Nauka tańca dla dzieci

Zapisz się!

Studio Salsa Simpre oferuje naukę tańca dla dzieci, zapraszając na zajęcia maluchy od 3 roku życia, dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także młodzież. Podczas odbywających się w naszej szkole zajęć dla dzieci uczymy od podstaw kroków latynoamerykańskiej salsy i karaibskiej bachaty, jak również układów rytmicznego hip-hopu. W swojej ofercie zajęć dla dzieci mamy także podstawy klasycznego baletu. Zajęcia z baletu prowadzone są w dwóch grupach – młodszej dla 3 i 4-letnich maluchów oraz starszej dla dzieci od lat 7.

Zalety z udziału w naszych zajęciach tanecznych dla dzieci

Taniec to uniwersalna forma aktywności fizycznej, którą można podjąć niezależnie od płci czy wieku. Aktywność ta gwarantuje dzieciom świetną zabawę i szereg innych korzyści. Poprzez udział w naszych zajęciach tanecznych dzieci poprawiają własną sprawność ruchową, ćwiczą zdolności motoryczne i mają szansę na wyładowanie własnej, często niespożytkowanej energii. Uczą się dodatkowo tego, jak pracować w zespole i budować pozytywne relacje z rówieśnikami. Pokonują też własne kompleksy i bariery społeczne, np. poprzez polepszenie ogólnej kondycji czy przełamanie tremy podczas udziału w występach publicznych. Do udziału w naszych zajęciach motywuje je super miła atmosfera, luźny charakter spotkań i sprawdzona w przypadku małych dzieci forma nauki poprzez zabawę. Mimo to nie rezygnujemy całkowicie ze sportowej dyscypliny, bardzo potrzebnej dzieciom, które być może w przyszłości zwiążą się z tańcem zawodowo.

Przypominając zasadę, że ruch to zdrowie, zapraszamy do kontaktu. Podczas osobistej rozmowy przedstawimy ustalony harmonogram zajęć i naszą ofertę cenową.