakomity trening uzupełniający. W ramach zajęć będziemy poszukiwać swojego niepowtarzalnego sposobu na poruszanie się w tańcu.

Każde spotkanie będzie poświęcone innej choreografii, poprzedzonej odpowiednimi ćwiczeniami przygotowującymi ciało do pracy w ruchu. Nie są wymagane żadne umiejętności taneczne. Wystarczą Twoje chęci, aby spojrzeć w głąb siebie i zatańczyć!

Tim Laurelle by JeromeColePhotography 082 470x305
Taniec użytkowy dla par

Staramy się maksymalnie rozszerzyć naszą ofertę. Wszystkich miłośników tańców w parach zachęcamy do zapisania się na zajęcia z tańca użytkowego dla par. Jest to idealny kurs dla osób, które chcą się szybko i skutecznie rozwinąć i rozpocząć swobodnie poruszać się na parkiecie z partnerem lub partnerką w rytm różnorodnej muzyki. Takie umiejętności można później wykorzystywać podczas imprez w klubach, na weselach, balach sylwestrowych czy studniówkach. W naszej szkole zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy dbający nie tylko o bezpieczeństwo uczestników, lecz także o przyjazną i radosną atmosferę. Taniec użytkowy jest również powszechnie stosowany jako podstawa pierwszego tańca Pary Młodej.

Jakich tańców można się nauczyć?

Taniec użytkowy to dość szerokie pojęcie. Kurs łączy w sobie elementy salsy, disco foxa, foxtrot`a, cha-chy, jive`a czy nawet walca wiedeńskiego. W trakcie zajęć uczestnicy poznają wiele widowiskowych figur, które można wykorzystywać podczas szalonej imprezy. Nauczyciele pokażą, jak bawić się muzyką tak, by każdy czerpał niesamowitą radość z tańca. Mężczyźni nauczą się prowadzić partnerki, a kobiety dowiedzą się, jak rozpalić zmysły każdego partnera. Podpowiemy, jak nabrać pewności siebie na parkiecie. Zajęcia te są przeznaczone dla osób w szerokim przedziale wiekowym. Prowadzimy także naukę tańca dla dzieci.

tango a 470x305
Emocjonalne tango argentyńskie

Tango argentyńskie należy do tańców wyzwalających emocje. Ta piękna forma tańca pozwala na zbudowanie niesamowitej relacji między partnerami, którzy oprócz trudnych i niezwykle widowiskowych figur muszą także przekazać niezwykły charakter muzyki. W naszej szkole mogą Państwo skorzystać zarówno z kursów podstawowych, jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych instruktorów tanga w Polsce, do których niewątpliwie należy Grzegorz Kałmuczak. Tango argentyńskie to idealny wybór także dla przyszłych nowożeńców szukających idealnego pierwszego tańca weselnego.

Historia tanga

Tango to muzyka i taniec, które rozpalają zmysły. Ta forma sztuki powstała na terenie dzisiejszej Argentyny i Urugwaju na początku XX wieku. Na początku taniec ten nie był uznawany przez wyższe sfery. Tańczono go między innymi w domach publicznych oraz podrzędnych i dość niebezpiecznych lokalach. Z czasem jednak podbił serca ludzi na całym świecie. W 2009 roku zarówno muzyka, jak i taniec zostały wpisane na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Tango to także jeden z pierwszych tańców (po walcu wiedeńskim i polce), w którym partner i partnerka są tak blisko siebie. Obecnie taniec ten stał się niezwykle popularny, dlatego dla miłośników latynoskich brzmień przygotowaliśmy specjalne kursy.

Jak wyglądają zajęcia z tanga argentyńskiego?

Nasze zajęcia z tanga mają na celu przygotować partnerów do wykonywania nie tylko łatwych, lecz w późniejszym etapie także trudnych figur. Krok po kroku odkrywamy przed uczestnikami cały czar, jaki płynie z tego tańca. Pokazujemy, jak rytmicznie wykonywać poszczególne sekwencje oraz jak poprowadzić partnerkę. Nasze zajęcia przygotują uczestników do udziału w specjalnych wieczorkach tanecznych, powszechnie zwanych milongami. Kursanci będą się czuli swobodnie, nawet tańcząc z nieznaną osobą.

Dużą wagę przywiązujemy także do interpretacji muzyki, która jest bardzo nacechowana emocjonalnie. Nasi instruktorzy starają się przekazać charakter tańca, tłumaczą nie tylko jego podstawy, lecz także znaczenie muzyki. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć szybko staną się niekwestionowanymi mistrzami w tańcu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów. Gwarantujemy niesamowitą zabawę i spotkania pełne muzycznych wyzwań.

semba e1442905501982 660x445 470x305
Semba

Zmieszaj ze sobą niespotykaną pracę stóp, oryginalny styl i dopraw to wszystko olbrzymia dawką dobrej zabawy oraz prawdziwą grą miedzy partnerami. To własne Semba, taniec oraz styl muzyczny który powstał w latach ’50 w Angoli. Semba jest prekursorem tak popularnej w obecnych czasach kizomby. Jej szeroki wachlarz ruchów ugruntowany jest w rdzennych tańcach Angoli, co w połaczeniu z nieograniczonymi możliwościami improwizacji tworzy taniec, który nigdy się nie nudzi.

Semba to nie tylko taniec, to kultura spotykania się ludzi, to niepowtarzalny styl ruchu, ubioru ale i zachowania.

Uwaga: Do rozpoczęcia kursu, zalecamy znajomość podstaw kizomby

salsation kurswww
Salsation
SALSATION jest obecnie najszybciej rozwijającym się programem taneczno-fitnessowym w Europie.
Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”.
Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w dosłownym znaczeniu tego słowa (z języka hiszpańskiego salsa oznacza „sos, mikstura, mieszanka”), czyli mix wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. SALSATION opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z ekspresją liryczną i niesamowitą zabawą.
Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i dbać o sylwetkę jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji ciała, dzięki SALSATION można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
Twórcą programu SALSATION jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo.
15995148 1585962544763875 6766459837200553823 o e1505080926337 470x305
Salsa Solo Ladies Styling

Zajęcia, na których poznasz podstawowe kroki Salsy Ny. Nasze instruktorki Salsy, skupiają się na technice podstawowych elementów, aby na dalszych etapach przygody nie pojawiły się żadne wątpliwości. Dodatkowo poznasz techniki izolacji, obrotów i stylingu.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Sprawimy, że poczujesz się najpiękniejsza na parkiecie!!!

Preferowany strój:
komfortowy- taneczny, mile widziany strój podkreślający kobiecą figurę- bliższa ciału góra,
lub dół stroju, buty na lekkim obcasie- mile widziane obuwie taneczne.

Zajęcia prowadzą: Karina Marglarczyk, Alicja Frankowska, Dominika Szcześniak, Ania Jarusz

FH3A1729 2 470x305
Salsa L.A. on1

Salsa Los Angeles Style – rodzaj salsy liniowej tańczonej w rozliczeniu na „1”.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z salsą oraz dla osób tańczących Mambo, chcących nauczyć się również tej odmiany salsy liniowej.

Salsa LA  to bardzo popularny rodzaj salsy, tańczony na całym świecie – kusi szybkością, ale idealnie sprawdza się też  wtedy, gdy zależy Wam na eleganckim tańcu!
Nasza instruktorska para Mariusz i Gosia, to jedna z najbardziej doświadczonych par instruktorskich w Poznaniu – na ich zajęciach nie ma możliwości, abyście czegoś nie zrozumieli i nie nauczyli się – są naprawdę wyjątkowymi nauczycielami! Przekonaj się sam!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 1h 15 min.

 

94888599 3010309155692132 1039256844385648640 n 470x305
Salsa New York on2

Salsa to taniec w parach, charakteryzujący się różnorodnością stylów, ruchów i figur oraz ogromnymi możliwościami improwizacyjnymi… Na zajęciach będziemy tańczyć najpopularniejszy na całym świecie styl salsy New York, nazywany „Mambo” lub Salsą on2.

Tej Salsy w naszym studio uczą najlepsi tancerze salsy NY w Poznaniu i jedni z najbardziej uznanych instruktorów w Polsce – Rafał Rosiak i Karina Marglarczyk. Osiągniesz fantastyczne efekty pod ich czujnym okiem!
Nauczymy Was – Panowie –  jak prowadzić partnerkę w tańcu (użyteczne nie tylko w salsie), a Panie – jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera, jak ozdobić swój taniec w parze, czyli elementy stylingu. Oprócz tego, że uczymy Cię tańczyć- zajęcia u nas są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości.

serata cubana 470x305
Salsa Cubana

Styl SALSY wywodzący się z Kuby – bardzo popularny w Polsce i często tańczony na imprezach salsowych (tzw. salsotekach) na całym świecie. Jest to energetyczny taniec dający dużo radości tańczącym go parom. Charakteryzuje się częstą zmianą kierunków tańca – tańczony jest „po kole”. W salsie kubańskiej potocznie nazywanej „cubaną” popularne są tzw. „węzły kubańskie” czyli charakterystyczne kombinacje rąk partnerów. Wykorzystuje się w niej elementy afro oraz rumby kubańskiej.

Nasi instruktorzy szybko i efektownie wprowadzą Was w świat salsy kubańskiej – który w naszej szkole jest naprawdę duży! Przekonaj się sam, ile osób tańczy salsę!

Ten rodzaj tańca w połączeniu z kubańską muzyką to idealny przepis na fantastyczną zabawę podczas kursów oraz możliwość dołączenia do szerokiego grona Salseros w Poznaniu! Daj się porwać gorącej salsie!

rueda 2007 e1429281713302 470x305
Rueda de Casino

Kubański styl salsy tańczony po kole z częstą zmianą partnerów.

Nasz charyzmatyczny instruktor to studnia ruedowych pomysłów bez dna! Każda rueda pod jego okiem to nowe wyzwanie, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii!

Tancerze i tancerki w parach poruszają się dookoła wspólnego środka wykonując figury i zmieniając kierunek. Główna część lekcji to nauka nowych elementów tańca w parze. Podczas zajęć kursanci poznają mniej lub bardziej skomplikowane figury, które wykonywane są przez wszystkich równocześnie po usłyszeniu określonego hasła podawanego przez prowadzącego (kantora). Każdy nowy element tańca jest ćwiczony przez praktyczne zastosowanie go do wolnej i szybszej muzyki. Przed zapisaniem się na Ruedę de Casino polecamy skończyć przynajmniej jeden stopień salsy kubańskiej w parach.

To taniec, który idealnie nadaje się do tańczenia w grupie znajomych lub na imprezach salsowych – daje bardzo dużo radości (zwłaszcza jak ktoś się pomyli)

 

ROZTANCZENIE 01 2019 korekta 2 470x305 1
ROZTAŃCZENIE

ROZTAŃCZENIE

Odbywa się w wybrane piątki w miesiącu od 21:00-24:00. Cyklicznie, raz lub dwa razy w miesiącu.

Do dyspozycji Naszych kursantów, jak i wszystkich miłośników tańca oddajemy 4 sale. Na każdym roztańczeniu jest od 4-6 instruktorów, którzy czynnie uczestniczą w zajęciach, pracując z kursantami. Roztańczenie ma na celu podnoszenie oraz szlifowanie umiejętności nabytych na zajęciach, dzięki któremu kursanci mogą szybciej osiągnąć wyższy poziom, a także dołączyć do grup o wyższym stopniu zaawansowania.

maxresdefault 5 470x305
Reggaeton

Reggaeton to jeden z najbardziej żywiołowych tańców latynoskich. Zarówno męski,mocny jak i kobiecy,seksowny styl podkreślany charakterystycznymi energicznymi ruchami klatki piersiowej i bioder w rytm najmocniejszego beatu.
Powstał z połączenia kultury afro-latynoskiej, karaibskiej i hop-hopu. Miesza się w nim spora dawka dancehallu,
hip-hopu i latynoskich ruchów. Nie bez przyczyny staje się coraz bardziej popularny w Europie.

Anita perfekcyjnie wprowadzi Was i przekaże niesamowitą energię jaką zawiera ten taniec

maxresdefault 2 470x305
Kizomba – taniec zmysłów

Kizomba to prawdziwy taniec zmysłów, który powstał w Angoli. Już sama nazwa ma oznaczać dobrą zabawę. Taniec stał się bardzo popularny w Portugalii, skąd rozprzestrzenił się na inne kraje europejskie. Dzisiaj kizomba to jeden z najpopularniejszych wyborów naszych kursantów. W naszej szkole zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy doskonale wiedzą, jak przekazać swoje umiejętności każdej osobie. Kursy dostępne są na poziomie początkującym oraz zaawansowanym. W trakcie kursu uczestnicy poznają figury oraz sposób prowadzenia w tańcu.

Charakterystyka tańca

Kizomba to bardzo spokojny taniec, wyróżniający się bardzo bliskim kontaktem partnerów. Z tego względu często nazywana jest angolskim tango. Jest to taniec niezwykle zmysłowy pozwalający na wypracowanie pewności siebie. Kobiety mogą poczuć się niezwykle zmysłowo, a mężczyźni nauczą się, jak prowadzić partnerkę w takt muzyki o rytmie zbliżonym do rytmu serca. Ruchy podczas tańca są spokojne. Instruktorzy podkreślają, że kroki należą do stosunkowo prostych, dzięki czemu nawet osoby niemające wcześniej styczności z tańcem szybko rozwijają swoje umiejętności.

Dlaczego warto nauczyć się kizomby?

Kizomba to jeden z tańców użytkowych, który sprawdzi się podczas wielu różnych imprez. Naukę tańca można rozpocząć w każdym wieku. To idealny sposób na odzyskanie pewności siebie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kizomba pozwala poczuć się zmysłowym i pięknym. Powolne tempo sprawia, że uczestnicy kursów wzmacniają kondycję fizyczną, jednocześnie pracując nad piękną sylwetką. Taniec pomaga w kształtowaniu mięśni brzucha, nóg oraz pośladków. Wszystkich zainteresowanych kursem zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, który poziom będzie dla Państwa najlepszy.

FH3A2195 f— Odzyskano 768x587 1 470x305
Footwork-Salsa NY!

„Footworki rozwijają”-mawia Mistrz Salsy-Rafał Rosiak

To chyba najlepsza reklama! Zajęcia, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności! Jeśli tańczysz Salse On2, New York, nie zastanawiaj się zbyt długo-tylko spróbuj swoich sił!

Praca stóp nie jest Twoją mocną stroną? Tempo sprawia Tobie trudność? Brakuje Tobie swobody i feelingu  w pachangowych krokach? Cha-cha-cha jest dla Ciebie wyzwaniem?- Trafiłeś na idealne zajęcia!!!

 

 

abby 470x305
Dancehall

Absolutnie rewelacyjne, energetyczne, pełne spontaniczności zajęcia Dancehallowe!Prowadzi je dla Was jedyny w swoim rodzaju ABBY, doświadczony tancerz, pedagog i instruktor tańca.Te zajęcia są uzależniające! Mimo litów potu, które niewątpliwie znajdziecie na parkiecie po tych zajęciach, uśmiech na długo pozostanie na Waszych buziach!Daj się skusić! Abby i Dancehall czekają na Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w systemie OPEN – możesz dołączyć w każdej chwili!

 

bodymo
Siła, Technika i Bodymovement!

Intensywne zajęcia, dzięki którym Twoje ciało stanie się elastyczne, dynamiczne i silne, a ruch bardziej świadomy. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach poszczególnych części ciała – klatki piersiowej, rąk, bioder. Systematyczne, wielokrotne powtarzanie ćwiczeń pozwoli Tobie świadomie używać ich podczas tańca. Dzięki ćwiczeniom wzmacniającym odkryjesz mięśnie, o których istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, zwiększysz swoją wytrzymałość i wydolności organizmu. Technika obracania, nacisk na utrzymanie prawidłowej postawy i ciężaru ciała podczas tańca sprawią, że osiągniesz wyższy poziom. Każdy kolejny etap będzie dla Ciebie łatwiejszy!

Kurs jest adresowany do każdego, kto chce udoskonalić swój taniec! Zwiększyć zakresy swojego ciała, uelastycznić i upłynnić jakość swojego tańca, bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia prowadzi Rafał Rosiak, który swoją energią i nastawieniem zmotywuje Cię do działania jak nigdy wcześniej. Tego trzeba spróbować!
Preferowany strój:
komfortowy- spodnie dresowe lub legginsy, koszulka, skarpetki lub boso.
Poziom zajęć: OPEN.

15493559 10154001730190766 6231052461066086283 o 470x305
Bachata Solo Ladies

Kurs tańca prowadzony w charakterze OPEN. Podczas zajęć Magda, wcielenie gracji i kobiecości!  wprowadza Was w tajniki bachaty, pokazując zarówno elementy bachaty sensual jak i oryginalnej bachaty dominikańskiej.To idealne zajęcia dla każdej kobiety, która chce spędzić niedzielne popołudnie tańcząc i dodatkowo odkryć w sobie pokłady sensualnych ruchów!

Kobiecość, elegancja ruchów, spontaniczność – to wszystko czeka Was na zajęciach BACHATA SOLO LADIES!

 

2d276f379d715dfdffa7891ad58edc4b 470x305
Bachata Sensual

Bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka. To wszystko sprawia, że kiedy raz zatańczysz bachatę – nie możesz już przestać tańczyć. Na kursie nauczysz się kroków podstawowych, obrotów a także wielu innych podstawowych elementów tańca w parze tj. contra, slide, wychylenia, techniki prowadzenia partnerki oraz ruch bioder. Jeśli tańczysz salsę i bywasz na latynoskich imprezach, a jeszcze nie umiesz tańczyć bachaty to najwyższy czas nadrobić tę zaległość!

Nasi instuktorzy bachaty (zawsze jest to para!) – wprowadzą Cię w ten rewelacyjny taniec!
Jeśli chcesz brać udział w salsotekach, nauka bachaty będzie najprostszą i najmilszą na nie przepustką. Kurs polecany dla osób, które pragną wynieść z zajęć niezapomniane wrażenia, a także dla tych, które chcą dobrze się bawić w rytmach gorącej muzyki.

Polecamy ten taniec wszystkim pragnącym nauki prostego, ale bardzo zmysłowego tańca !

 

ANIA JARUSZ e1568136248229 600x534 1 470x305
Bachata open choreo class! Cykliczne zajęcia dla kobiet!

 

Autorskie zajęcia przygotowane przez Naszą instruktorkę Anię- skierowane do miłośniczek bachaty!

Bachata choreo class mają charakter warsztatowy. Odbywać się będą cyklicznie, raz w miesiącu!

 

Przez dwie godziny w podane niżej niedzielne popołudnia będziecie zgłębiać tajniki bachaty pod okiem Ani!

Pokaże Wam one nowe możliwości, ciekawe kombinacje i nietuzinkowe rozwiązania!

Uwaga! Na każdy miesiąc obowiązują oddzielne zapisy!

Terminy:

12/06|16-18

10/07|16-18

21/08|16-18

 

 

c700x420 470x305 1
Bachata Couples Show!

Wraz z początkiem nowego sezonu mamy dla Was kolejne taneczne wyzwanie! Choreografia! Scena! Nagranie Video! Tym razem w parach! Dla Wszystkich pozytwynie zakręconych miłośników i miłośniczek bachaty, tańczących minimum rok! Jeśli chcesz przeżyć z nami wspaniałą, rozwojową przygodę, pogłebiać znajomość figur i wiedzę techniczną, ćwiczyć prowadzenie (i bycie prowadzoną), pracować nad jakością i flow w tańcu, świadomością ciała… A także nauczyć się akrobacji !, a przede wszystkim stawiać sobie wyzwania i świetnie się przy tym bawić… Czeka na Ciebie nowy projekt autorstwa Magdy Lewandowskiej i Sławka Gryczki Naszym celem jest : * Stworzenie porywającej choreografii, z dbałością o szczegóły techniczne , synchron , pracę w grupie * Profesjonalne nagranie Video (preferowany plener) * Show na scenie! Chcemy stworzyć wspólnie z Wami mocny, bachatowy team i przeżyć niezapomnianie chwile na parkiecie! Do zatańczenia!

IMG 20210822 WA0010 470x305
Afro Dance

AFRO DANCE, to mieszanka współczesnych stylów tańca afrykańskiego, z naciskiem na afrohouse i kuduro z Angoli.

AFROHOUSE
Styl ulicznego tańca afrykańskiego z Angoli oparty na dużej ilości footworku (pracy stóp), pracy klatki piersiowej i bioder. Kroki w afrohousie często związane są z konkretną piosenką. Jest to taniec głównie energiczny, ale przeplata się też ze spokojniejszymi momentami. Afrohouse, w porównaniu z kuduro, charakteryzuje się wolniejszym rytmem.

KUDURO
Szybki i dynamiczny uliczny styl z Angoli oparty na dużej ilości pracy nóg i footworku. Kuduro posiada sporo kroków (często związanych z konkretną piosenką), ale charakteryzuje je też duża dowolność – jest to taniec spontaniczny, którego kroki mogą zostać stworzone przez każdego.
W kuduro ważny jest odpowiedni charakter tańca – raz agresywny, raz zabawowy – i ekspresja.

pedro
Salsa Suelta

Salsa Cubańska tańczona solo! Obok charakterystycznych kroków salsy cubańskiej infuktor wprowadza elementy afro, rumby, reggaetonu. Dużą wagę przywiązuje się do izolacji ciała, tak aby poszerzyć zakresy i rozluźnić poszczególne elementy. Uczy koordynacji i równowagi.

Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy meżczyzną. Wiek również nie gra roli! Możesz bawić się z Nami na tych zajęciach jeśli ukończyłeś minimum poziom P2 salsy cubańskiej!

218857089 305642621300510 6232228227213832883 n 470x305
Videoclip Dance
Videoclip Dance- zajęcia przeznaczone dla Pań. Połączenie różnych styli tanecznych w jeden energiczny i kobiecy mix. Poczujemy się jak gwiazdy teledysków tańcząc do największych tanecznych hitów.
ala
Latin Dance Project!

Zapraszamy na autorskie zajęcia z tańców latynoamerykańskich! To coś więcej niż nauka podstaw cha chy, samby, rumby, paso doble oraz jive’a.
Oprócz pracy nad techniką prowadzenia stóp, rąk oraz bioder w tańcu… tym razem dodatkowo będziemy tworzyć krótkie, oryginalne choreografie, które na 2/3 zajęciach będziemy nagrywać do ustalonego wcześniej utworu oraz w wybranej stylizacji.
To idealna pamiątka z zajęć, którą będzie można pochwalić się znajomym!

FB IMG 1579874154318 470x305
Bachata Ladies Show!

Chcesz zrobić jeszcze większy progres? Szukasz nowego projektu tanecznego? Marzysz o występach na scenie? Chcesz spróbować swoich sił przed publicznością? A może po prostu dobrze się bawić? Jeśli tak to nie przegap nowego projektu i dołącz do nowej formacji w Salsa Siempre. Od września startujemy z nowym cyklem regularnych spotkań raz w tygodniu we wtorki o 19:30. Poza choreografiami, które z pewnością wystawimy na scenie, nie zabraknie przede wszystkim techniki, musicality, a także treningu wzmacniającego i kondycyjnego. !

Kurs dla dziewczyn tańczących Bachatę min. 8 miesięcy. Nie jest to kurs od podstaw !

SalsaAfter 48 470x305
Salsowy projekt choreograficzny!

Z miłości do Salsy powstaje! Nowy, projekt choreograficzny w parach z Dominiką i Rafałem!

Salsa on 2, niezwykle elegancka, różnorodna, wymagająca, ale piękna! Możesz być częścią tego projektu, rozwijać swoje zamiłowanie do tego stylu i szkolić się w nowej grupie!

Obok choreografii będziemy skupiać się na pogłębieniu zakresów, poprawą pracy stóp i stylingiem!

Dołącz do Nas i twórz razem z Nami Mambową rodzinę!

218857089 305642621300510 6232228227213832883 n 470x305
Sexy Dance

Zajęcia dla każdej kobiety! Niezależnie od płci i temperamentu!

Sexy Dance ma na celu wzmocnić kobiecą siłę i atrakcyjność!

Nauczysz się pracy bioder, klatki i ramion! Przekonasz się, że Twoje ciało może poruszać się zmysłowo i delikatnie, ale też ostro i z pazurem!

Nowa przygoda przed Tobą! Zapisz sie już dziś!

 

bachata madzia 470x305
Bachata Technique&Flow

To zajęcia skierowane do wszystkich dziewczyn, które oprócz poznawania nowych kroków, kombinacji i stylingu, chcą skupić się także na technice w bachacie i poznać ją od podszewki! Będziemy tu bardzo mocno skupiać uwagę na : – prawidłowym ruchu ciała – pracy rąk – pracy bioder i stóp – stylingu głową Będziemy zwiększać zakresy ciała (klatki, rąk, bioder) poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniać centrum, aby nasz taniec był pełniejszy i bardziej świadomy. Nie zabraknie też pracy nad obrotami i koordynacją 🙂 Każde zajęcia to nowe zagadnienie i nowe wyzwanie, które będziemy szlifować w stylu sensual!

bachata 4
Grupa Bachatowa by Madej&Julia

Formacja taneczna skupiająca miłośników bachaty! Pragnących rozwoju na najwyższym poziomie! Niebojących się wyzwań, ciężkiej systematycznej pracy i pragnących ciekawych doświadczeń i przeżyć!

Formacje taneczne obok pracy nad techniką tańca polegają na uczeniu się dłuższych sekwencji kroków-choreografii. Kiedy są gotowe występują na lokalnych scenach podbijając serca widowni:D

 

FH3A1670 600x900 2 470x305
Salsa L.A project choreograficzny!

Projekt choreograficzny Mariusza i Gosi ma na celu wzbogacenie Waszej wiedzy z zakresy SALSY L.A!

Przygotowali oni dla Was choreografię, którą będziecie poznawać i szlifować przez dwa miesiące! Jeśli projekt będzie cieszył się zainteresowaniem zostanie przedłużony!

Świetna zabawa, dawka nowych figur i wskazówek technicznych w piątkowy wieczór to chyba fajna propozycja na te zbliżające się jesienne dni!

Zapiszcie się koniecznie!

monika
Urbankiz Ladies Challenge Video Project!

Długo wyczekiwana grupa dla prawdziwych fanek UrbanKiz!

UrbanKiz Ladies Challenge 

Szukasz nowych tanecznych wyzwań? Chcesz zwiększyć świadomość swojego ciała i poczuć się kobieco? Nabrać pewności siebie i pokazać pazur? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco to ten projekt jest dla Ciebie! 

Celem projektu jest stworzenie tanecznej przygody zwieńczonej nagraniem video. 

Poprzez naukę choreografii poprawisz pamięć i koordynację ruchową oraz wyrobisz swoją własną ekspresję, ale to nie wszystko! 

Na zajęciach skupimy się też na prawidłowej postawie i technice oraz na odpowiedniej pracy stóp i stylingu!

Zajęcia poprowadzi Monika Skinder – certyfikowana instruktorka UrbanKiz. 

Kurs dla dziewczyn tańczących kizombę/urbankiz min. 6 miesięcy. Nie jest to kurs od podstaw.

Kizomba with Urban flow!
DSC9371 470x305 1
Salsa For Ladies Choreo!

Zapraszamy na nowe, 4 tygodniowe mini projekty choreograficzne w stylu on2!

Jeśli tańczysz salse on2, chcesz przez 4 tygodnie pracować nad jednym materiałem , doskonalić poznane sekwencje, utrwalać pamięć trafiłaś idealnie!

Przez 4 tygodnie doskonalimy krótką sekwencje choreograficzną! Nagrywamy i mamy piękną pamiątkę!:) Po 4 tygodniach deklarujemy się na kolejny taneczny mini projekt!

Zajęcia skierowane są do wszystkich kobiet , które zakończyły poziomy podstawowe salsy on2 (minimum pół roku nauki)!

DSC9023 470x305
BACHATA IMPOSSIBLE TRICKS

Nowe zajęcia przygotowane przez Pawła!

Na zajęciach bachaty miesza styl klasyczny z sensualem! Wrzuca ciekawe połączenia figur i przejścia, zwraca dużą uwagę na muzykę!

Pokaże Wam nowe bachatowe możliwości w jego wyjątkowym wydaniu. Łapcie nowe, bachatowe triki pod Jego okiem!

Kurs dla osób tańczących bachate minimum pół roku

191574542 171499954902441 3659609411663830060 n 470x305
Bachata Vibes by Aga

Nadeszła pora na grupę choreograficzną prowadzoną przez Agę! Bachata sensual nie jest Ci obca? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy wszystkie tańczące dziewczyny, które miały już styczność, bądź chciałyby rozpocząć swoją przygodę z taneczną sceną. W planach przewidziany jest projekt video, później następny, a potem… Kto wie, może znajdziesz się właśnie na scenie? Przyjdź, jeśli tańczysz bachatę minimum pół roku i chcesz rozwinąć swoje ciało w tańcu. Rozwój, kobiecość i dobra zabawa gwarantowane 😉

FORMACJA SALSOWA DOMINIKI 01 470x305
Nabór do Formacji Salsowej!

Dziewczyny! Jedyna szansa, aby dołączyć do formacji Salsowej Dominiki!

Zapraszamy na nabór pasjonatki „salsyon2”, miłośniczki ciężkiej pracy, kobiety pragnące rozwoju, nowych wyzwań i niezapomnianych doświadczeń!

Nabór jest otwarty dla każdej z Was! Po godzinnym wspólnym treningu omówimy plany formacji na najbliższe miesiące i wspólnie podejmiemy decyzje o Naszej dalszej współpracy!

Nabór odbędzie się 11 maja o godz 18:15! Treningi formacji od maja do końca września odbywać się będą dwa razy w tygodniu (środa 18:15, piątek 18)

Zapraszam serdecznie!

DSC07249 2 1 470x305
Acro Duo!

Acro Duo! Nowość w Naszym Studio!

Jedyne takie zajęcia w mieście, a nawet w województwie, kto wie może nawet i w Polsce!

Proste, bardziej skomplikowane i trudne acrobacje przed Wami! Sprawią, że Wasz taniec wejdzie na wyższy, widowiskowy poziom! Takie rozwiązania mogą być ciekawym , a na pewno zaskakującym dodatkiem do tańca!

bachata 6
Bachata Solo Video Bootcamp!

Drogie Ladies! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy projekt. Łączymy nasze moce oraz miłość do Bachaty na poniedziałkowych zajęciach o godz. 18:15. Tworzymy wspólnie projekt VIDEO, który obiegnie cały internet. Masz ochotę na nowe wyzwanie? Chcesz przy okazji zaczerpnąć trochę techniki? To idealne zajęcia dla Ciebie! Dodatkowy trening, choreografia do wyjątkowej muzyki i profesjonalny montaż. Poziom: OPEN Nagrania: co dwa miesiące nowy projekt, nowa muza, nowe choreo 🙂

indeks 21
Burleska

Burleska to taniec  dla kobiet w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Pozwala zdobyć pewność siebie, seksapil, rodzi przyjaźń, a przy okazji uświadamia ludzi poprzez taniec, że burleska jest świetną formą show i treningu dla każdej z Nas.

218857089 305642621300510 6232228227213832883 n 470x305
Projekt High Heels!

High Heels – to styl prawdziwych gwiazd sceny tanecznej!

Pod wieloma względami podobny jest do jazz-funku, ale wykonywany  na  wysokich obcasach. High Heels to połączenie kobiecości, prowokacji i szaleństwa z rytmami muzyki pop. Obejmuje takie style jak Jazz-funk, vogue i modern jazz tworząc niesamowicie ciekawy koktajl!

High Heels to styl, w którym odtwarzane są wszystkie słowa i akcenty w muzyce.

NOWY PROJEKT MAJĄCY NA CELU STWORZENIE ZMYSŁOWEJ CHOREOGRAFII! NAGRYWKA I POKAZ PO ZAKOŃCZONEJ NAUCE !

94888599 3010309155692132 1039256844385648640 n 470x305
Salsa Social

Powracają zajęcia salsa social! Co kryje się pod tą nazwą? Co może Cię spotkać tutaj- na tych zajęciach?

Przychodzisz i tańczysz! Przez całą godzinę! Zmieniasz partnerki i tworzysz-Sam:) Pod Naszych czujnym okiem!

Będziemy Cię korygować, rozwiejemy nurtujące Was pytania, podpowiemy jak zrobić żeby było przyjemniej:)

Zajęcia dla osób tańczących styl NY

Zapraszamy gorąco-Dominika i Rafał:)

94888599 3010309155692132 1039256844385648640 n 470x305
Cha Cha-Boogaloo!

Nowość Salsa Siempre!

Jedyne takie zajęcia w Poznaniu!

Cha Cha-boogaloo w parach!

Przestań schodzić z parkietu podczas socialu kiedy DJ wpadnie na pomysł, żeby włączyć Cha Che! Poczuj się w niej swobodnie, zgromadź szereg figur, naucz się prowadzić, tak aby partnerka zrozumiała Twoją intencje!

Tańczysz Salseon2? Koniecznie zapisz się na te zajęcia! Nie pożałujesz!

Zajęcia OPEN-dla osób tańczących salse minimum 4 miesiące!

footowrk
Projekt Footworkowy!

Footworki! Wymagające zajęcia salsy on2, na których każdy kto lubi ciężką prace się odnajdzie!

Podstawowe kombinacje kroków, z czasem nieco bardziej skomplikowane połączenia!

Poprawiasz pamięć, technikę wykonywania poszczególnych elementów oraz pracujesz nad koordynacją.

Celem projektu jest stworzenie choreografii! Na pracy nad tą choreografią instruktor skupi się najbardziej!

Poziom zajęć podstawowy-znajomość podstawowych kroków wystarczy (ukończony minimum kurs p1)

DSC2961 Copy 470x305
Bachata Choreo-grupa wakacyjna!

Dziewczyny! Nowy pomysł na wakacyjne wieczory!

Tworzycie jedną choreografię wyjątkowego stylu-BACHATY! Przez dwa najbliższe miesiące pracujecie nad stylingiem, bodymovementem, pracą stóp. Ale w nieco innym wydaniu! Tańcząc konkretny układ do wybranej piosenki. Która z Was ma ochotę na takie doświadczenie?

Zapraszamy!

indeks 1
Zajęcia dla dzieci

Taniec jest świetną formą sportu, która nie stawia granic wiekowych, stąd nasza propozycja nauki tańca dla dzieci i młodzieży. Podczas naszych zajęć dzieci poznają m.in. tajniki tańców karaibskich z wykorzystaniem elementów show dance, ćwiczą synchronizację ruchów przy rytmicznym hip-hopie lub kształtują perfekcyjną postawę, której uczy balet. Uczestnictwo w tego typu zajęciach, oprócz nauki podstawowych kroków i przygotowanych przez nasze instruktorki choreografii, owocuje poprawą koordynacji ruchowej oraz kondycji, a przede wszystkim gwarantuje wyśmienitą zabawę. Dodatkowym atutem uczestniczenia w zajęciach tanecznych przez dzieci jest nauka pracy w zespole oraz możliwość przełamywania własnych barier, np. nieśmiałości. Pomagają w tym liczne publiczne występy podczas organizowanych przez nasze studio tańca eventów.

FH3A0606 470x305
Salsa-Technika dla Pań!

Dla kogo te zajęcia?

Dla każdej miłośniczki SALSY ON2. Jeśli ukończyłaś poziom P1 (jesteś po dwóch miesiącach nauki) możesz dołączyć do tych zajęć.

Rozłożymy na czynniki pierwsze podstawowe kroki, skupimy się na pracy poszczególnych części Naszego ciała. Szczególną uwagę poświecimy naszej klatce i bioderkom. Zwrócimy uwagę na pracę stóp-ich szybkość i dokładność. Dodatkowo skupimy uwagę na Naszej sylwetce i prawidłowej postawie w tańcu. Wzmocnimy i rozciągniemy Nasze ciało. Zajęcia nakierowane są na poprawę jakości Naszego tańca. Ich celem jest zwiększenie świadomości ciała i czerpanie większej przyjemności z samego tańca.

Każdy cykl zajęć trwa 8 tygodni

1 cykl- 30/09-18/10 (wzmocnienie ciała, klatka piersiowa, praca stóp,stretching, choreografia oparta na poznanych elementach)

 

 

 

 

twerk
Twerk

Zmysłowy taniec przeznaczony dla kobiet, opierający się głównie na ruchu biodrami w różnych pozycjach. Na zajęciach poczujemy się seksownie i kobieco, zwiększymy swoją pewność siebie oraz uwolnimy nasze biodra przy okazji ujędrniając pośladki.

stretching
Stretching

Stretching to połączenie ćwiczeń rozciągających i rozluźniających.  Na zajęciach instruktorka wykorzystuje ćwiczenia z klasycznej jogi i pilatesu. Niezwykle ważny podczas stretchingu jest oddech. Głęboki wdech i spokojny długi wydech.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności.

Zajęcia odprężają , relaksują, obniżają poziom stresu. Poprawiają ruchomość i gibkość ciała, ujędrniają sylwetkę. Rozciąganie zwiększa ruchomość stawów i poprawia koordynację, odżywia mięśnie i wpływa na lepszą regenerację!

mariuszgosia 1 470x305
Kurs tańca dla singli
Nie masz partnera/partnerki? Chcesz nauczyć się tańczyć w parze? Zapisz się na kurs tańca dla Singli!
Nauczysz się jak prowadzić w parze, jak prawidłowo odczytywać sygnały. Nawiążesz nowe znajomości i będziesz się świetnie bawić!
Instruktorzy wprowadzą Cię w świat Bachaty oraz Salsy L.A
senior
Kurs tańca dla Seniorek

Tańczyć można w każdym wieku. Udowodniono przecież, że taniec wpływa korzystnie na Nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nie ważne, więc, ile wiosen masz już za sobą! Abyś czuła się komfortowo przygotowaliśmy kurs specjalnie dla Was-drogie Panie!

Kurs tańca dla seniorek przeznaczony jest dla kobiet 50 +. Tempo oraz ruchy ciała dostosujemy do Waszych możliwości. Na zajęciach Alicja wprowadzi Was w świat zmysłowej, kobiecej Bachaty oraz żywiołowej Salsy. Poznacie tajniki poruszania się z wdziękiem i elegancją na parkiecie. Dodacie sobie pewności siebie, a przede wszystkim będziecie się świetnie bawić.

Taniec to świetna forma aktywności fizycznej-dzięki niemu poprawisz swoją kondycje, pobudzisz ciało do działania i uelastycznisz je. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia

15492492 1491993627495084 6928403463710358604 n1 470x305
Latino Solo
Kurs przeznaczony dla Pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego:
*Samba
*Cha Cha
*Rumba
*Paso Doble
*Jive
Każde spotkanie rozpoczyna się od rozgrzewki w formie izolacji, tak aby powiększyć zakres ruchu, a także polepszyć świadomość ciała. Następnie przedstawienie kroków podstawowych i nauka choreografii.
Zajęcia pomogą ukształtować swój własny styl oraz opanować ruch charakterystyczny dla partnerek tańca towarzyskiego.
Pozwolą poczuć się wyjątkowo, nabrać pewności siebie, dobrze się bawić, a przede wszystkim poprawić koordynację i kondycję.

Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku: zarówno początkujących jak i profesjonalistek.

 
10 450x305
Taniec towarzyski i użytkowy

Kurs przeznaczony dla par, które ukończyły w naszym studio minimum poziom P3 z kursu Taniec Weselny i Użytkowy lub które mają podstawy z tańca towarzyskiego. Na zajęciach doskonalimy i poszerzamy swoje umiejętnosci z zakresu tańca towarzyskiego oraz użytkowego (rock&rolla i disco samby, walca angielskiego, walc wiedeńskiego, cha cha cha, jive’a, samby, rumby). Dbamy o detale, technikę, ale przede wszystkim o dobrą zabawę.

Do zajęć można dołączyć w każdej chwili posiadając parę.

Kurs prowadzony na poziomie śr-zaawansowanym.

competencia rueda casino camaguey 10 e1458567026131 469x305
Rueda de Casino gr zamknięta

Są to zajęcia grupy znajomych, którzy trenują, ćwiczą i podnoszą swoje umiejętności z Ruedy de Casino.

Nie przyjmujemy zapisów na te zajęcia.

Ania0 470x305
Balet dla Dorosłych

Zajęcia z tańca klasycznego prowadzone dla dorosłych będą świetną odskocznią od codzienności. Taniec i ćwiczenia z tej techniki pozwolą na uwolnienie myśli, poprawią kondycję psychiczną jak i fizyczną oraz pomogą zadbać o sylwetkę. Zajęcia są kierowane do wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy muzyce i poszerzyć lub zdobyć wiedzę na temat tańca klasycznego.

FH3A1954 470x305
Bachata For Ladies

Nareszcie przyszła kolej na Challenge dla Was kobietki, czyli Bachata Lady Style!

Zajęcia będą poświęcone udoskonalaniu techniki i pracy nad typowym w bachacie sensual zmysłowym, płynnym ruchu ciała, ale..poznamy także tajniki bachaty w stylu dominikańskim, które dodadzą naszemu tańcu dynamiki i urozmaicenia.
Skupimy się także na musicality (czyli tańcu DO muzyki) i ekspresji w tańcu, i oczywiście na wizerunku scenicznym !

Nasza instruktorka Magda zadba też o to, aby nasze ciała były odpowiednio przygotowane do zajęć poprzez dynamiczną rozgrzewkę ?

Zwieńczeniem efektów naszej pracy będzie wyjątkowe SHOW! Tak , tak! będziemy chciały zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością !!

Dziewczyny! Jeśli marzycie o tym, aby :
-udoskonalić swój taniec,
-uzyskać więcej pewności siebie

nie zwlekajcie, nasze Wyzwanie czeka!

Uwaga:
aby dołączyć do grupy challenge, musisz znać podstawy tańca , to wystarczy aby doskonalić się w naszym zespole:-)

indeks 3
Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to jeden z najpopularniejszych kursów w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich chętnych do poznania karaibskich i afro-kubańskich rytmów gorącej salsy, bachaty czy kizomby. Prowadzimy zajęcia na poziomie początkującym i zaawansowanym. W trakcie spotkań nasi doświadczeni instruktorzy pokazują podstawowe kroki oraz trudniejsze sekwencje, które później z powodzeniem można wykorzystać na wieczorkach tanecznych, dyskotekach czy imprezach weselnych. Uczymy naszych kursantów, jak prowadzić partnerkę oraz jak uwolnić zmysły w takt gorącej muzyki. Zapraszamy także na naukę tańca dla dzieci.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia z tańca towarzyskiego?

Wiele badań naukowych potwierdza, że taniec to najlepszy sposób na zredukowanie stresu oraz podniesienie poziomu endorfin w organizmie człowieka. Aktywność fizyczna pozwala pozbyć się napięć po całym dniu pracy i domowych obowiązków. W naszej szkole zapewniamy profesjonalne lekcje tańca wyróżniające się niesamowitą atmosferą. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy nagrodzeni na różnych konkursach, którzy doskonale wiedzą, jak przekazywać wiedzę tak, by każda osoba czuła się komfortowo. Na początku zajęć przeprowadzona jest dokładna rozgrzewka. Dzięki temu uczestniczy nie muszą obawiać się o kontuzje wynikające z nadmiernego wysiłku fizycznego przy źle przygotowanym organizmie. W ten sposób chcemy zadbać o maksymalny stopień bezpieczeństwa uczestników naszych zajęć.

Idealne miejsce na poznanie nowych ludzi

Nasza szkoła to idealne miejsce na poznanie nowych ludzi. Luźna atmosfera oraz wspólne zainteresowania na pewno pomogą znaleźć przyjaciół. Dodatkowo regularnie prowadzimy Roztańczenie, czyli specjalne wieczorki pozwalające wykorzystać w praktyce zdobyte na zajęciach umiejętności. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki zapraszamy do kontaktu. Z chęcią dopasujemy program kursu do Państwa umiejętności oraz poziomu zaawansowania.

DSC2961 Copy 470x305
Bachatowa grupa choreograficzna!

Postaw na rozwój na wysokim poziomie!

Nic tam nie rozwija jak grupy zamknięte! W których stawiamy na technikę, wspólny cel i show!

Zaangażowanie i pasja do tańca obowiązkowe!

Grupa dla osób tańczących bachate minimum rok

Dominika 0076 470x305
Salsowa Formacja dla Kobiet!

W końcu jest!

Nowa, kobieca formacja salsy on2! Nie będzie żadnego naboru, ani castingu!

Jeśli chcesz się rozwijać, masz czas i wiesz, że będziesz zaangażowana-dołącz! Poziom nie gra roli! Wszystkiego się nauczymy! Nie zależy mi, aby szybko stworzyć choreografie! Zależy mi na Waszym rozwoju i pasji! Chce stworzyć zespół, który będzie się wzajemnie wspierał i dopingował, w którym każda z Nas będzie się czuła komfortowo! Na treningi masz czekać z utęsknieniem!!!

Będziemy pracowały nad techniką, synchronami i precyzją! Stworzymy choreografię, którą pochwalimy się szerszej publiczności, jak już będziemy gotowe.

Treningi formacji-piątki 18:00-19:20, dodatkowo technika salsy w środy o 19:30, jeden dowolny styling w tygodniu

Zapraszam po nowe doświadczenia!

cubana 1 470x305
Gozadera-Grupa zamknięta!

Formacja Cubańska prowadzona przez Pedro. Miłośnicy Salsy Cubańskiej trenują pod okiem Naszego intruktora i przygotowują się do występów na scenie! Efekty już niebawem!

 

 

challenge
Bachata Challenge!

Podejmij wyzwanie już dziś!

Podszlifuj swój warsztat, naucz się choreografii przygotowanej przez Naszych instruktorów i pokaż się światu!

Bachata challenge to zajęcia przeznaczone dla osób tańczących minimum pół roku pragnących rozwoju i nowych doświadczeń!

Dla tych, którzy marzą, aby efekty ich pracy zobaczył świat!

Team się tworzy! Zapraszamy!

Nauka tańca dla dzieci

Taniec jest jedną z najlepszych form ruchu dla młodego człowieka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko wspiera rozwój fizyczny najmłodszych, lecz także pozwala na odkrycie talentów muzycznych oraz wspiera koordynację. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę nauki tańca dla dzieci. Zapraszamy wszystkie maluchy od 3. roku życia do naszej szkoły. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów posiadających specjalne przygotowanie pedagogiczne umożliwiające pracę z dziećmi i młodzieżą. W trakcie kursu dzieci poznają od podstaw kroki tańców latynoamerykańskich, np. salsy czy karaibskiej bachaty. Oprócz tego zachęcamy do zapisów na kurs klasycznego baletu czy energetycznego hip-hopu. Dla wygody naszych małych uczestników spotkania podzieliliśmy na grupy wiekowe: młodsze dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat i starsze dla dzieci do 7. roku życia.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne?

Rodzice często zastanawiają się, na jakie zajęcia zapisać swoją pociechę. Dla nas odpowiedź jest prosta: na taniec! Jest to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej rozwijająca nie tylko koordynację, lecz także wpływająca na poczucie estetyki muzycznej. W trakcie zajęć nasi instruktorzy prowadzą wiele ćwiczeń poprawiających motorykę. Wszystkie spotkania to idealny sposób na to, by najmłodsi mieli szansę wyładować swoją często niespożytkowaną porcję energii. Nasze lekcje tańca dla dzieci to także idealny sposób na naukę pracy w grupie. Często przygotowujemy choreografię wymagającą interakcji z rówieśnikami. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zajęcia były radością dla najmłodszych uczestników. Podczas spotkań dzieci i młodzież uczą się jak funkcjonować w grupie oraz jak pokonać własną nieśmiałość lub kompleksy.

Jak prowadzimy zajęcia?

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo najmłodszych uczestników, dlatego już na samym początku prowadzimy dokładną rozgrzewkę. To właśnie odpowiednie przygotowanie organizmu pozwoli zapobiegać ewentualnym kontuzjom. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre dzieci z przyczyn zdrowotnych nie mogą wykonywać pewnych ruchów. W związku z tym kładziemy nacisk na regularny kontakt z rodzicami w celu przekazania informacji o stanie zdrowia uczestników kursów. Dokładamy wszelkich starań, aby na zajęciach panowała przyjazna i radosna atmosfera pełna motywacji. Nasi doświadczeni instruktorzy prowadzą różne ćwiczenia oraz gry pozwalające na lepsze poznanie kroków tanecznych.

Przypominając zasadę, że ruch to zdrowie, zapraszamy do kontaktu. Podczas osobistej rozmowy przedstawimy ustalony harmonogram zajęć i naszą ofertę cenową.

Weronika 8 1 470x305
Yoga

Wstawaj- spóźnisz się na jogę! Poranna joga to idealny sposób na początek dobrego dnia, pobudzenie ciała do pracy i obowiązków, zachowując jednocześnie spokój i pogodę ducha. Warto ćwiczyć ja rano, gdyz właśnie wtedy Twoj organizm ma najwięcej energii i największa zdolność do koncentracji umyslu. Na zajęciach doenergetyzujesz swoje cialo, naoliwisz stawy, rozgrzejesz mięśnie, przygotujesz układ ruchowy na cały dzień wyzwań, naturalnie podniesiesz ciśnienie krwi i pobudzisz umysł do większej koncentracji. Latwiej skupisz się na pracy i obowiązkach w ciągu dnia po tym jak dotlenisz swój mózg w trakcie ćwiczeń. Poczujesz szczęście budząc się do życia razem z naturą i otaczającym Ciebie światem. Pozostawisz swój stres i napięcie w sali i wyjdziesz z tego miejsca wolny od wszelkich zmartwień. Zajęcia zakończone zostaną 10- minutowa relaksację, w trakcie której rozluźniać całe ciało i wyciszysz swój umysł.

118383094 2598521703794083 3638821858867287489 n 470x305
ACROYOGA

Czym jest AcroYoga? Najprościej mówiąc jest to połączenie Yogi, akrobatyki, medytacji oraz masażu. Acroyoga uczy jak budować zaufanie do drugiej osoby oraz jak z nią współpracować. Ćwiczymy zazwyczaj w trojkach: jedna osoba jest bazą, druga latającym a trzecia asekuruje. To przede wszystkim dobra zabawa i możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Uczy komunikacji, zaufania oraz świadomości swojego ciała.

Zajęcia skierowane dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw acroyogi oraz pozycji odwróconych (balance na rękach/głowie). Ćwiczenia oraz zabawy odbywają się w małych grupach. Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia rozciągające oraz wzmacniające, niezbędne do przygotowania uczestników na wyzwania związane z acroyogą. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora oraz wielbiciela Acroyogi.

89423709 2105195816293086 6077984009286057984 o e1594571825703 470x305
BACHATA SOCIAL TRICKS

Masz dosyć trudnych figur na kursach, których nie potrafisz wykorzystać na imprezie?

Nauczymy Cię sprawdzonych kombinacji, które szybko wprowadzisz do swojego bachatowego „arsenału” 🙂

Mamy łącznie 27 lat doświadczenia w tańcu w parach i nie zamierzamy dłużej trzymać tej wiedzy tylko dla siebie 😉

indeks 12
COMMERCIAL DANCE

Dynamiczny, energetyczny, różnorodny! Łączy w sobie jazz, funky i hip-hop. Gdzie go możemy podziwiać?

W teledyskach i na koncertach!

Spróbuj swoich sił i poczuj się ja gwiazda ekranu!

 

Uwaga-zajęcia płatne! Nie obowiązuje MULTISPORT, OK/SYSTEM, FITPROFIT!

 

indeks 8
High Heels

High Heels – to styl prawdziwych gwiazd sceny tanecznej!

Pod wieloma względami podobny jest do jazz-funku, ale wykonywany  na  wysokich obcasach. High Heels to połączenie kobiecości, prowokacji i szaleństwa z rytmami muzyki pop. Obejmuje takie style jak Jazz-funk, vogue i modern jazz tworząc niesamowicie ciekawy koktajl!

High Heels to styl, w którym odtwarzane są wszystkie słowa i akcenty w muzyce.

c700x420 470x305
Bachata

Bachata open (sensual)

Nurt bachaty sensual to jeden ze styli królujących obecnie na parkietach tańców karaibskich w Europie, już od kilku lat niezmiennie przybywa wielbicieli także w Polce, wiemy że jest ich sporo także w Poznaniu, dlatego przygotowaliśmy dla Was nową propozycję kursu na niedzielne wieczory

Zajęcia open są adresowane do wszytkich tych, którzy tańczą już bachatę (tj. znają przynajmniej podstawy: podstawowe figury, obroty, mają pojęcie o falkach ),
a chcieliby poznać więcej ciekawych sensualowych układów, nowych trendów, tricków, poćwiczyć prowadzenie i interakcje między partnerami w tańcu.
Na zajęciach skupimy się także na stylingu damskim i męskim, aby nasz taniec wyglądał pięknie i naturalnie, będziemy ćwiczyć izolacje ciała i wypracowywać ruchy typowe dla bachaty.
Uwagę skupimy także na interpretacji muzyki, czyli będziemy uczyć Was wrażliwości na rytm, tempo i pauzy, abyście w pełni mogli oddać się przyjemności tańca

Magda i Wojtek zapraszają Was w każdą niedzielę o 18:00 do swojego tanecznego świata i chcą podzielić się z Wami wszystkim tym, co w tym pięknym tańcu cenią najbardziej