Rodzaje kursów

12711209 967762263317280 785612728942754068 o e1458550087922 470x305
Zouk

Brazylijska odmiana zouka (Lambada-Zouk) jest bardzo zmysłową formą tańca.  Składa się przede wszystkim z  ruchów bioder oraz ramion. Ale to nie wszystko…  Tańcząc zouka, para musi wykonywać płynnie ruchy rąk, ramion i nóg, a panie powinny szczególnie zwracać uwagę na zmysłowe krążenia głowy. ZOUK to przewrotny ruch w rytm popularnej Lambady. Jest jednak bardziej zmysłowy, wyzwalający kobiecą seksualność oraz bliskość pomiędzy partnerami. Podstawą w zouk’u jest duża ilość obrotów, które mimo ich liczebności, nie są niczym trudnym – muzyka Zouk jest rytmiczna, stosunkowo wolna. Dodatkowym atutem jest możliwość tańczenia Zouka do muzyki r’n b.

Nasi kursanci są oczarowni zoukiem do tego stopnia, na poziomie P3/P4 odbywają się 2 razy w tygodniu!

 Zatańcz z nami ten taniec, poczuj jego magię w swoim ciele!

 

west coast swing 47 x2 470x305
WEST COAST SWING

Niepowtarzalny kurs WEST COAST SWING  w Poznaniu!

West Coast Swing ukształtował się w latach 50-tych w Kalifornii. Wywodzi się z Lindy Hopa, lecz nie pozwala zapomnieć o jazzowych i bluesowych korzeniach. Charakteryzują go elastyczność, uniwersalność oraz duża swoboda w improwizacji. WCS świetnie radzi sobie ze znakomitą wiekszością powszechnie znanej muzyki.  Taniec ten bazuje niejako na dialogu pomiędzy partnerami i piękno jego tkwi w ogromnych możliwościach wspólnej interpretacji muzyki.

Nasz instruktorski duet Jagoda i Piotr to rewelacyjni nauczyciele, którzy non stop doszkalają się na międzynarodowych festiwalach tanecznych, aby Wasze umiejętności były na najwyższym poziomie!

urbankiz na stronę 768x587 3 470x305
Urban Kiz

Urbankiz jest stosunkowo młodym tańcem, powstałym kilka lat temu we Francji, rozsławionym na całym świecie głównie za sprawą takich tancerzy jak Enah Lebon, Moun Red czy Curtis Seldon. Wyewoluował z kizomby, jednakże różni się od niej nie tylko krokami i prowadzeniem, ale także muzycznie, gdzie dominują bardziej elektroniczne brzmienia tarraxy, ghetto zouka oraz remixów z wpływami R&B, Dance czy Hip-Hopu. Obecnie podbija coraz więcej parkietów za sprawą swojej widowiskowości oraz bogactwa interpretacji muzyki w tańcu.

Na zajęciach w pierwszej kolejności uczymy podstaw kizomby, by później sukcesywnie wprowadzać kroki urbankiz oraz pokazywać podobieństwa i różnice między tymi stylami.


Body movement 02 470x305
Technika Tańca Dla Każdego

TECHNIKA TAŃCA DLA KAŻDEGO!

Kiedy znajomość figur danego tańca już Ci nie wystarcza, czas rozpocząć przygodę z nauką techniki tańca – czyli jak się obrócić, aby nie upaść i trzymać tor, jaką przyjąć sylwetkę w tańcu, by potencjalna partnerka/partner z chęcią z Tobą tańczyli, wreszcie jak zrobić „falkę” by nie wywrócić partnerki lub nie przytłoczyć partnera. To wszystko i wiele wiele innych użytecznych rzeczy nauczycie się od Alfredo Garcia – profesjonalnego tancerza baletowego i afro-kubańskiego.

Zapraszamy! – Zajęcia prowadzone w charakaterze OPEN – dla wszystkich

wspolczesny kurswww
Taniec Współczesny

Taniec współczesny opiera się na podstawach tańca klasycznego. Łamie jednak jego sztywne zasady, zachowując przy tym swą unikalną estetykę ruchu. Rozwija naszą wrażliwość. Czerpie inspirację z emocji, których doświadczamy na co dzień. Pozwala nam poczuć się przez moment w „tu i teraz”. Technika tańca współczesnego doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, zwiększając świadomość naszego ciała oraz zakres jego możliwości. W ramach tańca współczesnego skorzystamy z technik dodatkowych: technika tańca jazzowego, praca z oddechem i ciężarem, inne. Kurs stanowi znakomity trening uzupełniający. W ramach zajęć będziemy poszukiwać swojego niepowtarzalnego sposobu na poruszanie się w tańcu.

Każde spotkanie będzie poświęcone innej choreografii, poprzedzonej odpowiednimi ćwiczeniami przygotowującymi ciało do pracy w ruchu. Nie są wymagane żadne umiejętności taneczne. Wystarczą Twoje chęci, aby spojrzeć w głąb siebie i zatańczyć!

Tim Laurelle by JeromeColePhotography 082 470x305
Taniec Użytkowy i Weselny dla Par

Kurs ten skierowany jest do par chcących po prostu nauczyć się tańczyć. 

W szczególności polecamy przyszłym Młodym Parom, które chcą przetańczyć całą noc na swoim Weselu! Program zajęć zawiera naukę podstawowych kroków i figur tzw. „2 na 1”, elementy discofoxa, naukę króla wszystkich tańców – Walca Wiedeńskiego oraz podstawy Walca Angielskiego i Cha-Cha-Cha, znajdzie się również czas i miejsce na szaleńczego Rock’n Rolla! Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak ma wyglądać Wasz Pierwszy Taniec – najlepiej na początku roztańczyć się z nami podczas kursu grupowego  – przekonacie się wtedy, co tak naprawdę Wam się podoba i w jakim stylu i konwencji ma być utrzymany Wasz Pierwszy Taniec.

Jeżeli natomiast szykują się liczne wesela dla Ciebie, jako gościa – to również idealny kurs po to, aby nauczyć się klasyki polskich wesel

Tego wszystkiego nauczą Was Dominika i Krzysztof Jakubowscy

tango a 470x305
Tango Argentyńskie

Tango argentyńskie to coraz popularniejszy taniec w Polsce, a w Poznaniu już szczególnie. To zainteresowanie wynika z niepowtarzalnego charakteru  i atmosfery, który Tango potrafi zbudować, przy akompaniamencie niezwykłej, emocjonalnej muzyki. Daj się ponieść magii tego tańca pod okiem jednego z najlepszych instruktorów tanga w Polsce – Grzegorza Kałmuczaka!

semba e1442905501982 660x445 470x305
Semba

Zmieszaj ze sobą niespotykaną pracę stóp, oryginalny styl i dopraw to wszystko olbrzymia dawką dobrej zabawy oraz prawdziwą grą miedzy partnerami. To własne Semba, taniec oraz styl muzyczny który powstał w latach ’50 w Angoli. Semba jest prekursorem tak popularnej w obecnych czasach kizomby. Jej szeroki wachlarz ruchów ugruntowany jest w rdzennych tańcach Angoli, co w połaczeniu z nieograniczonymi możliwościami improwizacji tworzy taniec, który nigdy się nie nudzi.

Semba to nie tylko taniec, to kultura spotykania się ludzi, to niepowtarzalny styl ruchu, ubioru ale i zachowania.

Uwaga: Do rozpoczęcia kursu, zalecamy znajomość podstaw kizomby

salsation kurswww
Salsation
SALSATION jest obecnie najszybciej rozwijającym się programem taneczno-fitnessowym w Europie.
Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”.
Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w dosłownym znaczeniu tego słowa (z języka hiszpańskiego salsa oznacza „sos, mikstura, mieszanka”), czyli mix wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. SALSATION opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z ekspresją liryczną i niesamowitą zabawą.
Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i dbać o sylwetkę jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji ciała, dzięki SALSATION można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
Twórcą programu SALSATION jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo.
15995148 1585962544763875 6766459837200553823 o e1505080926337 470x305
Salsa Solo Ladies Styling

Zajęcia, na których poznasz podstawowe kroki Salsy Ny. Nasze instruktorki Salsy, skupiają się na technice podstawowych elementów, aby na dalszych etapach przygody nie pojawiły się żadne wątpliwości. Dodatkowo poznasz techniki izolacji, obrotów i stylingu.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Sprawimy, że poczujesz się najpiękniejsza na parkiecie!!!

Preferowany strój:
komfortowy- taneczny, mile widziany strój podkreślający kobiecą figurę- bliższa ciału góra,
lub dół stroju, buty na lekkim obcasie- mile widziane obuwie taneczne.

Zajęcia prowadzą: Karina Marglarczyk, Alicja Frankowska, Dominika Szcześniak, Ania Jarusz

12888512 1288079351218864 4097033178845731578 o 1 e1461590842113 470x305
Salsa L.A. on1

Salsa Los Angeles Style – rodzaj salsy liniowej tańczonej w rozliczeniu na „1”.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z salsą oraz dla osób tańczących Mambo, chcących nauczyć się również tej odmiany salsy liniowej.

Salsa LA  to bardzo popularny rodzaj salsy, tańczony na całym świecie – kusi szybkością, ale idealnie sprawdza się też  wtedy, gdy zależy Wam na eleganckim tańcu!
Nasza instruktorska para Mariusz i Gosia, to jedna z najbardziej doświadczonych par instruktorskich w Poznaniu – na ich zajęciach nie ma możliwości, abyście czegoś nie zrozumieli i nie nauczyli się – są naprawdę wyjątkowymi nauczycielami! Przekonaj się sam!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 1h 15 min.

 

18688 796808247107263 5369253804173609992 n e1505078649298 470x305
Salsa New York on2

Salsa to taniec w parach, charakteryzujący się różnorodnością stylów, ruchów i figur oraz ogromnymi możliwościami improwizacyjnymi… Na zajęciach będziemy tańczyć najpopularniejszy na całym świecie styl salsy New York, nazywany „Mambo” lub Salsą on2.

Tej Salsy w naszym studio uczą najlepsi tancerze salsy NY w Poznaniu i jedni z najbardziej uznanych instruktorów w Polsce – Rafał Rosiak i Karina Marglarczyk. Osiągniesz fantastyczne efekty pod ich czujnym okiem!
Nauczymy Was – Panowie –  jak prowadzić partnerkę w tańcu (użyteczne nie tylko w salsie), a Panie – jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera, jak ozdobić swój taniec w parze, czyli elementy stylingu. Oprócz tego, że uczymy Cię tańczyć- zajęcia u nas są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości.

serata cubana 470x305
Salsa Cubana

Styl SALSY wywodzący się z Kuby – bardzo popularny w Polsce i często tańczony na imprezach salsowych (tzw. salsotekach) na całym świecie. Jest to energetyczny taniec dający dużo radości tańczącym go parom. Charakteryzuje się częstą zmianą kierunków tańca – tańczony jest „po kole”. W salsie kubańskiej potocznie nazywanej „cubaną” popularne są tzw. „węzły kubańskie” czyli charakterystyczne kombinacje rąk partnerów. Wykorzystuje się w niej elementy afro oraz rumby kubańskiej.

Nasi instruktorzy szybko i efektownie wprowadzą Was w świat salsy kubańskiej – który w naszej szkole jest naprawdę duży! Przekonaj się sam, ile osób tańczy salsę!

Ten rodzaj tańca w połączeniu z kubańską muzyką to idealny przepis na fantastyczną zabawę podczas kursów oraz możliwość dołączenia do szerokiego grona Salseros w Poznaniu! Daj się porwać gorącej salsie!

1235228 10151561160075938 1911390673 n e1516626667408 470x305
RUMBA OPEN

Rumba – wywodzi się z tańców afrykańskich, jest powszechnie używana podczas tańczenia salsy kubańskiej w jeje solowych fragmentach. Idea rumby opiera się na tanecznym flircie pomiędzy kobietą a mężczyzną, co w praktyce daje dużo zabawy podczas tańca, gdy partner swoimi ruchami odtwarza rolę „zalotnika” ;), a partnerka jest „niedostępna”.

Uwaga – to nie jest rumba z tańca towarzyskiego.

Jeżeli tańczysz salsę kubańską, to rumba jest następnym krokiem w Twoim tanecznym rozwoju!!!

Zajęcia dla Pań i Panów, prowadzone przez kubańczyka – Alfredo Garcia.

rueda 2007 e1429281713302 470x305
Rueda de Casino

Kubański styl salsy tańczony po kole z częstą zmianą partnerów.

Nasz charyzmatyczny instruktor Krzysiek Salsero to studnia ruedowych pomysłów bez dna! Każda rueda pod jego okiem to nowe wyzwanie, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii!

Tancerze i tancerki w parach poruszają się dookoła wspólnego środka wykonując figury i zmieniając kierunek. Główna część lekcji to nauka nowych elementów tańca w parze. Podczas zajęć kursanci poznają mniej lub bardziej skomplikowane figury, które wykonywane są przez wszystkich równocześnie po usłyszeniu określonego hasła podawanego przez prowadzącego (kantora). Każdy nowy element tańca jest ćwiczony przez praktyczne zastosowanie go do wolnej i szybszej muzyki. Przed zapisaniem się na Ruedę de Casino polecamy skończyć przynajmniej jeden stopień salsy kubańskiej w parach.

To taniec, który idealnie nadaje się do tańczenia w grupie znajomych lub na imprezach salsowych – daje bardzo dużo radości (zwłaszcza jak ktoś się pomyli)

Zajęcia prowadzi dla Was Krzysiek Salsero – najlepszy ruedowy instruktor w Poznaniu!

ROZTANCZENIE 01 2019 korekta 2 470x305 1
ROZTAŃCZENIE

ROZTAŃCZENIE

Odbywa się w wybrane piątki w miesiącu od 21:00-24:00. Cyklicznie, raz lub dwa razy w miesiącu.

Do dyspozycji Naszych kursantów, jak i wszystkich miłośników tańca oddajemy 4 sale. Na każdym roztańczeniu jest od 4-6 instruktorów, którzy czynnie uczestniczą w zajęciach, pracując z kursantami. Roztańczenie ma na celu podnoszenie oraz szlifowanie umiejętności nabytych na zajęciach, dzięki któremu kursanci mogą szybciej osiągnąć wyższy poziom, a także dołączyć do grup o wyższym stopniu zaawansowania.

maxresdefault 5 470x305
Reggaeton

Reggaeton to jeden z najbardziej żywiołowych tańców latynoskich. Zarówno męski,mocny jak i kobiecy,seksowny styl podkreślany charakterystycznymi energicznymi ruchami klatki piersiowej i bioder w rytm najmocniejszego beatu.
Powstał z połączenia kultury afro-latynoskiej, karaibskiej i hop-hopu. Miesza się w nim spora dawka dancehallu,
hip-hopu i latynoskich ruchów. Nie bez przyczyny staje się coraz bardziej popularny w Europie.

Anita perfekcyjnie wprowadzi Was i przekaże niesamowitą energię jaką zawiera ten taniec

30173664 1662158347164402 237603979 o 470x305
Lyrical Jazz

Lyrical jazz – styl wywodzący się z tańca klasycznego. Kładzie nacisk na technikę i kontrolę ciała. Zajęcia skierowane dla osób pragnących poprawić sprawność swojego ciała wyrażając przy tym swoje emocje w tańcu.

maxresdefault 3 470x305 1
Ladies Ginga

Kizomba Urban kiz A może i semba Te tańce są Ci znane Jeśli tak, ten kurs jest dla Ciebie!

Ladies Ginga to zajęcia dla kobiet znających podstawy kizomby/urban kiz, które chcą nabyć pewności siebie w tańcu i nadać mu charakteru poprzez styling i odpowiedni body movement. Głównym celem zajęć jest nauka prawidłowego, naturalnego ruchu ciała w kizombie, który pozwoli nam prezentować się na parkiecie w naturalny i piękny sposób.

Skupimy się na ruchach, które potem będziemy mogły zaaplikować w tańcu nie tylko solo, ale i w parze. Aby ruch ciała był świadomy, musi zostać prawidłowo wypracowany. Nie zabraknie więc ciekawych ćwiczeń, które pomogą rozruszać dolne partie ciała i wyćwiczyć izolacje, które wyszlifujemy dzięki elementom z tarraxinhi – kuzynki kizomby. Będziemy pracowały nad świadomością ciała i techniką poruszania się. Nie zabraknie również lady stylingu z musicality – czyli co robić, a czego nie, kiedy i do jakiej muzyki. Ruszamy bundy i widzimy się na parkiecie! Beijos!

4516 470x305
Kizomba Flashy Tricks Open
Jesteś zaawansowanym/średnio zaawansowanym tancerzem kizombyurban kizzsemby? Twoja przygoda z tańcem dopiero sie zaczyna, ale chciałbyś poznać efektowne figury i tricki?
To zajęcia dla Ciebie!
Skupimy się tu głównie na stylistycznych aspektach wyżej wymienionych tańców. Mowa tu o damskich i męskich footworkach, nietypowych przejściach i kombinacjach oraz akrobacjach.
Chcesz dodać trochę lansu do twojego tańca? Zapraszamy!
maxresdefault 2 470x305
Kizomba

Styl tańca stworzony w Angoli w latach ’70, gdzie jest tak popularny jak salsa na Kubie czy bachata na Dominikanie, a tańczy się go w sposób zmysłowy, delikatny i w bardzo bliskim trzymaniu. W prowadzeniu Kizomba przypomina tango z wyraźnym podziałem ról partnerki i partnera. co w rezultacie tworzy emocjonalny koktajl jakiego nie można zaznać w żadnym innym stylu. Muzyka zrodziła się z połączenia dwóch stylów: semby (prekursora samby) i zouk, poprzez dodanie nowoczesnych rytmów. Od niedawna pojawia się na salsowych parkietach równie często jak bachata czy cha cha cha i z roku na rok ma coraz większe grono zwolenników.

FH3A2195 f— Odzyskano 768x587 1 470x305
Footwork-SALSA NY, PACHANGA, CHA-CHA-CHA

„Footworki rozwijają”-mawia Mistrz Salsy-Rafał Rosiak

To chyba najlepsza reklama! Zajęcia, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności! Jeśli tańczysz Salse On2, New York, nie zastanawiaj się zbyt długo-tylko spróbuj swoich sił!

Praca stóp nie jest Twoją mocną stroną? Tempo sprawia Tobie trudność? Brakuje Tobie swobody i feelingu  w pachangowych krokach? Cha-cha-cha jest dla Ciebie wyzwaniem?- Trafiłeś na idealne zajęcia!!!

 

 

abby 470x305
Dancehall

Absolutnie rewelacyjne, energetyczne, pełne spontaniczności zajęcia Dancehallowe!Prowadzi je dla Was jedyny w swoim rodzaju ABBY, doświadczony tancerz, pedagog i instruktor tańca.Te zajęcia są uzależniające! Mimo litów potu, które niewątpliwie znajdziecie na parkiecie po tych zajęciach, uśmiech na długo pozostanie na Waszych buziach!Daj się skusić! Abby i Dancehall czekają na Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w systemie OPEN – możesz dołączyć w każdej chwili!

 

Siła, Technika i Bodymovement!

Intensywne zajęcia, dzięki którym Twoje ciało stanie się elastyczne, dynamiczne i silne, a ruch bardziej świadomy. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach poszczególnych części ciała – klatki piersiowej, rąk, bioder. Systematyczne, wielokrotne powtarzanie ćwiczeń pozwoli Tobie świadomie używać ich podczas tańca. Dzięki ćwiczeniom wzmacniającym odkryjesz mięśnie, o których istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, zwiększysz swoją wytrzymałość i wydolności organizmu. Technika obracania, nacisk na utrzymanie prawidłowej postawy i ciężaru ciała podczas tańca sprawią, że osiągniesz wyższy poziom. Każdy kolejny etap będzie dla Ciebie łatwiejszy!

Kurs jest adresowany do każdego, kto chce udoskonalić swój taniec! Zwiększyć zakresy swojego ciała, uelastycznić i upłynnić jakość swojego tańca, bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia prowadzi Rafał Rosiak, który swoją energią i nastawieniem zmotywuje Cię do działania jak nigdy wcześniej. Tego trzeba spróbować!
Preferowany strój:
komfortowy- spodnie dresowe lub legginsy, koszulka, skarpetki lub boso.
Poziom zajęć: OPEN.

15493559 10154001730190766 6231052461066086283 o 470x305
Bachata Solo Ladies

Kurs tańca prowadzony w charakterze OPEN. Podczas zajęć Magda, wcielenie gracji i kobiecości!  wprowadza Was w tajniki bachaty, pokazując zarówno elementy bachaty sensual jak i oryginalnej bachaty dominikańskiej.To idealne zajęcia dla każdej kobiety, która chce spędzić niedzielne popołudnie tańcząc i dodatkowo odkryć w sobie pokłady sensualnych ruchów!

Kobiecość, elegancja ruchów, spontaniczność – to wszystko czeka Was na zajęciach BACHATA SOLO LADIES!

 

2d276f379d715dfdffa7891ad58edc4b 470x305
Bachata Sensual

Bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka. To wszystko sprawia, że kiedy raz zatańczysz bachatę – nie możesz już przestać tańczyć. Na kursie nauczysz się kroków podstawowych, obrotów a także wielu innych podstawowych elementów tańca w parze tj. contra, slide, wychylenia, techniki prowadzenia partnerki oraz ruch bioder. Jeśli tańczysz salsę i bywasz na latynoskich imprezach, a jeszcze nie umiesz tańczyć bachaty to najwyższy czas nadrobić tę zaległość!

Nasi instuktorzy bachaty (zawsze jest to para!) – wprowadzą Cię w ten rewelacyjny taniec!
Jeśli chcesz brać udział w salsotekach, nauka bachaty będzie najprostszą i najmilszą na nie przepustką. Kurs polecany dla osób, które pragną wynieść z zajęć niezapomniane wrażenia, a także dla tych, które chcą dobrze się bawić w rytmach gorącej muzyki.

Polecamy ten taniec wszystkim pragnącym nauki prostego, ale bardzo zmysłowego tańca !

 

indeks 3
Taniec towarzyski

Różnorodny-składa się z kilkunastu tańców. Dzieli się na tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, foxtrot oraz tańce latynoamerykańskie: samba, rumba, jive, chacha, pasodoble.

Każdy z nich jest wyjątkowy, niepowtarzalny i różni się między sobą charakterem, tempem, krokiem podstawowym-techniką.

Na zajęciach poznasz podstawowe kroki, nauczysz się prawidłowego prowadzenia-mężczyźni, a partnerki-odczytywania sygnałów. Wzmocnisz swoje ciało, poprawisz koordynacje, nabierzesz pewności siebie.

 

 

indeks 8
High Heels

High Heels – to styl prawdziwych gwiazd sceny tanecznej!

Pod wieloma względami podobny jest do jazz-funku, ale wykonywany  na  wysokich obcasach. High Heels to połączenie kobiecości, prowokacji i szaleństwa z rytmami muzyki pop. Obejmuje takie style jak Jazz-funk, vogue i modern jazz tworząc niesamowicie ciekawy koktajl!

High Heels to styl, w którym odtwarzane są wszystkie słowa i akcenty w muzyce.

FH3A2242 470x305
Urban Kiz Wyzwanie


Druga edycja Urban Kizz Wyzwanie!!! ??

Chcesz wyjść na scenę i sprawdzić swoje umiejętności? Idealna okazja na pokazanie światu czym jest Urban Kiz! Po hucznej pierwszej edycji robimy nabór dla kolejnych wojowników!
8 spotkań – 8 godzin intensywnego kursu – 8godzinny maraton taneczny zwieńczony 2 minutami na scenie, no… może 3. Wydaje się mało? Nic bardziej mylnego!

To wystarczająco, żeby się porządnie napracować i dać niezłe show! Niezapomniane emocje gwarantowane! Premierowy występ odbędzie się w Salsa Siempre, a co będzie później tego najwięksi bogowie nie wiedzą !

Czy podejmiesz się urbanowego wyzwania?
Czekamy na Ciebie!

ladies show
Ladies Show

Ladies Show – fuzja różnych stylów tańca wyrażająca
kwintesencję kobiecości. Będziesz miała okazję nauczyć się i
wykorzystać podstawy różnych technik tanecznych. To autorskie
zajęcia dzięki, którym nabierzesz gracji ruchu i kokieterii. Obudź
swoją zmysłowość i seksapil na parkiecie! Podczas zajęć poznasz
różne choreografie, a tym samym będziesz mogła wyrazić każdą
wersję siebie. Wyobraź sobie jak jesteś warta milion dolarów i idziesz
po czerwonym dywanie, poruszasz się z pewnością siebie, a gwiazdą
dzisiejszego wieczoru jesteś właśnie Ty – to jest czas, który
przeznaczysz wyłącznie dla siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=6YLgXW6H

 

SalsaGALA 96 1 470x305
Salsa Sensual&Sexy Flow
Znasz już podstawy salsy ale czujesz że grupa zaawansowana lub średniozaawansowana nie jest dla Ciebie? Męczą Cię szybkie footworki i skomplikowane choreografie, chciałabyś po prostu delektować się stylingiem salsy Ny? Jeżeli odpowiedziałaś TAK na jedno z powyższych pytań – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Kurs przeznaczony jest dla Pań, które ukończyły min.poziom P2, czyli znają podstawowe kroki salsy Ny. Podczas zajęć skupimy się na dokładnym wykonywaniu i wykańczaniu ruchów, poruszaniu się z płynnością i wdziękiem po parkiecie i oczywiście wydobywaniem wszystkiego co najlepsze z każdej z Was ? Efektem końcowym każdych zajęć będzie niedługa, ale bardzo seksowna i kobieca choreografia stylingowa. Na sensual & sexy flow nie liczy się ilość tylko jakość!:)

FH3A0833 470x305
CUBAN STYLE DLA PAŃ I PANÓW

Zajęcia wzbogacające wiedzę ze świata Salsy Cubańskiej. Znasz podstawy? Tańczysz w parze? Tańczysz solo? Dołącz do tej grupy i popraw swoją technikę. Dowiedz się więcej na temat Bodymovementu!

Uczęszczając na te zajęcia Twój taniec będzie pełny, a Ty poczujesz się pewniej tańcząc w parze, czy solo!

Zajęcia przeznaczone zarówno dla Pań, jak i dla Panów, którzy znają podstawy (tańczą minimum 2 miesiące).

 

współczesny 470x305
Taniec Wspólczesny

Zajęcia ruchowe bazujące na technice floor work (praca z podłogą) wykorzystujące improwizację ruchową jako cel do odnajdywania nowych form poruszania się. Zajęcia wykorzystujące możliwości każdego ciała zgodnie z jego biomechanicznymi funkcjami i ustawieniami. Kierując się pracą z centrum naszego ciała oraz używając różnych impulsów wpływających na nie zadbamy o poprawne ułożenie ciała w przestrzeni.

Odpowiednie regresje w ćwiczeniach oraz praca z partnerem, pozwoli na rozwój niezależnie od poziomu zaawansowania uczestnika. Będziemy pracować głównie nad pogłębianiem świadomości ciała, rozwijaniem zakresów ruchowych, a przede wszystkim bezpiecznie zagłębiać się w świat tańca współczesnego.

20191205 134047 470x305
AFRO POWER

Pierwszy kurs tańca afrykańskiego przeznaczonego dla par i duetów, ale i solistów!
Na zajęciach, na których poznacie kroki zarówno tańca tradycyjnego, jak i współczesnych stylów między innymi z Angoli czy Demokratycznej Republiki Kongo (afrohouse, kuduro, kina, coupe decale, azonto), skupimy się nie tylko na technice i choreografii, ale i na interakcji z innymi.
Choreografie wykonywane są w duetach, ale bez problemu możecie przyjść sami – Waszą „afro połówkę” dobierzemy na zajęciach lub zatańczycie solo :)
Taniec afrykański to taniec bardzo energiczny, wymagający dużej koordynacji nóg z rękoma, klatką piersiową i biodrami, nierzadko wykorzystujący też izolacje.
Zajęcia prowadzone przez Manuelę wraz z gościem specjalnym z Angoli to połączenie ognia z… ogniem, które bez wątpienia da Wam powera!

indeks 10
AFROWLESS

Taniec AFRO dla wszystkich FLAWLESS! *
Czyli czujemy się doskonale nawet w swojej niedoskonałości ;)
Taniec afrykański to taniec bardzo energiczny, wymagający dużej koordynacji nóg z rękoma, klatką piersiową i biodrami, nierzadko wykorzystujący też izolacje.
Zajęcia skupiają się na body movement – mają na celu budowanie świadomej pracy ciała we współczesnym tańcu afrykańskim – oraz na choreografiach w coraz popularniejszym stylu afrobeats (muzyka takich artystów jak Burna Boy, Wizkid, Tekno, Runtown). A wszystko po to, aby dobrze czuć się ze swoim ciałem i świetnie bawić!

*z jęz. ang. nieskazitelny, doskonały

FH3A2195 f— Odzyskano 768x587 1 600x396 1 470x305
FOOTWORK CHELLENGE

Kolejne Wyzwanie, które dla Was przygotowaliśmy!!!

Po raz pierwszy będzie to SALSA NY-FOOTWORK!

Celem zajęć jest nauka choreografii i jej prezentacja na scenie podczas Zakończenia Sezonu Tanecznego w Naszym Studio!

Obok wyzwania, jakim jest pokaz, zajęcia mają na celu oczywiście rozwój!

Skupimy się na technice, bodymovemencie i stylingu! Odkryjemy przed Tobą może nieznane jeszcze możliwości jakie posiada Twoje ciało! Będziemy pracować nad szybką i precyzyjną pracą stóp oraz pracą w grupie!

Zajęcia skierowane są zarówno dla Pań, jak i dla Panów!

Aby dołączyć do grupy musisz mieć minimum 6 miesięczne doświadczenie w SALSIE NY!

Świetna przygoda i nowe doświadczenia przed Tobą!

***Challenge potrwa do końca czerwca!!!

 

 

 

FH3A2195 f— Odzyskano 768x587 1 600x396 1 470x305
Salsa footwork&bodymovement

Zajęcia przeznaczone dla osób, które tańczą salse on2 minimum 6 miesiecy. Obok pracy stóp, skupimy się na pracy ciałem. Połączymy ze sobą te dwa elementy.

29E2AD25 B5A2 4855 B4F2 3E0616123CC4 470x305
PODSTAWY TAŃCA KLASYCZNEGO

Klasyka. Balet. To podstawa każdej techniki. Nasza sylwetka stanowi w tańcu 90% sukcesu. Nauczymy się prawidło trzymać centrum. Poprawimy swoją postawę. Nasze ciało będzie przygotowane do przejścia dalszej drogi w świecie tańca

indeks 10
SALSA SUELTA

Zajęcia solowe oparte na figurach salsy cubańskiej. Przeznaczone dla osób, które tańczą minimum 4 miesiące!

indeks 11
BACHATA LADIES-GRUPA ZAMKNIĘTA

Grupa zamknięta

indeks 12
COMMERCIAL DANCE

Dynamiczny, energetyczny, różnorodny! Łączy w sobie jazz, funky i hip-hop. Gdzie go możemy podziwiać?

W teledyskach i na koncertach!

Spróbuj swoich sił i poczuj się ja gwiazda ekranu!

 

Uwaga-zajęcia płatne! Nie obowiązuje MULTISPORT, OK/SYSTEM, FITPROFIT!

 

indeks 13
BEYONCE STYLE

Zajęcia mają na celu naukę choreografii, jak z koncertów, teledysków Artystki!

Seksowne, dynamiczne ruchy! Energia i kobiecość!

Betty skupi się na pracy bioder oraz klatki. Zwróci uwagę na mimikę twarzy i podstawę na parkiecie!

Idealne zajęcia na wszystkich Kobiet dzięki, którym otworzą się, poczują pewnie i atrakcyjnie!

89423709 2105195816293086 6077984009286057984 o e1594571825703 470x305
BACHATA SOCIAL TRICKS

Masz dosyć trudnych figur na kursach, których nie potrafisz wykorzystać na imprezie?

Nauczymy Cię sprawdzonych kombinacji, które szybko wprowadzisz do swojego bachatowego „arsenału” 🙂

Mamy łącznie 27 lat doświadczenia w tańcu w parach i nie zamierzamy dłużej trzymać tej wiedzy tylko dla siebie 😉

FH3A1954 470x305
Bachata Challenge For Ladies
Nareszcie przyszła kolej na Challenge dla Was kobietki, czyli Bachata Lady Style!

Zajęcia będą poświęcone udoskonalaniu techniki i pracy nad typowym w bachacie sensual zmysłowym, płynnym ruchu ciała, ale..poznamy także tajniki bachaty w stylu dominikańskim, które dodadzą naszemu tańcu dynamiki i urozmaicenia.
Skupimy się także na musicality (czyli tańcu DO muzyki) i ekspresji w tańcu, i oczywiście na wizerunku scenicznym !

Nasza instruktorka Magda zadba też o to, aby nasze ciała były odpowiednio przygotowane do zajęć poprzez dynamiczną rozgrzewkę ?

Zwieńczeniem efektów naszej pracy będzie wyjątkowe SHOW! Tak , tak! będziemy chciały zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością !!

Dziewczyny! Jeśli marzycie o tym, aby :
-udoskonalić swój taniec,
-uzyskać więcej pewności siebie

nie zwlekajcie, nasze Wyzwanie czeka!

Uwaga:
aby dołączyć do grupy challenge, musisz znać podstawy tańca , to wystarczy aby doskonalić się w naszym zespole:-)

indeks 1
Zajęcia dla dzieci

Zajęcia taneczne dla dzieci- Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas treningów Najmłodsi poznają podstawy tańców takich jak: salsa, bachata, merengue, show dance oraz taniec klasyczny. Uczestnictwo w tego typu zajęciach, oprócz nauki podstawowocyh kroków i przygotowanych przez nasze instruktorki choreografii, zaowocuje poprawą koordynacji ruchowej, poszerzeniem zakresu poszczególnych partiii ciała dziecka, a także jego całościowym wzmocnieniem. Zajęcia odbywać się będa dwa razy w tygodniu – w poniedziałki pod okiem pani Alicji zgłebione zostaną tajniki tańców karaibskich (salsa, bachata, merengue) z wykorzystaniem elementów show dance. Czwartki natomiast przeznaczone są na technikę i naukę tańca klasycznego pod czujnym okiem pani Natalii. Po tego typu zajęciach pdstawy baletu oraz specyfika tańca współczesnego na pewno nie będą im obce:) Zaproponowany przez nas schemat daje dziecku możliwość zasmakowania nie jednego – a kilku różniących się od siebie stylów tanecznych, wypracowania podstaw technicznych zarówno tańca klasycznego jak i tańców karaibskich, a w późniejszym czasie rozpoznaniu i nakierowaniu przez instruktora stylu w którym dziecko wypada i czuje się najlepiej:) Dodatkowym atutem zajęć będzie przygotowywanie różnego rodzaju chireografii, które dzieci będą mogły zaprezentować przed szeroszą publicznością m.in. podczas eventów organizowanych przez Studio Tańca Salsa Siempre.

FH3A1788 470x305
Wakacyjny intensywny kurs tańca dla singli

Nie masz partnera/partnerki?
Chcesz nauczyć się tańczyć w parze?
Zapisz się na kurs tańca dla Singli!!
Nauczysz się jak prowadzić w parze, jak prawidłowo odczytywać sygnały.
Nawiążesz nowe znajomości i będziesz się świetnie bawić!
Instruktorzy wprowadzą Cię w świat Bachaty pochodzącej z dominikany pełnej zmysłowości i romantyzmu oraz Salsy L.A pochodzącej z Los Angeles żywiołowej i pełnej ekspresji.

Ania0 470x305
Balet dla Dorosłych

Zajęcia z tańca klasycznego prowadzone dla dorosłych będą świetną odskocznią od codzienności. Taniec i ćwiczenia z tej techniki pozwolą na uwolnienie myśli, poprawią kondycję psychiczną jak i fizyczną oraz pomogą zadbać o sylwetkę. Zajęcia są kierowane do wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy muzyce i poszerzyć lub zdobyć wiedzę na temat tańca klasycznego.

competencia rueda casino camaguey 10 e1458567026131 469x305
Rueda de Casino gr zamknięta

Są to zajęcia grupy znajomych, którzy trenują, ćwiczą i podnoszą swoje umiejętności z Ruedy de Casino.

Nie przyjmujemy zapisów na te zajęcia.

20160731 DSC 6682 470x305
BREAK DANCE

Break Dance

Fundamentalny element Hip Hopu narodzony na początku lat 70-tych w jednej z najbiedniejszych dzielnic Nowego Yorku – Bronx. Taniec obfity w akrobatyczne ruchy na wysokim poziomie. Zajęcia mają na celu naukę podstaw (rytmiki, podstawowych figur, sposobu poruszania się jak Bboy) oraz rozbudzenie w uczestnikach cech pożądanych dla Bboys (kreatywność, pewność siebie, swobodność). Styl przeznaczony dla osób wytrwałych, chcących łamać prawa fizyki i rozwijać swoje ciało.

IMG 9939f 600x475 1 470x305
Reggaeton bodymovement/ Izolacje

Zajęcia udoskonalające z techniki ruchowej i świadomości ciała, przygotowujące do zajęć reggaetonu. Zajęcia dedykowane są dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności taneczne. Poziom open. Anita przekaże Wam wiedzę na temat izolacji poszczególnych patii ciała, jak pracować każdą z nich osobno i jak wszystkimi razem, aby ruch był płynny i dynamiczny. Możecie być pewni, że Anita uruchomi Wasze partie, których jeszcze nie odkryliście.

Zajęcia mają charakter OPEN-tzn, że można dołączyć w każdej chwili mając podstawy tej techniki.

10 450x305
Taniec towarzyski i użytkowy

Kurs przeznaczony dla par, które ukończyły w naszym studio minimum poziom P3 z kursu Taniec Weselny i Użytkowy lub które mają podstawy z tańca towarzyskiego. Na zajęciach doskonalimy i poszerzamy swoje umiejętnosci z zakresu tańca towarzyskiego oraz użytkowego (rock&rolla i disco samby, walca angielskiego, walc wiedeńskiego, cha cha cha, jive’a, samby, rumby). Dbamy o detale, technikę, ale przede wszystkim o dobrą zabawę.

Do zajęć można dołączyć w każdej chwili posiadając parę.

Kurs prowadzony na poziomie śr-zaawansowanym.

IMG 0300f 768x587 1 470x305
Bachata Musicality i Technique

Kurs dla tych, którym podstawy bachaty nie są obce! Prześledzimy bachatową muzykę, aby łatwiej było Wam ją interpretować na parkiecie! Rozłożymy na czynniki pierwsze figury, które już znacie! Rozszerzymy Wasz repertuar o nowe! Będziemy mówić o kontakcie miedzy tańczącymi! Poruszymy tematy, których do tej pory nie zgłębiliście!

Kurs przeznaczony dla osób tańczących minimum 5 miesięcy.

15492492 1491993627495084 6928403463710358604 n1 470x305
Latino Solo
Kurs przeznaczony dla Pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego:
*Samba
*Cha Cha
*Rumba
*Paso Doble
*Jive
Każde spotkanie rozpoczyna się od rozgrzewki w formie izolacji, tak aby powiększyć zakres ruchu, a także polepszyć świadomość ciała. Następnie przedstawienie kroków podstawowych i nauka choreografii.
Zajęcia pomogą ukształtować swój własny styl oraz opanować ruch charakterystyczny dla partnerek tańca towarzyskiego.
Pozwolą poczuć się wyjątkowo, nabrać pewności siebie, dobrze się bawić, a przede wszystkim poprawić koordynację i kondycję.

Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku: zarówno początkujących jak i profesjonalistek.

 
senior
Kurs tańca dla Seniorek

Tańczyć można w każdym wieku. Udowodniono przecież, że taniec wpływa korzystnie na Nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nie ważne, więc, ile wiosen masz już za sobą! Abyś czuła się komfortowo przygotowaliśmy kurs specjalnie dla Was-drogie Panie!

Kurs tańca dla seniorek przeznaczony jest dla kobiet 50 +. Tempo oraz ruchy ciała dostosujemy do Waszych możliwości. Na zajęciach Alicja wprowadzi Was w świat zmysłowej, kobiecej Bachaty oraz żywiołowej Salsy. Poznacie tajniki poruszania się z wdziękiem i elegancją na parkiecie. Dodacie sobie pewności siebie, a przede wszystkim będziecie się świetnie bawić.

Taniec to świetna forma aktywności fizycznej-dzięki niemu poprawisz swoją kondycje, pobudzisz ciało do działania i uelastycznisz je. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia

mariuszgosia 1 470x305
Kurs tańca dla singli
Nie masz partnera/partnerki? Chcesz nauczyć się tańczyć w parze? Zapisz się na kurs tańca dla Singli!
Nauczysz się jak prowadzić w parze, jak prawidłowo odczytywać sygnały. Nawiążesz nowe znajomości i będziesz się świetnie bawić!
Instruktorzy wprowadzą Cię w świat Bachaty oraz Salsy L.A
20526350 2325589960998732 893020217826046158 n 470x305
Kobieca Formacja Stylingowa

Otwieramy zapisy do kobiecej formacji stylingowej prowadzonej przez nasza instruktorkę Alicje Frankowska. Znasz podstawy salsy Ny i sam kurs to dla Ciebie za mało? Chcialabys pokazac sie na scenie ale nigdy nie mialas okazji? Te zajecia sa wlasnie dla Ciebie:) Podczas cotygodniowych spotkań bedziemy ćwiczyc technikę, obroty, ale przede wszystkim tworzyć taneczna choreografię, ktora bedziecie miały okazje pokazac szerszej publiczności:) Pomysł formacji kursnackiej powstał podczas przygotowań do gali X-lecia studia. Alicja wraz ze swoimi kursantkami przygotowala salsowa choreografię ktora zatańczyły na wieczornej gali. Dziewczynom spodobało sie nie tylko tańczenie w światłach reflektorów, ale przede wszystkim cykliczne treningi, nowe znajomosci oraz mobilizacja do sprostania wyznaczonym celom:) Jesli i Ty chcialabys popracować w grupie i zaczac tanczyc nie tylko na sali treningowej – wyślij swoje zgłoszenie, jedynym wymogiem jest znajomość podstawowych królów salsy ny.

stretching
Stretching

Stretching to połączenie ćwiczeń rozciągających i rozluźniających.  Na zajęciach instruktorka wykorzystuje ćwiczenia z klasycznej jogi i pilatesu. Niezwykle ważny podczas stretchingu jest oddech. Głęboki wdech i spokojny długi wydech.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności.

Zajęcia odprężają , relaksują, obniżają poziom stresu. Poprawiają ruchomość i gibkość ciała, ujędrniają sylwetkę. Rozciąganie zwiększa ruchomość stawów i poprawia koordynację, odżywia mięśnie i wpływa na lepszą regenerację!

joga
Joga

Co daje joga: harmonię ciała, ducha i umysłu, dopiero wtedy człowiek jest naprawdę wolny .To fantastyczny trening umysłu do bycia „tu i teraz” to siła koncentracji.

Już po pierwszych zajęciach poczujesz magię maty i będziesz pragnął na niej pozostać!

Na zajęciach instruktorka łączy różne style jogi :

Vinyasa Joga to sekwencja asan, zsynchronizowanych z oddechem i połączonych między sobą płynnymi przejściami. To idealna metoda do praktyki przy muzyce która towarzyszy przez całe zajęcia — w zależności od wybranego podkładu muzycznego, może nabrać zupełnie innego charakteru i rytmu tworząc niespodziankę na każdym spotkaniu.

Iyengar Joga to przede wszystkim system nauczania poszczególnych asan, w sposób jak najbardziej spersonalizowany oraz dostosowany do ucznia. Dlatego podczas praktyki używa się aksecoria, dzięki którym uczeń może dostosować każdą z pozycji do swoich możliwości.

Ashtanga – gałąź jogi, mająca swoje korzenie w kulturze Indii. Jej ożywcze właściwości bazowane są na związku techniki oddechu z ruchem. Uczy jak akceptować własne ograniczenia oraz jak je cierpliwie i stopniowo przekraczać. Uczy wyrozumiałości dla samego siebie.

twerk
Twerk

Zmysłowy taniec przeznaczony dla kobiet, opierający się głównie na ruchu biodrami w różnych pozycjach. Na zajęciach poczujemy się seksownie i kobieco, zwiększymy swoją pewność siebie oraz uwolnimy nasze biodra przy okazji ujędrniając pośladki.

FH3A9818 470x305
Salsa Technique For Ladies

Zajecia przeznaczone dla osob pragnacych posiasc glebsza wiedze na temat techniki i prawidlowej pracy poszczegolnych partii ciala w salsie. Niezaleznie od stazu tanecznego mozesz poprawic i zglebic tajniki prawidlowej pracy bioder czy stop, popracowac nad swoja sylwetka i postawa czy raz jeszcze rozlozoc na czynniki pierwsze basic i suzi q. Zajecia nakierowane sa na poprawe jakosci tanca naszych kursantek, wskazywaniu szczegolow na ktore warto zwracac uwage a ktore odgrywaja kluczowa role w odbiorze naszego tanca, a takze na rozruszanie i rozciagniecie poszczegolnych partii ciala dzieki czemu latwiej i przyjemniej wykonuje sie pewne figury:) Alicja z checia odpowie na nurtujace Was pytania i sprawi ze zaczniesz czuc sie pewnie na parkiecie!:) Po zajeciach z techniki Twoj styling nabierze zupelnie innego wymiaru:)

16196061 10211994744573746 1855037591971375609 n 1 470x305
BACHATA CHALLENGE

Challenge-to grupa pasjonatów bachaty, którzy pragną czegoś więcej niż zajęcia, raz, czy dwa razy w tygodniu. Są żądni nowych doświadczeń, nowej wiedzy i umięjętności!

Projekt jest cykliczny i okolicznościowy.

Grupa przygotowuje pokaz na konkretne wydarzenie!

Pierwszy raz ma zaprezentować się podczas rozpoczęcia sezonu 21/09/19.

Obok nauki układu, zbieramy nowe wiadomości, podnosimy poziom swoje tańca, zagłebiamy się w technikę prowadzenia.

A co najważniejsze poznajemy nowych ludzi, spędzamy wspolnie czas i świetnie się bawimy!

 

 

FH3A0375 470x305
URBANKIZ CHALLENGE FOR LADIES

„Jestem sexy”, czyli bodymovement i ladykiz styling oraz „Sexbomba to ja”, czyli zmysłowe choreo i pewność siebie na parkiecie.

Poziom trudnosci bedzie stopniowany. Na poczatku skupimy sie na izolacjach i pracy nad swiadomoscia swojego ciala oraz na płynnym ruchu bioder. Nastepnie przelozymy nauczone kocie ruchy na język Ladykiz i poznamy bardziej zlozone figury połączone w kobiece i energiczne choreo, które poza sceną można również wdrożyć na parkiecie i być #powerfulwomen.

Jeżeli chcesz:

-udoskonalić technikę

-ekresje ruchu

-muzykalność

-polepszyć swój balans

-sprawdzić się na scenie

albo poprostu chcesz poruszac się we wtorkowy wieczór i poznać super kobiety to jest to miejsce idealne dla Ciebie! Swietnie trafiłaś!!!

c700x420 470x305
Bachata

Bachata open (sensual)

Nurt bachaty sensual to jeden ze styli królujących obecnie na parkietach tańców karaibskich w Europie, już od kilku lat niezmiennie przybywa wielbicieli także w Polce, wiemy że jest ich sporo także w Poznaniu, dlatego przygotowaliśmy dla Was nową propozycję kursu na niedzielne wieczory

Zajęcia open są adresowane do wszytkich tych, którzy tańczą już bachatę (tj. znają przynajmniej podstawy: podstawowe figury, obroty, mają pojęcie o falkach ),
a chcieliby poznać więcej ciekawych sensualowych układów, nowych trendów, tricków, poćwiczyć prowadzenie i interakcje między partnerami w tańcu.
Na zajęciach skupimy się także na stylingu damskim i męskim, aby nasz taniec wyglądał pięknie i naturalnie, będziemy ćwiczyć izolacje ciała i wypracowywać ruchy typowe dla bachaty.
Uwagę skupimy także na interpretacji muzyki, czyli będziemy uczyć Was wrażliwości na rytm, tempo i pauzy, abyście w pełni mogli oddać się przyjemności tańca

Magda i Wojtek zapraszają Was w każdą niedzielę o 18:00 do swojego tanecznego świata i chcą podzielić się z Wami wszystkim tym, co w tym pięknym tańcu cenią najbardziej