Grafik

Oznaczenia poziomów

  • P1 podstawowy
  • P2 podstawowy
  • P3 podstawowy
  • Średnio-zaawansowany
  • Zaawansowany
  • Open Pary
  • Open
  • Challenge
  • Formacja
  • Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży

Filtr kursów

Dla par

Dla Pań (solo)

Dla Pań i Panów (solo)

Dla wszystkich

Poniedziałek

Sala 1

Bachata Sensual P2 podstawowy Maciek i Magda 18:00-19:15 Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Maciek i Olga 19:20-20:35 Salsation Open Julia 20:45-21:45
Nowy kurs - od 01.10

Sala 2

Urban Kizz Średnio-zaawansowany Madej i Monika 18:00-19:15 Urban Kizz P1 podstawowy Madej i Monika 19:20-20:35 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par Średnio-zaawansowany Krzysiek i Dominika 20:45-22:00
Nowy kurs - od 27.08

Sala 3

Bachata Sensual P2 podstawowy Rafał i Olga 18:00-19:15 Zouk Zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Urban Kizz Zaawansowany Madej i Monika 20:45-22:00

Sala 4

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Alicja 18:00-19:00
Nowy kurs - od 22.10
Latinas Division Amateur Ladies Team Formacja Karina 19:15-20:45 Zouk P3 podstawowy Rafał 20:45-22:00

Wtorek

Sala 1

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Dominika 17:00-18:00
Nowy kurs - od 23.10
Tango Argentyńskie P1 podstawowy Grzegorz 18:00-19:15 BREAK DANCE P1 podstawowy Kubik 19:20-20:20
Nowy kurs - od 06.11
Salsa Cubana P3 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00

Sala 2

Salsa New York on2 P3 podstawowy Rafał 18:00-19:15 Salsa New York on2 Zaawansowany Rafał i Karina 19:20-20:35 Dancehall Open Abby 20:45-21:45
Nowy kurs - od 25.09

Sala 3

Bachata Sensual Zaawansowany Maciek i Aga 18:00-19:15 Rueda de Casino P3 podstawowy Krzyś Salsero 19:20-20:35 Bachata P1 podstawowy Rafał 20:45-22:00
Nowy kurs - od 30.10

Sala 4

Salsa Cubana P2 podstawowy Krzyś Salsero 18:00-19:15 Bachata Solo Ladies Open Aga 19:20-20:20 Salsa Siempre Division Professional Team Formacja Karina 20:45-22:30

Środa

Sala 1

Taniec Współczesny Open Natalia 17:00-18:00
Nowy kurs - od 24.10
Afro-Cuban Open Alfredo 18:00-19:00 Salsa Solo Ladies Styling Średnio-zaawansowany Alicja 19:20-20:20 URBANKIZ WYZWANIE Challenge Madej i Monika 20:45-22:00

Sala 2

Salsa L.A. on1 P1 podstawowy Mariusz 18:00-19:15 Salsa New York on2 P1 podstawowy Adam i Asia 19:20-20:35 Bachata Sensual P1 podstawowy Mariusz i Gosia 20:45-22:00

Sala 3

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Alicja 18:00-19:00 Kizomba P1 podstawowy Paweł i Olga 19:20-20:35 Kizomba Flashy Tricks Open Open Pary Paweł i Olga 20:45-22:00
Nowy kurs - od 24.10

Sala 4

Reggaeton Open Anita 18:00-19:00 Zouk P1 podstawowy Rafał 19:20-20:35
Nowy kurs - od 31.10
Rueda de Casino Formacja Andrei 20:45-22:00

Czwartek

Sala 1

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Łukasz 18:00-19:15 Salsa New York on2 Średnio-zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Salsa Cubana P3 podstawowy Andrei 20:45-22:00

Sala 2

Lyrical Jazz Open Magda A. 18:00-19:00 Urban Kizz P2 podstawowy Krzysiek i Dominika 19:20-20:35 Salsa Cubana P1 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00

Sala 3

Salsa Solo Ladies Styling P2 podstawowy Alicja 18:00-19:00 RUMBA OPEN Open Alfredo 19:20-20:20 Bodymovement Open Rafał 20:45-21:45
Nowy kurs - od 04.10

Sala 4

Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Rafał 18:00-19:15 Semba P3 podstawowy Paweł i Olga 19:20-20:35 Semba P1 podstawowy Olga i Paweł 19:20-20:35
Nowy kurs - od 25.10
Kizomba P1 podstawowy Olga i Paweł 20:45-22:00
Nowy kurs - od 25.10

Piątek

Sala 1

Bachata Sensual P3 podstawowy Mariusz 18:00-19:15 Footwork Open Rafał 19:15-20:15 ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 2

WEST COAST SWING P1 podstawowy Jagoda i Piotr 18:00-19:15 WEST COAST SWING Średnio-zaawansowany Jagoda i Piotr 19:20-20:35 ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 3

Taniec Współczesny Open Natalia 18:00-19:00 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Łukasz 19:20-20:35
Nowy kurs - od 26.10

Sala 4

Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Aga 19:00-20:00 Salsation Open Julia 19:20-20:20
Nowy kurs - od 09.11

Sobota

Aktualnie brak zajęć

Niedziela

Sala 1

Salsa Cubana P1 podstawowy Krzyś Salsero 18:00-19:15 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Łukasz 19:20-20:35 Rueda de Casino gr zamknięta Średnio-zaawansowany Rafał 20:45-22:00

Sala 2

Salsa L.A. on1 P1 podstawowy Mariusz i Gosia 18:00-19:15 Salsa New York on2 P1 podstawowy Adam i Asia 19:20-20:35
Nowy kurs - od 28.10
Rueda de Casino Formacja Andrei 20:45-22:00

Sala 3

Bachata Open Pary Magda i Wojtek 18:00-19:15
Nowy kurs - od 30.09
Salsa Cubana P2 podstawowy Andrei 19:20-20:35 Bachata Sensual P1 podstawowy Mariusz i Gosia 20:45-22:00

Sala 4

Salsa Cubana Średnio-zaawansowany Krzyś Salsero 19:20-20:35 Rueda de Casino P1 podstawowy Krzyś Salsero 20:45-22:00
Nowy kurs - od 28.10