Pierwszy taniec weselny

Pierwszy taniec weselny to niezwykły stres dla Pary Młodej. Oczy gości zwrócone są na młodych ludzi, którzy od samego rana znajdują się pod wielką presją. A gdyby tak całość przeszła gładko i bez problemów? Z naszymi instruktorami jest to możliwe! Szkoła SALSA SIEMPRE proponuje przyszłej Młodej Parze indywidualne lekcje mające na celu przygotować do tańca otwierającego. Pomożemy Wam spełnić marzenia o tańcu idealnym, który zachwyci gości i na długo pozostanie w ich pamięci. Nasze zajęcia na pewno przypadną do gustu osobom oczekującym profesjonalizmu i kreatywności.

Przygotowanie indywidualnej choreografii

Wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej pokazało nam, że każda para ma inną wizję swojego pierwszego tańca. Dlatego na początku chcemy dowiedzieć się od uczestników zajęć indywidualnych, czy mają już wybrany utwór oraz jaki styl ich interesuje. Przygotujemy dla Was każdą choreografię: ognistą i zmysłową salsę, elegancki i klasyczny walc wiedeński, emocjonalne tango, czy wyszukaną choreografię z elementami tańca współczesnego, który zachwyci wszystkich obecnych na weselu. Podczas pierwszego spotkania staramy się również dowiedzieć, czy nasi uczniowie mają już doświadczenie taneczne, co pozwala na dostosowanie choreografii do umiejętności oraz zdolności tanecznych Pary Młodej.

Pomoc przy wyborze muzyki

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda para wie, jak ma wyglądać ten najważniejszy taniec, dlatego chętnie pomagamy w wyborze muzyki oraz stylu. Wieloletnie doświadczenie w pracy instruktorów tańca pozwala nam znaleźć wspólny język nawet z osobami, które do tej pory nie miały zbyt wielkiej styczności z tą dziedziną sztuki. Profesjonalne podejście, niezwykła kreatywność, dopasowanie choreografii do wizji Młodej Pary oraz umiejętności w przekazaniu wiedzy to nasze najważniejsze zalety. Dokładamy wszelkich starań, aby przyszli nowożeńcy bez problemów wykonali nawet najtrudniejsze figury bez nadmiernego wysiłku. Naszym celem jest wypracowanie nie tylko odpowiedniej techniki, lecz także pewności siebie u kursantów.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia z przygotowania pierwszego tańca to spotkania indywidualne z instruktorem. Oferujemy naszym uczniom dostęp do sali w celu szlifowania choreografii. Wszystkie lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli obdarzonych nie tylko perfekcyjnym wyczuciem rytmu, lecz także niezwykłym poczuciem humoru. Dzięki temu spotkania w naszej szkole to czysta przyjemność, nawet w chwilach, gdy jakaś figura wydaje się nie do powtórzenia. Wspieramy przyszłych nowożeńców na każdym etapie przygotowań. /

Nie zwlekajcie! – napiszcie maila już dziś na adres biuro@salsasiempre.pl lub zadzwońcie : T.501297377 (Rafał) / 570 772 572 (Recepcja) i umówcie się na pierwszą lekcję!

Cena kursu zależy od ilości godzin – w pakiecie 10 lekcji, taniej! Zadzwoń lub napisz, aby poznać szczegóły oferty.

  • Lekcja z 1 instruktorem: 1 LEKCJA – 170 PLN, PAKIET 5 LEKCJI – 750 PLN, PAKIET 10 LEKCJI – 1300 PLN (CENY OD 01/09/2022)
  • Lekcja z parą instruktorów:1 LEKCJA – 260 PLN, PAKIET 5 LEKCJI – 1200 PLN, PAKIET 10 LEKCJI – 2000 PLN (CENY OD 01/09/2022)