Grafik

Oznaczenia poziomów

  • P1 podstawowy
  • P2 podstawowy
  • P3 podstawowy
  • Średnio-zaawansowany
  • Zaawansowany
  • Open Pary
  • Open
  • Challenge
  • Formacja
  • Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży

Filtr kursów

Dla par

Dla Pań (solo)

Dla Pań i Panów (solo)

Dla dzieci i młodzieży

Dla wszystkich

Poniedziałek

Sala 1

Bachata Sensual P1 podstawowy Maciek i Magda 18:00-19:15 Zouk Zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Salsa Bodymovement Ladies Open Open Alicja 20:40-21:40 Salsa Siempre Division Professional Team Formacja Karina 21:40-22:40

Sala 2

Latinas Division Amateur Ladies Team Formacja Karina 18:00-19:15 Urban Kizz P3 podstawowy Madej i Monika 19:20-20:35 Urban Kizz Średnio-zaawansowany Madej i Monika 20:45-22:00

Sala 3

Grupa Turniejowa 7-14 LAT NABÓR 2017/2018 Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Karina 16:30-18:00 Salsa New York on2 P3 podstawowy Rafał 18:00-19:15 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Rafał 18:00-19:15
Nowy kurs - od 26.03
Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Maciek 19:20-20:35

Sala 4

Urban Kizz P1 podstawowy Madej i Monika 18:00-19:15
Nowy kurs - od 05.03
Bachata Sensual P1 podstawowy Magda i Wojtek 19:20-20:35
Nowy kurs - od 26.03
Zouk P1 podstawowy Rafał i Dominika 20:45-22:00
Nowy kurs - od 26.02

Wtorek

Sala 1

Tango Argentyńskie P1 podstawowy Grzegorz 18:00-19:15 Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Mariusz i Lena 19:20-20:35
Nowy kurs - od 27.02
Salsa Siempre Division Professional Team Formacja Karina 20:40-22:10

Sala 2

Grupa Turniejowa Zaawansowana Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Karina 16:30-18:00 Salsa New York on2 P2 podstawowy Rafał 18:00-19:15
Nowy kurs - od 27.02
Salsa New York on2 Zaawansowany Rafał i Karina 19:20-20:35 Dancehall Open Abby 20:40-21:40

Sala 3

Balet dla Dorosłych Open Duśka 17:00-18:00 Bachata Sensual Zaawansowany Maciek 18:00-19:15 Rueda de Casino P1 podstawowy Krzyś Salsero 19:20-20:35
Nowy kurs - od 27.03
Salsa Cubana Średnio-zaawansowany Krzyś Salsero 20:45-22:00
Nowy kurs - od 20.02

Sala 4

Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Karina 18:00-19:15 Bachata Solo Ladies Open Anita 19:20-20:20 Salsa New York on2 P1 podstawowy Rafał 20:45-22:00

Środa

Sala 1

Afro-Cuban Open Alfredo 18:00-19:00 Salsa Cubana Feeling Solo Open Alfredo 19:05-20:05
Nowy kurs - od 14.02
Salsa Solo Ladies Styling Open Alicja 20:05-21:05

Sala 2

Grupa Turniejowa 7-14 LAT NABÓR 2017/2018 Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Karina 16:30-18:00 Bachata Conexión Open Pary Monika i Wojtek 18:00-19:15
Nowy kurs - od 25.04
Salsa Solo Ladies Styling P3 podstawowy Lena 18:10-19:10
Nowy kurs - od 14.02
Reggaeton Open Anita 19:20-20:20 Bachata Sensual P2 podstawowy Mariusz i Lena 20:45-22:00

Sala 3

Salsa Solo Ladies Styling P2 podstawowy Alicja 18:00-19:00 Salsa Solo Ladies Styling P1 podstawowy Alicja 19:05-20:05
Nowy kurs - od 11.04
Salsa New York on2 Średnio-zaawansowany Rafał i Karina 20:45-22:00

Sala 4

Sensual Ladies Styling OPEN Open Karina 18:10-19:10
Nowy kurs - od 21.02
Salsa L.A. on1 P1 podstawowy Mariusz i Lena 19:20-20:35
Nowy kurs - od 28.02
Kizomba Flashy Tricks Open Open Pary Paweł i Olga 20:45-22:00
Nowy kurs - od 25.04

Czwartek

Sala 1

Bachata Sensual P3 podstawowy Rafał i Dominika 18:00-19:15 Salsa Cubana P3 podstawowy Krzyś Salsero 19:20-20:35
Nowy kurs - od 01.03
Salsa Cubana P1 podstawowy Andrei 20:45-22:00

Sala 2

Grupa Turniejowa Zaawansowana Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Karina 16:30-18:00 Rueda de Casino Średnio-zaawansowany Krzyś Salsero 18:00-19:15 WEST COAST SWING Średnio-zaawansowany Jagoda i Piotr 19:20-20:35 Bodymovement Open Rafał 20:45-21:45

Sala 3

4-6 Lat Happyfeet Dance Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Dominika 16:00-16:50 Salsa Solo Ladies Styling P2 podstawowy Karina 18:00-19:00 Salsa New York on2 Średnio-zaawansowany Rafał 19:20-20:35 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P2 podstawowy Krzysiek i Dominika 20:45-22:00
Nowy kurs - od 01.03
Kizomba P1 podstawowy Paweł i Olga 20:45-22:00
Nowy kurs - od 26.04

Sala 4

Lyrical Jazz P1 podstawowy Magda A. 18:00-19:00
Nowy kurs - od 19.04
Semba P1 podstawowy Paweł i Olga 19:20-20:35
Nowy kurs - od 05.04
WEST COAST SWING P2 podstawowy Jagoda i Piotr 20:45-22:00

Piątek

Sala 1

Bachata Sensual Średnio-zaawansowany Mariusz i Monika 19:20-20:35 ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 2

Salsa Solo Ladies Styling Średnio-zaawansowany Karina 18:00-19:00
Nowy kurs - od 09.02
ROZTAŃCZENIE Open Rafał 21:00-23:59

Sala 3

Taniec Współczesny Open Natalia 18:00-19:00
Nowy kurs - od 27.04
Footwork Open Rafał 19:20-20:20

Sobota

Aktualnie brak zajęć

Niedziela

Sala 1

Bachata Sensual P3 podstawowy Mariusz i Lena 18:00-19:15 Bachata Sensual Open Pary Mariusz i Lena 19:20-20:35 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P1 podstawowy Rafał 20:45-22:00

Sala 2

Urban Kizz P2 podstawowy Krzysiek i Dominika 18:00-19:15
Nowy kurs - od 04.03
Salsa Cubana P3 podstawowy Krzyś Salsero 19:20-20:35

Sala 3

Akrobatyka Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży Duśka 16:00-18:00 Salsa Cubana Średnio-zaawansowany Krzyś Salsero i Dobi 18:00-19:15 Taniec Użytkowy i Weselny dla Par P3 podstawowy Krzysiek i Dominika 19:20-20:35 Urban Kizz P3 podstawowy Krzysiek i Dominika 20:45-22:00

Sala 4

Salsa Cubana P1 podstawowy Kuba i Patrycja 18:00-19:15
Nowy kurs - od 18.03