Rodzaje kursów

12711209 967762263317280 785612728942754068 o e1458550087922 470x305
Zouk

Brazylijska odmiana zouka (Lambada-Zouk) jest bardzo zmysłową formą tańca.  Składa się przede wszystkim z  ruchów bioder oraz ramion. Ale to nie wszystko…  Tańcząc zouka, para musi wykonywać płynnie ruchy rąk, ramion i nóg, a panie powinny szczególnie zwracać uwagę na zmysłowe krążenia głowy. ZOUK to przewrotny ruch w rytm popularnej Lambady. Jest jednak bardziej zmysłowy, wyzwalający kobiecą seksualność oraz bliskość pomiędzy partnerami. Podstawą w zouk’u jest duża ilość obrotów, które mimo ich liczebności, nie są niczym trudnym – muzyka Zouk jest rytmiczna, stosunkowo wolna. Dodatkowym atutem jest możliwość tańczenia Zouka do muzyki r’n b.

Nasi kursanci są oczarowni zoukiem do tego stopnia, na poziomie P3/P4 odbywają się 2 razy w tygodniu!

 Zatańcz z nami ten taniec, poczuj jego magię w swoim ciele!

 

west coast swing 47 x2 470x305
WEST COAST SWING

Niepowtarzalny kurs WEST COAST SWING  w Poznaniu!

West Coast Swing ukształtował się w latach 50-tych w Kalifornii. Wywodzi się z Lindy Hopa, lecz nie pozwala zapomnieć o jazzowych i bluesowych korzeniach. Charakteryzują go elastyczność, uniwersalność oraz duża swoboda w improwizacji. WCS świetnie radzi sobie ze znakomitą wiekszością powszechnie znanej muzyki.  Taniec ten bazuje niejako na dialogu pomiędzy partnerami i piękno jego tkwi w ogromnych możliwościach wspólnej interpretacji muzyki.

Nasz instruktorski duet Jagoda i Piotr to rewelacyjni nauczyciele, którzy non stop doszkalają się na międzynarodowych festiwalach tanecznych, aby Wasze umiejętności były na najwyższym poziomie!

urbankiz na stronę 768x587 3 470x305
Urban Kiz

Urbankiz jest stosunkowo młodym tańcem, powstałym kilka lat temu we Francji, rozsławionym na całym świecie głównie za sprawą takich tancerzy jak Enah Lebon, Moun Red czy Curtis Seldon. Wyewoluował z kizomby, jednakże różni się od niej nie tylko krokami i prowadzeniem, ale także muzycznie, gdzie dominują bardziej elektroniczne brzmienia tarraxy, ghetto zouka oraz remixów z wpływami R&B, Dance czy Hip-Hopu. Obecnie podbija coraz więcej parkietów za sprawą swojej widowiskowości oraz bogactwa interpretacji muzyki w tańcu.

Na zajęciach w pierwszej kolejności uczymy podstaw kizomby, by później sukcesywnie wprowadzać kroki urbankiz oraz pokazywać podobieństwa i różnice między tymi stylami.


Body movement 02 470x305
Technika Tańca Dla Każdego

TECHNIKA TAŃCA DLA KAŻDEGO!

Kiedy znajomość figur danego tańca już Ci nie wystarcza, czas rozpocząć przygodę z nauką techniki tańca – czyli jak się obrócić, aby nie upaść i trzymać tor, jaką przyjąć sylwetkę w tańcu, by potencjalna partnerka/partner z chęcią z Tobą tańczyli, wreszcie jak zrobić „falkę” by nie wywrócić partnerki lub nie przytłoczyć partnera. To wszystko i wiele wiele innych użytecznych rzeczy nauczycie się od Alfredo Garcia – profesjonalnego tancerza baletowego i afro-kubańskiego.

Zapraszamy! – Zajęcia prowadzone w charakaterze OPEN – dla wszystkich

wspolczesny kurswww
Taniec Współczesny

Taniec współczesny opiera się na podstawach tańca klasycznego. Łamie jednak jego sztywne zasady, zachowując przy tym swą unikalną estetykę ruchu. Rozwija naszą wrażliwość. Czerpie inspirację z emocji, których doświadczamy na co dzień. Pozwala nam poczuć się przez moment w „tu i teraz”. Technika tańca współczesnego doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, zwiększając świadomość naszego ciała oraz zakres jego możliwości. W ramach tańca współczesnego skorzystamy z technik dodatkowych: technika tańca jazzowego, praca z oddechem i ciężarem, inne. Kurs stanowi znakomity trening uzupełniający. W ramach zajęć będziemy poszukiwać swojego niepowtarzalnego sposobu na poruszanie się w tańcu.

Każde spotkanie będzie poświęcone innej choreografii, poprzedzonej odpowiednimi ćwiczeniami przygotowującymi ciało do pracy w ruchu. Nie są wymagane żadne umiejętności taneczne. Wystarczą Twoje chęci, aby spojrzeć w głąb siebie i zatańczyć!

Tim Laurelle by JeromeColePhotography 082 470x305
Taniec użytkowy i weselny dla par

Nasz kurs tańca użytkowego został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą nauczyć się tańczyć w parze. Dzięki niemu zawsze odnajdziesz się na parkiecie weselnym, sylwestrowym czy nawet domowym. Program zajęć zawiera naukę podstawowych kroków i figur tzw. 2 na 1, elementów disco foxa, cha-chy, naukę walca wiedeńskiego, angielskiego oraz szaleńczego Rock’n Rolla. Znając te kroki, bez problemu będziesz mógł tańczyć do każdego rodzaju muzyki. Taniec użytkowy to świetna zabawa połączona z nauką ciekawych figur, widowiskowych obrotów i efektownych przejść.

Pierwszy taniec weselny

Dla przyszłych małżonków proponujemy kurs tańca weselnego, dzięki któremu Młoda Para przetańczy całą noc, zachwycając swoimi umiejętnościami zaproszonych gości. Z wielką chęcią pomożemy w wyborze i przygotowaniu pierwszego tańca weselnego każdej zainteresowanej parze. Do potrzeb kursantów podchodzimy indywidualnie i w zależności od temperamentu narzeczonych i ich pomysłów oraz umiejętności tanecznych tworzymy olśniewający i zdumiewający pierwszy taniec z precyzyjnie dopracowaną choreografią na ten wyjątkowy dzień. Wszystkiego nauczą Was Dominika i Krzysztof Jakubowscy. Dodatkowe informacje znajdują się naszej specjalnej ofercie.

tango a 470x305
Tango Argentyńskie

Tango argentyńskie to coraz popularniejszy taniec w Polsce, a w Poznaniu już szczególnie. To zainteresowanie wynika z niepowtarzalnego charakteru  i atmosfery, który Tango potrafi zbudować, przy akompaniamencie niezwykłej, emocjonalnej muzyki. Daj się ponieść magii tego tańca pod okiem jednego z najlepszych instruktorów tanga w Polsce – Grzegorza Kałmuczaka!

semba e1442905501982 660x445 470x305
Semba

Zmieszaj ze sobą niespotykaną pracę stóp, oryginalny styl i dopraw to wszystko olbrzymia dawką dobrej zabawy oraz prawdziwą grą miedzy partnerami. To własne Semba, taniec oraz styl muzyczny który powstał w latach ’50 w Angoli. Semba jest prekursorem tak popularnej w obecnych czasach kizomby. Jej szeroki wachlarz ruchów ugruntowany jest w rdzennych tańcach Angoli, co w połaczeniu z nieograniczonymi możliwościami improwizacji tworzy taniec, który nigdy się nie nudzi.

Semba to nie tylko taniec, to kultura spotykania się ludzi, to niepowtarzalny styl ruchu, ubioru ale i zachowania.

Uwaga: Do rozpoczęcia kursu, zalecamy znajomość podstaw kizomby

salsation kurswww
Salsation
SALSATION jest obecnie najszybciej rozwijającym się programem taneczno-fitnessowym w Europie.
Nazwa „Salsation” powstała poprzez połączenie dwóch słów: „salsa” i „sensation”.
Słowo „salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w dosłownym znaczeniu tego słowa (z języka hiszpańskiego salsa oznacza „sos, mikstura, mieszanka”), czyli mix wielu stylów, rytmów i kultur.
Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo „sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. SALSATION opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z ekspresją liryczną i niesamowitą zabawą.
Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i dbać o sylwetkę jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji ciała, dzięki SALSATION można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany. Uczestnicy biorący udział w zajęciach, zapoznają się z ruchami i ich techniką, co pozwala im łatwiej i dokładniej podążać za instruktorem oraz skupić się na własnej interpretacji tanecznej.
Twórcą programu SALSATION jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo.
15995148 1585962544763875 6766459837200553823 o e1505080926337 470x305
Salsa Solo Ladies Styling

Zajęcia, na których poznasz podstawowe kroki Salsy Ny. Nasze instruktorki Salsy, skupiają się na technice podstawowych elementów, aby na dalszych etapach przygody nie pojawiły się żadne wątpliwości. Dodatkowo poznasz techniki izolacji, obrotów i stylingu.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Sprawimy, że poczujesz się najpiękniejsza na parkiecie!!!

Preferowany strój:
komfortowy- taneczny, mile widziany strój podkreślający kobiecą figurę- bliższa ciału góra,
lub dół stroju, buty na lekkim obcasie- mile widziane obuwie taneczne.

Zajęcia prowadzą: Karina Marglarczyk, Alicja Frankowska, Dominika Szcześniak, Ania Jarusz

12888512 1288079351218864 4097033178845731578 o 1 e1461590842113 470x305
Salsa L.A. on1

Salsa Los Angeles Style – rodzaj salsy liniowej tańczonej w rozliczeniu na „1”.

Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z salsą oraz dla osób tańczących Mambo, chcących nauczyć się również tej odmiany salsy liniowej.

Salsa LA  to bardzo popularny rodzaj salsy, tańczony na całym świecie – kusi szybkością, ale idealnie sprawdza się też  wtedy, gdy zależy Wam na eleganckim tańcu!
Nasza instruktorska para Mariusz i Gosia, to jedna z najbardziej doświadczonych par instruktorskich w Poznaniu – na ich zajęciach nie ma możliwości, abyście czegoś nie zrozumieli i nie nauczyli się – są naprawdę wyjątkowymi nauczycielami! Przekonaj się sam!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 1h 15 min.

 

18688 796808247107263 5369253804173609992 n e1505078649298 470x305
Salsa New York on2

Salsa to taniec w parach, charakteryzujący się różnorodnością stylów, ruchów i figur oraz ogromnymi możliwościami improwizacyjnymi… Na zajęciach będziemy tańczyć najpopularniejszy na całym świecie styl salsy New York, nazywany „Mambo” lub Salsą on2.

Tej Salsy w naszym studio uczą najlepsi tancerze salsy NY w Poznaniu i jedni z najbardziej uznanych instruktorów w Polsce – Rafał Rosiak i Karina Marglarczyk. Osiągniesz fantastyczne efekty pod ich czujnym okiem!
Nauczymy Was – Panowie –  jak prowadzić partnerkę w tańcu (użyteczne nie tylko w salsie), a Panie – jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera, jak ozdobić swój taniec w parze, czyli elementy stylingu. Oprócz tego, że uczymy Cię tańczyć- zajęcia u nas są znakomitą formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości.

serata cubana 470x305
Salsa Cubana

Styl SALSY wywodzący się z Kuby – bardzo popularny w Polsce i często tańczony na imprezach salsowych (tzw. salsotekach) na całym świecie. Jest to energetyczny taniec dający dużo radości tańczącym go parom. Charakteryzuje się częstą zmianą kierunków tańca – tańczony jest „po kole”. W salsie kubańskiej potocznie nazywanej „cubaną” popularne są tzw. „węzły kubańskie” czyli charakterystyczne kombinacje rąk partnerów. Wykorzystuje się w niej elementy afro oraz rumby kubańskiej.

Nasi instruktorzy szybko i efektownie wprowadzą Was w świat salsy kubańskiej – który w naszej szkole jest naprawdę duży! Przekonaj się sam, ile osób tańczy salsę!

Ten rodzaj tańca w połączeniu z kubańską muzyką to idealny przepis na fantastyczną zabawę podczas kursów oraz możliwość dołączenia do szerokiego grona Salseros w Poznaniu! Daj się porwać gorącej salsie!

rueda 2007 e1429281713302 470x305
Rueda de Casino

Kubański styl salsy tańczony po kole z częstą zmianą partnerów.

Nasz charyzmatyczny instruktor to studnia ruedowych pomysłów bez dna! Każda rueda pod jego okiem to nowe wyzwanie, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii!

Tancerze i tancerki w parach poruszają się dookoła wspólnego środka wykonując figury i zmieniając kierunek. Główna część lekcji to nauka nowych elementów tańca w parze. Podczas zajęć kursanci poznają mniej lub bardziej skomplikowane figury, które wykonywane są przez wszystkich równocześnie po usłyszeniu określonego hasła podawanego przez prowadzącego (kantora). Każdy nowy element tańca jest ćwiczony przez praktyczne zastosowanie go do wolnej i szybszej muzyki. Przed zapisaniem się na Ruedę de Casino polecamy skończyć przynajmniej jeden stopień salsy kubańskiej w parach.

To taniec, który idealnie nadaje się do tańczenia w grupie znajomych lub na imprezach salsowych – daje bardzo dużo radości (zwłaszcza jak ktoś się pomyli)

 

ROZTANCZENIE 01 2019 korekta 2 470x305 1
ROZTAŃCZENIE

ROZTAŃCZENIE

Odbywa się w wybrane piątki w miesiącu od 21:00-24:00. Cyklicznie, raz lub dwa razy w miesiącu.

Do dyspozycji Naszych kursantów, jak i wszystkich miłośników tańca oddajemy 4 sale. Na każdym roztańczeniu jest od 4-6 instruktorów, którzy czynnie uczestniczą w zajęciach, pracując z kursantami. Roztańczenie ma na celu podnoszenie oraz szlifowanie umiejętności nabytych na zajęciach, dzięki któremu kursanci mogą szybciej osiągnąć wyższy poziom, a także dołączyć do grup o wyższym stopniu zaawansowania.

maxresdefault 5 470x305
Reggaeton

Reggaeton to jeden z najbardziej żywiołowych tańców latynoskich. Zarówno męski,mocny jak i kobiecy,seksowny styl podkreślany charakterystycznymi energicznymi ruchami klatki piersiowej i bioder w rytm najmocniejszego beatu.
Powstał z połączenia kultury afro-latynoskiej, karaibskiej i hop-hopu. Miesza się w nim spora dawka dancehallu,
hip-hopu i latynoskich ruchów. Nie bez przyczyny staje się coraz bardziej popularny w Europie.

Anita perfekcyjnie wprowadzi Was i przekaże niesamowitą energię jaką zawiera ten taniec

maxresdefault 2 470x305
Kizomba

Styl tańca stworzony w Angoli w latach ’70, gdzie jest tak popularny jak salsa na Kubie czy bachata na Dominikanie, a tańczy się go w sposób zmysłowy, delikatny i w bardzo bliskim trzymaniu. W prowadzeniu Kizomba przypomina tango z wyraźnym podziałem ról partnerki i partnera. co w rezultacie tworzy emocjonalny koktajl jakiego nie można zaznać w żadnym innym stylu. Muzyka zrodziła się z połączenia dwóch stylów: semby (prekursora samby) i zouk, poprzez dodanie nowoczesnych rytmów. Od niedawna pojawia się na salsowych parkietach równie często jak bachata czy cha cha cha i z roku na rok ma coraz większe grono zwolenników.

FH3A2195 f— Odzyskano 768x587 1 470x305
Footwork-SALSA NY, PACHANGA, CHA-CHA-CHA

„Footworki rozwijają”-mawia Mistrz Salsy-Rafał Rosiak

To chyba najlepsza reklama! Zajęcia, dzięki którym rozwiniesz swoje zdolności! Jeśli tańczysz Salse On2, New York, nie zastanawiaj się zbyt długo-tylko spróbuj swoich sił!

Praca stóp nie jest Twoją mocną stroną? Tempo sprawia Tobie trudność? Brakuje Tobie swobody i feelingu  w pachangowych krokach? Cha-cha-cha jest dla Ciebie wyzwaniem?- Trafiłeś na idealne zajęcia!!!

 

 

abby 470x305
Dancehall

Absolutnie rewelacyjne, energetyczne, pełne spontaniczności zajęcia Dancehallowe!Prowadzi je dla Was jedyny w swoim rodzaju ABBY, doświadczony tancerz, pedagog i instruktor tańca.Te zajęcia są uzależniające! Mimo litów potu, które niewątpliwie znajdziecie na parkiecie po tych zajęciach, uśmiech na długo pozostanie na Waszych buziach!Daj się skusić! Abby i Dancehall czekają na Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w systemie OPEN – możesz dołączyć w każdej chwili!

 

Siła, Technika i Bodymovement!

Intensywne zajęcia, dzięki którym Twoje ciało stanie się elastyczne, dynamiczne i silne, a ruch bardziej świadomy. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach poszczególnych części ciała – klatki piersiowej, rąk, bioder. Systematyczne, wielokrotne powtarzanie ćwiczeń pozwoli Tobie świadomie używać ich podczas tańca. Dzięki ćwiczeniom wzmacniającym odkryjesz mięśnie, o których istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, zwiększysz swoją wytrzymałość i wydolności organizmu. Technika obracania, nacisk na utrzymanie prawidłowej postawy i ciężaru ciała podczas tańca sprawią, że osiągniesz wyższy poziom. Każdy kolejny etap będzie dla Ciebie łatwiejszy!

Kurs jest adresowany do każdego, kto chce udoskonalić swój taniec! Zwiększyć zakresy swojego ciała, uelastycznić i upłynnić jakość swojego tańca, bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia prowadzi Rafał Rosiak, który swoją energią i nastawieniem zmotywuje Cię do działania jak nigdy wcześniej. Tego trzeba spróbować!
Preferowany strój:
komfortowy- spodnie dresowe lub legginsy, koszulka, skarpetki lub boso.
Poziom zajęć: OPEN.

15493559 10154001730190766 6231052461066086283 o 470x305
Bachata Solo Ladies

Kurs tańca prowadzony w charakterze OPEN. Podczas zajęć Magda, wcielenie gracji i kobiecości!  wprowadza Was w tajniki bachaty, pokazując zarówno elementy bachaty sensual jak i oryginalnej bachaty dominikańskiej.To idealne zajęcia dla każdej kobiety, która chce spędzić niedzielne popołudnie tańcząc i dodatkowo odkryć w sobie pokłady sensualnych ruchów!

Kobiecość, elegancja ruchów, spontaniczność – to wszystko czeka Was na zajęciach BACHATA SOLO LADIES!

 

2d276f379d715dfdffa7891ad58edc4b 470x305
Bachata Sensual

Bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka. To wszystko sprawia, że kiedy raz zatańczysz bachatę – nie możesz już przestać tańczyć. Na kursie nauczysz się kroków podstawowych, obrotów a także wielu innych podstawowych elementów tańca w parze tj. contra, slide, wychylenia, techniki prowadzenia partnerki oraz ruch bioder. Jeśli tańczysz salsę i bywasz na latynoskich imprezach, a jeszcze nie umiesz tańczyć bachaty to najwyższy czas nadrobić tę zaległość!

Nasi instuktorzy bachaty (zawsze jest to para!) – wprowadzą Cię w ten rewelacyjny taniec!
Jeśli chcesz brać udział w salsotekach, nauka bachaty będzie najprostszą i najmilszą na nie przepustką. Kurs polecany dla osób, które pragną wynieść z zajęć niezapomniane wrażenia, a także dla tych, które chcą dobrze się bawić w rytmach gorącej muzyki.

Polecamy ten taniec wszystkim pragnącym nauki prostego, ale bardzo zmysłowego tańca !

 

joga3 470x305
Yoga

Wstawaj- spóźnisz się na jogę! Poranna joga to idealny sposób na początek dobrego dnia, pobudzenie ciała do pracy i obowiązków, zachowując jednocześnie spokój i pogodę ducha. Warto ćwiczyć ja rano, gdyz właśnie wtedy Twoj organizm ma najwięcej energii i największa zdolność do koncentracji umyslu. Na zajęciach doenergetyzujesz swoje cialo, naoliwisz stawy, rozgrzejesz mięśnie, przygotujesz układ ruchowy na cały dzień wyzwań, naturalnie podniesiesz ciśnienie krwi i pobudzisz umysł do większej koncentracji. Latwiej skupisz się na pracy i obowiązkach w ciągu dnia po tym jak dotlenisz swój mózg w trakcie ćwiczeń. Poczujesz szczęście budząc się do życia razem z naturą i otaczającym Ciebie światem. Pozostawisz swój stres i napięcie w sali i wyjdziesz z tego miejsca wolny od wszelkich zmartwień. Zajęcia zakończone zostaną 10- minutowa relaksację, w trakcie której rozluźniać całe ciało i wyciszysz swój umysł.

118383094 2598521703794083 3638821858867287489 n 470x305
ACROYOGA

Czym jest AcroYoga? Najprościej mówiąc jest to połączenie Yogi, akrobatyki, medytacji oraz masażu. Acroyoga uczy jak budować zaufanie do drugiej osoby oraz jak z nią współpracować. Ćwiczymy zazwyczaj w trojkach: jedna osoba jest bazą, druga latającym a trzecia asekuruje. To przede wszystkim dobra zabawa i możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Uczy komunikacji, zaufania oraz świadomości swojego ciała.

Zajęcia skierowane dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw acroyogi oraz pozycji odwróconych (balance na rękach/głowie). Ćwiczenia oraz zabawy odbywają się w małych grupach. Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia rozciągające oraz wzmacniające, niezbędne do przygotowania uczestników na wyzwania związane z acroyogą. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora oraz wielbiciela Acroyogi.

w tańcu 470x305
Zouk technique!

Zouk brazylijski jest cudownym zmysłowym tańcem, który można tańczyć do niemal każdego typu muzyki. Jest również tańcem dość wymagającym, ale bez obaw, na tych zajęciach wszystko stanie się prostsze .

Zajęcia mają formę warsztatową. Zamiast na figurach, na zajęciach skupimy się na technice, musicality (interpretacji muzyki, rytmice), równowadze w tańcu i różnych ćwiczeniach, które pozwolą tańczyć zouka lepiej. W luźnej atmosferze będziemy eksplorować ruch i pracować nad detalami. Dowiecie się też jak zdobytą wiedzę zastosować w praktyce. Pozwoli to Wam być bardziej świadomymi tancerzami. Wasz ruch stanie się łatwiejszy, bardziej płynny i będziecie czerpać więcej radości z tańca.
Wymagana znajomość podstawowych kroków zouka – resztą zajmiemy się na zajęciach .

 

 

89423709 2105195816293086 6077984009286057984 o e1594571825703 470x305
BACHATA SOCIAL TRICKS

Masz dosyć trudnych figur na kursach, których nie potrafisz wykorzystać na imprezie?

Nauczymy Cię sprawdzonych kombinacji, które szybko wprowadzisz do swojego bachatowego „arsenału” 🙂

Mamy łącznie 27 lat doświadczenia w tańcu w parach i nie zamierzamy dłużej trzymać tej wiedzy tylko dla siebie 😉

indeks 12
COMMERCIAL DANCE

Dynamiczny, energetyczny, różnorodny! Łączy w sobie jazz, funky i hip-hop. Gdzie go możemy podziwiać?

W teledyskach i na koncertach!

Spróbuj swoich sił i poczuj się ja gwiazda ekranu!

 

Uwaga-zajęcia płatne! Nie obowiązuje MULTISPORT, OK/SYSTEM, FITPROFIT!

 

indeks 10
SALSA SUELTA

Zajęcia solowe oparte na figurach salsy cubańskiej. Przeznaczone dla osób, które tańczą minimum 4 miesiące!

Getty Images fizkes low impact cardio exercises 470x305
Przygotowanie tancerza-siła i kondycja!

Pierwsze takie zajęcia w Naszym Studio!!!

Na czym się skupiamy?

Nad Naszym Ciałem! Aby czerpać więcej  przyjemności Nam z tańca walczymy o wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji i rozciągniecie!

Dla kogo? Dla każdego-bez wyjątku!

Zajęcia o charakterze OPEN-możesz dołączyć w każdej chwili

Nauka tańca dla dzieci

Studio Salsa Simpre oferuje naukę tańca dla dzieci, zapraszając na zajęcia maluchy od 3 roku życia, dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także młodzież. Podczas odbywających się w naszej szkole zajęć dla dzieci uczymy od podstaw kroków latynoamerykańskiej salsy i karaibskiej bachaty, jak również układów rytmicznego hip-hopu. W swojej ofercie zajęć dla dzieci mamy także podstawy klasycznego baletu. Zajęcia z baletu prowadzone są w dwóch grupach – młodszej dla 3 i 4-letnich maluchów oraz starszej dla dzieci od lat 7.

Zalety z udziału w naszych zajęciach tanecznych dla dzieci

Taniec to uniwersalna forma aktywności fizycznej, którą można podjąć niezależnie od płci czy wieku. Aktywność ta gwarantuje dzieciom świetną zabawę i szereg innych korzyści. Poprzez udział w naszych zajęciach tanecznych dzieci poprawiają własną sprawność ruchową, ćwiczą zdolności motoryczne i mają szansę na wyładowanie własnej, często niespożytkowanej energii. Uczą się dodatkowo tego, jak pracować w zespole i budować pozytywne relacje z rówieśnikami. Pokonują też własne kompleksy i bariery społeczne, np. poprzez polepszenie ogólnej kondycji czy przełamanie tremy podczas udziału w występach publicznych. Do udziału w naszych zajęciach motywuje je super miła atmosfera, luźny charakter spotkań i sprawdzona w przypadku małych dzieci forma nauki poprzez zabawę. Mimo to nie rezygnujemy całkowicie ze sportowej dyscypliny, bardzo potrzebnej dzieciom, które być może w przyszłości zwiążą się z tańcem zawodowo.

Przypominając zasadę, że ruch to zdrowie, zapraszamy do kontaktu. Podczas osobistej rozmowy przedstawimy ustalony harmonogram zajęć i naszą ofertę cenową.

challenge
Bachata Challenge!

Podejmij wyzwanie już dziś!

Podszlifuj swój warsztat, naucz się choreografii przygotowanej przez Naszych instruktorów i pokaż się światu!

Bachata challenge to zajęcia przeznaczone dla osób tańczących minimum pół roku pragnących rozwoju i nowych doświadczeń!

Dla tych, którzy marzą, aby efekty ich pracy zobaczył świat!

Team się tworzy! Zapraszamy!

FB IMG 1579874154318 470x305
Sensual Styling by Julia
Sensual Styling by Julia – idealna forma zajęć dla Pań, które chcą od tańca czegoś więcej niż tylko kroków i figur.
Popracujemy nad ruchem w ciele, kobiecym stylingiem w tańcu oraz nad jakością i czystością ruchu, który przyda się także tańcząc w parze. Dzięki temu wszystkie Panie będą wyglądać w tańcu naturalnie i pięknie.
Nie zabraknie rąk, które są ozdobą każdej kobiety w tańcu.
Zajęcia dedykowane dla Pań, które znają podstawy Bachaty i chcą się w niej rozwijać.
cubana 1 470x305
Gozadera-Grupa zamknięta!

Formacja Cubańska prowadzona przez Pedro. Miłośnicy Salsy Cubańskiej trenują pod okiem Naszego intruktora i przygotowują się do występów na scenie! Efekty już niebawem!

 

 

Dominika 0076 470x305
Salsowa Formacja dla Kobiet!

W końcu jest!

Nowa, kobieca formacja salsy on2! Nie będzie żadnego naboru, ani castingu!

Jeśli chcesz się rozwijać, masz czas i wiesz, że będziesz zaangażowana-dołącz! Poziom nie gra roli! Wszystkiego się nauczymy! Nie zależy mi, aby szybko stworzyć choreografie! Zależy mi na Waszym rozwoju i pasji! Chce stworzyć zespół, który będzie się wzajemnie wspierał i dopingował, w którym każda z Nas będzie się czuła komfortowo! Na treningi masz czekać z utęsknieniem!!!

Będziemy pracowały nad techniką, synchronami i precyzją! Stworzymy choreografię, którą pochwalimy się szerszej publiczności, jak już będziemy gotowe.

Treningi formacji-piątki 18:00-19:20, dodatkowo technika salsy w środy o 19:30, jeden dowolny styling w tygodniu

Zapraszam po nowe doświadczenia!

DSC2961 Copy 470x305
Bachatowa grupa choreograficzna!

Postaw na rozwój na wysokim poziomie!

Nic tam nie rozwija jak grupy zamknięte! W których stawiamy na technikę, wspólny cel i show!

Zaangażowanie i pasja do tańca obowiązkowe!

Grupa dla osób tańczących bachate minimum rok

Getty Images fizkes low impact cardio exercises 470x305
Wzmacnianie!

Zajęcia mające na celu poprawę kondycji i wytrzymałości ciała. Dużo intensywność treningu, wykwalifikowany instruktor i sukces gwarantowany!

Kiedy popracujesz nad powyższymi aspektami zobaczysz, że przekłada się to na Twój taniec..daj sobie szanse na większą przyjemność!

Zajęcia dla każdego!

29E2AD25 B5A2 4855 B4F2 3E0616123CC4 470x305
PODSTAWY TAŃCA KLASYCZNEGO

Klasyka. Balet. To podstawa każdej techniki. Nasza sylwetka stanowi w tańcu 90% sukcesu. Nauczymy się prawidło trzymać centrum. Poprawimy swoją postawę. Nasze ciało będzie przygotowane do przejścia dalszej drogi w świecie tańca

indeks 8
High Heels

High Heels – to styl prawdziwych gwiazd sceny tanecznej!

Pod wieloma względami podobny jest do jazz-funku, ale wykonywany  na  wysokich obcasach. High Heels to połączenie kobiecości, prowokacji i szaleństwa z rytmami muzyki pop. Obejmuje takie style jak Jazz-funk, vogue i modern jazz tworząc niesamowicie ciekawy koktajl!

High Heels to styl, w którym odtwarzane są wszystkie słowa i akcenty w muzyce.

indeks 3
Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to najczęściej wybierany rodzaj kursów. Ma on wiele odmian, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Składa się z różnego tempa, różnych technik i jest pełen emocji oraz pasji. Jednak jest coś, co jest wspólne i co scala taniec towarzyski w jedną całość – to współpraca między partnerami i wzajemna relacja. Dla jednych jest to hobby, dla drugich forma sportu, dla trzecich zasłużony relaks po ciężkim dniu.

Taniec towarzyski jest dziedziną, w której już od wielu lat organizowane są zawody i turnieje. Charakteryzuje się wtedy dużą widowiskowością i scenicznością. Taniec towarzyski dzieli się na:

  • tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, foxtrot
  • tańce latynoamerykańskie: samba, rumba, jive, cha-cha, pasodoble.

Każdy z nich różni się między sobą charakterem i jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny. Tańce towarzyskie standardowe są tańcami o większej dostojności, a tańce latynoamerykańskie cechuje wielka ekspresja i dynamika. Biorąc udział w naszych zajęciach, poznasz nie tylko podstawowe kroki. Mężczyźni nuczą się prawidłowego prowadzenia, a partnerki odczytywania sygnałów. Wzmocnisz swoje ciało, poprawisz koordynacje, nabierzesz pewności siebie, a do tego będziesz świetnie się bawić. Gdy poznasz podstawy tańca towarzyskiego, to na pewno będziesz gwiazdą na parkietach weselnych czy na mniej oficjalnych spotkaniach czy przyjęciach .

 

 

Ania0 470x305
Balet dla Dorosłych

Zajęcia z tańca klasycznego prowadzone dla dorosłych będą świetną odskocznią od codzienności. Taniec i ćwiczenia z tej techniki pozwolą na uwolnienie myśli, poprawią kondycję psychiczną jak i fizyczną oraz pomogą zadbać o sylwetkę. Zajęcia są kierowane do wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy muzyce i poszerzyć lub zdobyć wiedzę na temat tańca klasycznego.

competencia rueda casino camaguey 10 e1458567026131 469x305
Rueda de Casino gr zamknięta

Są to zajęcia grupy znajomych, którzy trenują, ćwiczą i podnoszą swoje umiejętności z Ruedy de Casino.

Nie przyjmujemy zapisów na te zajęcia.

20160731 DSC 6682 470x305
BREAK DANCE

Break Dance

Fundamentalny element Hip Hopu narodzony na początku lat 70-tych w jednej z najbiedniejszych dzielnic Nowego Yorku – Bronx. Taniec obfity w akrobatyczne ruchy na wysokim poziomie. Zajęcia mają na celu naukę podstaw (rytmiki, podstawowych figur, sposobu poruszania się jak Bboy) oraz rozbudzenie w uczestnikach cech pożądanych dla Bboys (kreatywność, pewność siebie, swobodność). Styl przeznaczony dla osób wytrwałych, chcących łamać prawa fizyki i rozwijać swoje ciało.

10 450x305
Taniec towarzyski i użytkowy

Kurs przeznaczony dla par, które ukończyły w naszym studio minimum poziom P3 z kursu Taniec Weselny i Użytkowy lub które mają podstawy z tańca towarzyskiego. Na zajęciach doskonalimy i poszerzamy swoje umiejętnosci z zakresu tańca towarzyskiego oraz użytkowego (rock&rolla i disco samby, walca angielskiego, walc wiedeńskiego, cha cha cha, jive’a, samby, rumby). Dbamy o detale, technikę, ale przede wszystkim o dobrą zabawę.

Do zajęć można dołączyć w każdej chwili posiadając parę.

Kurs prowadzony na poziomie śr-zaawansowanym.

15492492 1491993627495084 6928403463710358604 n1 470x305
Latino Solo
Kurs przeznaczony dla Pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego:
*Samba
*Cha Cha
*Rumba
*Paso Doble
*Jive
Każde spotkanie rozpoczyna się od rozgrzewki w formie izolacji, tak aby powiększyć zakres ruchu, a także polepszyć świadomość ciała. Następnie przedstawienie kroków podstawowych i nauka choreografii.
Zajęcia pomogą ukształtować swój własny styl oraz opanować ruch charakterystyczny dla partnerek tańca towarzyskiego.
Pozwolą poczuć się wyjątkowo, nabrać pewności siebie, dobrze się bawić, a przede wszystkim poprawić koordynację i kondycję.

Kurs jest przeznaczony dla Pań w każdym wieku: zarówno początkujących jak i profesjonalistek.

 
senior
Kurs tańca dla Seniorek

Tańczyć można w każdym wieku. Udowodniono przecież, że taniec wpływa korzystnie na Nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nie ważne, więc, ile wiosen masz już za sobą! Abyś czuła się komfortowo przygotowaliśmy kurs specjalnie dla Was-drogie Panie!

Kurs tańca dla seniorek przeznaczony jest dla kobiet 50 +. Tempo oraz ruchy ciała dostosujemy do Waszych możliwości. Na zajęciach Alicja wprowadzi Was w świat zmysłowej, kobiecej Bachaty oraz żywiołowej Salsy. Poznacie tajniki poruszania się z wdziękiem i elegancją na parkiecie. Dodacie sobie pewności siebie, a przede wszystkim będziecie się świetnie bawić.

Taniec to świetna forma aktywności fizycznej-dzięki niemu poprawisz swoją kondycje, pobudzisz ciało do działania i uelastycznisz je. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia

mariuszgosia 1 470x305
Kurs tańca dla singli
Nie masz partnera/partnerki? Chcesz nauczyć się tańczyć w parze? Zapisz się na kurs tańca dla Singli!
Nauczysz się jak prowadzić w parze, jak prawidłowo odczytywać sygnały. Nawiążesz nowe znajomości i będziesz się świetnie bawić!
Instruktorzy wprowadzą Cię w świat Bachaty oraz Salsy L.A
20526350 2325589960998732 893020217826046158 n 470x305
Kobieca Formacja Stylingowa

Otwieramy zapisy do kobiecej formacji stylingowej prowadzonej przez nasza instruktorkę Alicje Frankowska. Znasz podstawy salsy Ny i sam kurs to dla Ciebie za mało? Chcialabys pokazac sie na scenie ale nigdy nie mialas okazji? Te zajecia sa wlasnie dla Ciebie:) Podczas cotygodniowych spotkań bedziemy ćwiczyc technikę, obroty, ale przede wszystkim tworzyć taneczna choreografię, ktora bedziecie miały okazje pokazac szerszej publiczności:) Pomysł formacji kursnackiej powstał podczas przygotowań do gali X-lecia studia. Alicja wraz ze swoimi kursantkami przygotowala salsowa choreografię ktora zatańczyły na wieczornej gali. Dziewczynom spodobało sie nie tylko tańczenie w światłach reflektorów, ale przede wszystkim cykliczne treningi, nowe znajomosci oraz mobilizacja do sprostania wyznaczonym celom:) Jesli i Ty chcialabys popracować w grupie i zaczac tanczyc nie tylko na sali treningowej – wyślij swoje zgłoszenie, jedynym wymogiem jest znajomość podstawowych królów salsy ny.

stretching
Stretching

Stretching to połączenie ćwiczeń rozciągających i rozluźniających.  Na zajęciach instruktorka wykorzystuje ćwiczenia z klasycznej jogi i pilatesu. Niezwykle ważny podczas stretchingu jest oddech. Głęboki wdech i spokojny długi wydech.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności.

Zajęcia odprężają , relaksują, obniżają poziom stresu. Poprawiają ruchomość i gibkość ciała, ujędrniają sylwetkę. Rozciąganie zwiększa ruchomość stawów i poprawia koordynację, odżywia mięśnie i wpływa na lepszą regenerację!

twerk
Twerk

Zmysłowy taniec przeznaczony dla kobiet, opierający się głównie na ruchu biodrami w różnych pozycjach. Na zajęciach poczujemy się seksownie i kobieco, zwiększymy swoją pewność siebie oraz uwolnimy nasze biodra przy okazji ujędrniając pośladki.

FH3A0606 470x305
Salsa-Technika dla Pań!

Dla kogo te zajęcia?

Dla każdej miłośniczki SALSY ON2. Jeśli ukończyłaś poziom P1 (jesteś po dwóch miesiącach nauki) możesz dołączyć do tych zajęć.

Rozłożymy na czynniki pierwsze podstawowe kroki, skupimy się na pracy poszczególnych części Naszego ciała. Szczególną uwagę poświecimy naszej klatce i bioderkom. Zwrócimy uwagę na pracę stóp-ich szybkość i dokładność. Dodatkowo skupimy uwagę na Naszej sylwetce i prawidłowej postawie w tańcu. Wzmocnimy i rozciągniemy Nasze ciało. Zajęcia nakierowane są na poprawę jakości Naszego tańca. Ich celem jest zwiększenie świadomości ciała i czerpanie większej przyjemności z samego tańca.

Każdy cykl zajęć trwa 8 tygodni

1 cykl- 30/09-18/10 (wzmocnienie ciała, klatka piersiowa, praca stóp,stretching, choreografia oparta na poznanych elementach)

 

 

 

 

indeks 1
Zajęcia dla dzieci

Taniec jest świetną formą sportu, która nie stawia granic wiekowych, stąd nasza propozycja nauki tańca dla dzieci i młodzieży. Podczas naszych zajęć dzieci poznają m.in. tajniki tańców karaibskich z wykorzystaniem elementów show dance, ćwiczą synchronizację ruchów przy rytmicznym hip-hopie lub kształtują perfekcyjną postawę, której uczy balet. Uczestnictwo w tego typu zajęciach, oprócz nauki podstawowych kroków i przygotowanych przez nasze instruktorki choreografii, owocuje poprawą koordynacji ruchowej oraz kondycji, a przede wszystkim gwarantuje wyśmienitą zabawę. Dodatkowym atutem uczestniczenia w zajęciach tanecznych przez dzieci jest nauka pracy w zespole oraz możliwość przełamywania własnych barier, np. nieśmiałości. Pomagają w tym liczne publiczne występy podczas organizowanych przez nasze studio tańca eventów.

FH3A1954 470x305
Bachata For Ladies

Nareszcie przyszła kolej na Challenge dla Was kobietki, czyli Bachata Lady Style!

Zajęcia będą poświęcone udoskonalaniu techniki i pracy nad typowym w bachacie sensual zmysłowym, płynnym ruchu ciała, ale..poznamy także tajniki bachaty w stylu dominikańskim, które dodadzą naszemu tańcu dynamiki i urozmaicenia.
Skupimy się także na musicality (czyli tańcu DO muzyki) i ekspresji w tańcu, i oczywiście na wizerunku scenicznym !

Nasza instruktorka Magda zadba też o to, aby nasze ciała były odpowiednio przygotowane do zajęć poprzez dynamiczną rozgrzewkę ?

Zwieńczeniem efektów naszej pracy będzie wyjątkowe SHOW! Tak , tak! będziemy chciały zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością !!

Dziewczyny! Jeśli marzycie o tym, aby :
-udoskonalić swój taniec,
-uzyskać więcej pewności siebie

nie zwlekajcie, nasze Wyzwanie czeka!

Uwaga:
aby dołączyć do grupy challenge, musisz znać podstawy tańca , to wystarczy aby doskonalić się w naszym zespole:-)

c700x420 470x305
Bachata

Bachata open (sensual)

Nurt bachaty sensual to jeden ze styli królujących obecnie na parkietach tańców karaibskich w Europie, już od kilku lat niezmiennie przybywa wielbicieli także w Polce, wiemy że jest ich sporo także w Poznaniu, dlatego przygotowaliśmy dla Was nową propozycję kursu na niedzielne wieczory

Zajęcia open są adresowane do wszytkich tych, którzy tańczą już bachatę (tj. znają przynajmniej podstawy: podstawowe figury, obroty, mają pojęcie o falkach ),
a chcieliby poznać więcej ciekawych sensualowych układów, nowych trendów, tricków, poćwiczyć prowadzenie i interakcje między partnerami w tańcu.
Na zajęciach skupimy się także na stylingu damskim i męskim, aby nasz taniec wyglądał pięknie i naturalnie, będziemy ćwiczyć izolacje ciała i wypracowywać ruchy typowe dla bachaty.
Uwagę skupimy także na interpretacji muzyki, czyli będziemy uczyć Was wrażliwości na rytm, tempo i pauzy, abyście w pełni mogli oddać się przyjemności tańca

Magda i Wojtek zapraszają Was w każdą niedzielę o 18:00 do swojego tanecznego świata i chcą podzielić się z Wami wszystkim tym, co w tym pięknym tańcu cenią najbardziej