NOWE KURSY

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy

wtorki 18:00 start 04.10.2016 prowadzi Alicja
Zapisz się!

Salsa NY on2 P1 podstawowy

niedziele 19:15 start 25.09.2016 prowadzi Krzysiek i Dominika
Zapisz się!

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy

niedziele 18:00 start 09.10.2016 prowadzi Krzysiek i Dominika
Zapisz się!

Bachata P1 podstawowy

niedziele 18:00 start 25.09.2016 prowadzi Mariusz
Zapisz się!

Akrobatyka w tańcu dla Dzieci Zajęcia dla dzieci

niedziele 16:45 start 02.10.2016 prowadzi Duśka
Zapisz się!

Salsa Cubana P1 podstawowy

niedziele 20:45 start 11.09.2016 prowadzi Krzyś Salsero
Zapisz się!

Akrobatyka w tańcu dla Dzieci Open

piątki 16:15 prowadzi Duśka
Zapisz się!

Bachata Solo Open

piątki 18:00 start 09.09.2016 prowadzi Karina
Zapisz się!

Footwork Open

piątki 19:15 start 09.09.2016 prowadzi Rafał
Zapisz się!

Salsa L.A. P2 początkujący

piątki 18:00 start 30.09.2016 prowadzi Lena i Mariusz
Zapisz się!

Zouk P1 podstawowy

czwartki 21:00 start 22.09.2016 prowadzi Rafał i Karina
Zapisz się!

Grupa Turniejowa 7-14 LAT NABÓR Taneczny Klub Sportowy

czwartki 17:00 start 15.09.2016 prowadzi Karina
Zapisz się!

Salsa Cubana P1 podstawowy

czwartki 19:15 start 15.09.2016 prowadzi Agata i Tomek
Zapisz się!

Cuban Ladies Styling Open

czwartki 18:00 start 15.09.2016 prowadzi Agata
Zapisz się!

Balet dla Dorosłych Open

środy 19:45 start 21.09.2016 prowadzi Duśka
Zapisz się!

Salsa NY on2 P1 podstawowy

środy 19:15 start 21.09.2016 prowadzi Krzysiek i Dominika
Zapisz się!

Salsation Open

środy 20:45 start 28.09.2016 prowadzi Ola
Zapisz się!

Kizomba (Urban Style) P1 podstawowy

środy 18:00 start 28.09.2016 prowadzi Krzysiek i Dominika
Zapisz się!

Salsa L.A. P1 podstawowy

środy 18:00 start 21.09.2016 prowadzi Lena i Mariusz
Zapisz się!

Formacja 12-15 lat NABÓR Caribbean Show Taneczny Klub Sportowy

wtorki 18:45 start 20.09.2016 prowadzi Alicja
Zapisz się!

Grupa Turniejowa 7-14 LAT NABÓR Taneczny Klub Sportowy

wtorki 17:00 start 13.09.2016 prowadzi Karina
Zapisz się!

Balet 4-6 lat Zajęcia dla dzieci

wtorki 16:00 start 27.09.2016 prowadzi Agnieszka
Zapisz się!

Dancehall Open

wtorki 20:30 start 27.09.2016 prowadzi Abby
Zapisz się!

Afro-cuban bodymovement Open

wtorki 19:15 start 20.09.2016 prowadzi Agata
Zapisz się!

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy

poniedziałki 19:30 start 03.10.2016 prowadzi Krzysiek i Dominika
Zapisz się!

Happy feet KIDS 3-5 lat Zajęcia dla dzieci

poniedziałki 16:00 start 26.09.2016 prowadzi Agnieszka
Zapisz się!

Rueda de Casino P1 podstawowy

poniedziałki 20:45 start 03.10.2016 prowadzi Krzyś Salsero
Zapisz się!

Bachata P1 podstawowy

poniedziałki 19:15 start 12.09.2016 prowadzi Maciek i Magda
Zapisz się!

Salsa Solo Ladies Styling P3 zaawansowany

poniedziałki 20:45 start 05.09.2016 prowadzi Karina
Zapisz się!

Sensual Ladies Styling Open

środy 19:45 start 07.09.2016 prowadzi Karina
Zapisz się!

MAMBO SOCIAL Open

środy 20:45 start 07.09.2016 prowadzi Rafał i Karina
Zapisz się!

REGGAETON! REWELACYJNE WARSZTATY Z DEE!

Data: 07.10 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Partnerzy poszukiwani! BACHATA P1 – ND.18:00

Data: 25.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Dzień Otwarty dla Dzieci! HARMONOGRAM!

Data: 25.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Nabór – SALSA TURNIEJOWA DLA DZIECI 7-14 LAT!

Data: 25.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Impreza! Midnight Gala Party z okazji Otwarcia Nowego Studio!

Data: 10.09 - 11.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

DNI OTWARTE! 10-11 WRZEŚNIA – BEZPŁATNE ZAJĘCIA!

Data: 10.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

ZMIANA LOKALIZACJI! OD 1 WRZEŚNIA ZAJĘCIA W GALERII MM!

Data: 01.09 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

RUSZYŁY! Zapisy na nowy sezon już od 22 sierpnia!

Data: 22.08 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Warsztaty z ZOUK’a z ADILIO PORTO – BRAZYLIA!!!

Data: 08.10 - 09.10 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

Samba de gafieira & forró WORKSHOPS w/ ADILIO PORTO!!!

Data: 15.10 - 16.10 Miejsce: Studio Tańca Salsa Siempre

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW Z DANIELEM I KAROLINĄ!

Data: 21.05 - 22.05 Miejsce: Dom Kolejarza, Al. Niepodległości 8A, I piętro, wejście od ulicy Taylora

WYNIKI – Grand Prix Polski! Mamy MEDALE!

Data: 21.05 Miejsce: Bilcza - gm. Morawica