ZOUKOWA LAMBADA 01 470x305

Warsztaty-ZOUKOWA LAMBADA w Salsa Siempre!

Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre
Po raz pierwszy w Poznaniu!!!
Warsztaty z ZOUKOWEJ LAMBADY- Lambazouka!
Już 22/10 zapraszamy na intensywne 4 godzinne warsztaty z LAMBAZOUKA od podstaw!
Nasi Instruktorzy:
Kasia i Brajan Nosal!
Program zajęć:
Start godz 12:00!
1h Lam-ba-da do Bra-zil, frente trás, base paraense
2h soltinho
3h chicotte
4h boneca
Po warsztatach wieczorny PRACTISE
19-22!:)
Dla kogo są warsztaty?
-dla milośników ZOUKA
-dla miłośników LAMBADY
-dla tych , którzy chca spróbować czegoś nietuzinkowego
-dla pragnących nowości, rozwoju i wiedzy
WARSZTATY DLA PAR OD PODSTAW!
CENNIK-4 GODZINY ZAJĘĆ+ WIECZORNY PRACTISE!
-do 30/08-110 PLN
-od 31/08-15/09- 130 PLN
-od 16/09-30/09-145 PLN
-od 01/10-15/10-160 PLN
-od 16/10-21/10-175 PLN
– w dniu wydarzenia-190 PLN
ZAPISY-ślij zgłoszenie na biuro@salsasiempre.pl w tytule wpisz WARSZTATY LAMBAZOUK PAŹ 2022!
Prześlij dowód wpłaty w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia zapisu!
W przeciwnym razie zostaniesz usunięty z listy uczestników!
Dane do wpłaty poniżej:
Rafał Rosiak
ul. Ząbkowicka 12G/3
60-166 Poznań
02 1140 2004 0000 3802 5946 4944 (mBank)
Tytuł przelewu: imię, nazwisko, WARSZTATY ZOUKOWA LAMBADA 2022!
!!!Jeśli nie masz partnera/ki napisz do Nas! Postaramy się pomóc!
Czym jest Lambada?
Lambada to taniec latynoski, który pochodzi z Brazylii. W latach 80. lambada była bardzo popularna w Brazylii i szybko zyskała światowy rozgłos, dzięki swojej muzyce, zwłaszcza ze względu na popularność m.in. zespołu Kaoma, Beto Barbosa oraz różnych stylów muzycznych takich jak Samba-Reggea, Caribbean Zouk, Flamenco. Na pewno wiele z Was kojarzy bardzo znaną piosenkę zespołu Kaoma – Lambada, natomiast trochę się od tego czasu zmieniło. Lambada była tańcem, który zdominował większość klubów w Brazylii. Popularność Lambady zaczęła spadać w latach 90., głównie z powodu iż była bardzo szybka i miała bardzo intensywny body movement (co było trudne do tańczenia przez osoby starsze). Dziś Lambada znowu wraca w nowym, nowoczesnym wydaniu i zyskuje ogromną popularność w środowisku tanecznym. Tańczony jest oczywiście w parach.
Jest niezmiernie miło nam to ogłosić, że jest to PIERWSZY, REGULARNY kurs lambady w Polsce!
O Naszych Gwiazdach:
Kasia & Brajan
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęli 10 lat temu. Ich pierwszym tańcem była salsa Calena, Cubana, ale cały czas szukali czegoś „innego”. Zouk znaleźli 6 lat temu, ale tak naprawdę pasja zaczęła się około 5 lat temu. Spędzili prawie 5 miesięcy w Brazylii (Rio de Janeiro, São Paulo), aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim tańczyć w tym kraju i poczuć klimat brazylijskiego zouka. Mogą powiedzieć, że w każdym miejscu, w którym tańczą, szerzą brazylijską energię, którą bardzo kochają. Brali prywatne lekcje u najbardziej znanych i cenionych instruktorów Zouk na świecie. Trzykrotnie brali udział w międzynarodowym konkursie tanecznym „Jack and Jill” (w São Paulo i Rio de Janeiro), gdzie obaj awansowali do finału w kategorii Nowicjusz oraz do półfinału w kategorii Professional. W marcu 2019 roku zostali wybrani do dołączenia do zespołu Zouk Needs You Vala & Vanessy, globalnych brazylijskich instruktorów, którzy szkolą tancerzy na całym świecie. Zouk Needs You Team to grupa ludzi (głównie z Brazylii), którzy trenują pod patronatem Val & Vanessa. W 2019r. ukończyli kurs instruktorski Renaty Peçanha z certyfikatem, a w 2021r. wzięli udział w MAC Project prowadzonym przez Alexa de Carvalho, dedykowanym instruktorom Zouk. Podczas podróży do Brazylii w 2022 roku skupili się na Lambadzie i po wielu prywatnych lekcjach i godzinach treningów zaczynają jej regularny kurs jako pierwsza para w Polsce.
Od lipca 2019 roku uczą w Katowicach (Polska), gdzie w przyjaznej i swobodnej atmosferze prowadzą zajęcia oparte na solidnej technice i ideologii Val & Vanessa. Wykładali także na wielu festiwalach, takich jak Warsaw Zouk Festival, Reunion Zouk Festival, Abra Zouk Festival, Silesian Zouk Festival oraz warsztaty, na których dzielą się swoją pasją do Zouka i Lambady.
Do ZATAŃCZENIA!