sidearea-title-img

 

ul. Św. Marcin 24
GALERIA MM
II piętro
61-805 Poznań

Recepcja – 570 772 572
(pon-pt 16-21, ndz 17-21)

Rafał – 501 297 377
(pon-ndz 10-16)
niedostępny do 16.12

Dominika – 889 139 329
(pon-ndz 10-16)

biuro@salsasiempre.pl

Maria Dobrowolska

Od dekady tworzy społeczność Bachatową w Poznaniu, motywując i rozkochując ją w tańcu.
Instruktorka Bachaty w parach (głównie sensual, urban & fusion), Sensual Impro oraz Bachaty Ladies (technika, styling, choreo).  Współorganizatorka lokalnych bachatowych praktisów i imprez, choreograf autorskich tanecznych videoprojektów, ambasadorka Women Movement by Gatica, inicjatorka wielu tanecznych wydarzeń.
Od 2023 trenerka międzynarodowego teamu Bachata Ladies by Gero & Migle Project Worldwide.
Od kilku lat wśród kobiet promuje filozofię Women Movement, poprzez prowadzenie zajęć regularnych w różnych jego odsłonach(WM Sexy Sensual, Lyrical & Urban Flow), dając tancerkom szersze pole do swojej interpretacji w choreografiach i mieszania styli w improwizacjach solo.
Na zajęciach dba zarówno o dobre vibesy, przyjemność, integrację i wzajemną motywację, jak i o solidną bazę techniczną, na której można progresować i budować dalej, nie porównując się do innych, a jedynie stawać się lepszą wersją siebie.
 Dba o otwieranie się, pomaga wychodzić ze strefy komfortu, by można wchodzi wejść na wyższy level.
W tańcu w parze zaciekle walczy o zrozumienie, social i szacunek, o to, by partnerka się dobrze prowadziła, ale i by inspirowała partnera i była z nim tu i teraz 🙂
Na zajęciach solo, pilnuje podopieczne, by inspirowały się krokami i odnajdywały swoje interpretacje, a nie tylko odtwarzały i kopiowały:) Maria stara się przełamać wszystkie kobiety do zostawiania kompleksów za drzwiami i wchodzenia na parkiet dziarskim i kokieteryjnym krokiem 😀
W Polsce można ją spotkać zarówno jako instruktorkę, jak i uczestniczkę – nadal uwielbia szkolić się i rozwijać, czerpać inspiracje, ale także pamiętać jak to jest być po drugiej stronie.
Na socialu w parze nie odmówi zouka, kizomby i semby, a solo po dziś dzień lubi inspirować się stylami, które ją urzekły: Twerk, Videoclip Dance, High Heels, Hip-hop, Lyrical, Jazz & Shuffle Dance.
Kiedy akurat nie tańczy, jest cukierniczką w różowej kawiarni, wymyśla ciacha, robi torty i rysuje kotki na cappuccino:)
Uwielbia szybko zwiedzać świat, kocha kociaki, Paryż, fiolet, brokat, herbatę i.. makao 😀